Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Promocyjne Warunki Umowy „Nowy Cyfrowy Polsat 2013 – Zima ST U” z dnia 21.11.2013 roku

 

Pakiet Max HD:

Animal Planet HD, BBC HD, Boomerang, Discovery Channel HD, History HD, MTV Live HD, MTV, National Geographic Channel HD, Nick Jr., Nickelodeon, Vh1, FilmBox, BBC CBeebies, BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, Da Vinci Learning, E! , MTV Rocks, Universal, TLC HD, TVP Rozrywka, TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już w pierwszym swoim poście o tym napisałem: posting.php?mode=reply&f=7&t=1298&sid=169559c89df62439ccc13fb3aedaac74#pr913737

 

Jeśli nastąpi wyłączenie TVP Rozrywka z oferty CP, to będzie możliwość rozwiązać umowę bezkarnie przez osoby, które podpisały umowę po 23 maja 2013 przynajmniej na pakiet Familijny Max HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany oferta CP i chciałbym wiedzieć jakie dokumenty potrzebne są do podpisania umowy? Ktoś mi kiedyś mówił, że wystarczy sam dowód osobisty i nic więcej nie trzeba, jednak nie wiem czy to prawda. Jeżeli tak to dobrze, a jeśli trzeba zaświadczenie o zarobkach to niestety nie mam możliwości przedstawienia takiego dokumentu(mimo, że pracuje).

A jeszcze przy okazji chcę się dowiedzieć jak wygląda cesja w punkcie sprzedaży? Dotychczasowy abonent przychodzi ze swoim następcą i jakie dokumenty musi przedstawić ten na, którego przepisana zostanie umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania:

1. Obecnie mam umowę z NC+, którą 2 tygodnie temu przedłużyłem telefonicznie. Czy jest możliwość rozwiązania jej przejścia do CP?

2. Zamawiając usługę MULTIROOM w CP, otrzymuję 2 dekodery i 2 karty, więc jeden zestaw mogę dać np. sąsiadowi?

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1 Nie masz możliwości rozwiązania umowy , bo czas na jej rozwiązanie już minął . Czas na rozwiązanie umowy zawartej na odległość wynosi 10 dni licząc od dnia jej zawarcia.

ad.2 Nie możesz dać zestaw siąsiadowi , chyba , że chcesz biegać raz w tygodniu do sąsiada po kartę z 2 dekodera , by go odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały z gwiazdkami się pokrywają w ulotce i na stronie. Gwiazdka na stronie www CP przy kanale Romance TV HD informuje tylko, że obecnie kanał nadawany jest promocyjnie dla abonentów posiadających przynajmniej pakiet Rodzinny HD jednakże kanał ten jest gwarantowany w pakiecie Film HD (w ulotce nie ma przy tym kanale gwiazdki informującej o tej promocji).

Nic się nie zmieniło w PWU jeśli chodzi o gwarancję na kanały SD HBO i Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ulotce są wymienione wszystkie kanały z gwiazdką jak na stronie (nawet Romance TV HD, który umknął mojemu oku)

 

niegwarantowane kanały w ulotce są: TVN24BiS, Religia TV, Polsat Sport News, TTV, ATM Rozrywka, Viva, Romance HD(przy pakiecie Familijnym Max HD, powtórzony jako gwarantowany w pakiecie Film HD), Polsat Biznes, TVP Historia, Orange Sport

jako kanały FTA w ulotce: TVP Kultura, 4Fun TV, TVP Polonia, TVR HD, BBC World News, Tele 5, itv, TVS, Polonia1, Eska TV, Polo TV, Mango24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...