Skocz do zawartości

Czy wykupisz PPV na mecz Polska-Mołdawia?


Sky Hunter
 Udostępnij

Czy wykupisz PPV na mecz Polska-Mołdawia?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wykupisz PPV na mecz Polska-Mołdawia?

    • Tak
      7
    • Nie
      88


Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem dałem opcje NIE! Choć kupuje wszystkie PPV w Cyfrze+ to tym razem nie kupię meczu naszej reprezentacji dlaczego? Czuje się oszukany! Fakt zamówiłem sobie mecz z Czarnogórą doliczyli mi to do rachunku a nagle C+ i N się wycofały pomimo że nic nie tracę nic nie płacę to czuje się trochę oszukany na swój sposób Polsat i inni jednak się nie bali. MECZE POLSKIEJ REPREZENTACJI W USŁUDZE PPV JUŻ MNIE NIE INTERESUJĄ! INNE WYDARZENIA SPORTOWE TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł z CP miałem tylko FTA dostałem przed meczem z Czarnogórą sms z ofertą " zamówisz mecz dostaniesz prezent" zadzwoniłem zamówiłem i dostałem pakiet Familijny na 30 dni za darmo. Jak zaproponują mi jakiś gratis na Mołdawię to też skorzystam. Dodam jeszcze że jakość transmisji była bardzo dobra z nowego tp 10911 z mocą pond 18 Mbit/s ( z tp 12265 należącego do CP 16 Mbit/s - to suma 3 "sztandarowych" kanałów Polsatu : Polsat HD, Polsat Sport HD i Polsat Extra HD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie będę się deklarować tak czy nie ale mecz z Czarnogórą wykupiłem - wabikiem był pakiet familijny na 30 dni i przez to uaktywniłem mojego Samsunga który leżał w szafie od prawie 2 lat.Jakby dali pakiet SPORT (albo Relax MIX - bo w sumie w ICOK mam pakiet familijny -bez HD) to pewnie się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będę miał nic ciekawszego do roboty, to podejrzewam wariant Sopcast + zsynchronizowany komentarz Weszło! z Youtube. Oglądałem tak sporą część meczu z Czarnogórą i moim zdaniem znacznie lepsze to:

 

http://www.youtube.com/watch?v=PsWJwq1ux9U#t=2m50s

 

niż:

 

"Czy to jest ten moment!!??" polskich gadatorów zwanych komentatorami. A już na pewno bardziej pasuje do poziomu naszej kadry :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wykupie w tej technologi PVR.....

 

No to masz pecha, bo w każdym nowszym tunerze Sat, a przede wszystkim w tunerach DVB-T ta technologia już jest wstępnie ulokowana jako standard. :lol:

 

P.S Wyrwane z kontekstu i pewnie zwykła pomyłka, która zdarza się każdemu, ale śmieszna sytuacyjna wpadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...