Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Barti za rade:) a jeszcze pytanko na stronie telewizji na karte mam mozliwosc sprawdzenia do kiedy karta jest wazna jest tam rowniez numer do konta bankowego,czyli wystarczy przelac np 20 zloty na miesiac zadzwonic do Boku i powiedziec ze sie chce przejsc na Smart HD+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Barti za rade:) a jeszcze pytanko na stronie telewizji na karte mam mozliwosc sprawdzenia do kiedy karta jest wazna jest tam rowniez numer do konta bankowego,czyli wystarczy przelac np 20 zloty na miesiac zadzwonic do Boku i powiedziec ze sie chce przejsc na Smart HD+

Dokładnie tak. :)

Zanim jednak zadzwonisz do BOK w celu migracji, upewnij się wpierw, czy kanały "na doładowanie" są już na twojej karcie dostępne. Tak dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gana86 - jest, ale oznaczony jako FTA. Podobno Orange Sport miał się zwijać z polskiego rynku i żeby uniknąć niepotrzebnych problemów zrobili z niego kanał, że tak określę - niegwarantowany w ofercie. Czyli jak go wycofają to nie będzie można domagać się zerwania umowy, czy jak to w tym przypadku zwrotu kasy za zniknięcie kanału z oferty. Co oznacza także, że na jego miejsce w razie likwidacji nie pojawi się inny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikouaj

Ustaw swój tuner na kanale TVN SD i pozostaw go tak na kilkadziesiąt minut. Potem wyłącz tuner i włącz go ponownie. Uprawnienia do karty powinny przejść. Jeśli tak się nie stanie to zadzwoń na infolinię i poproś o ponowne przesłanie uprawnień odbioru. Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zmien sobie sciezke dzwiekowa i tyle..

Nie wiem jaki masz odbiornik ale pewnie masz na pilocie przycisk audio wlez tam i zmien na POL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy powstało Smart HD+ to za każdym razem po włączeniu dekodera wyskakuje mi komunikat, że znaleziono nowe kanały, nawet po przeszukaniu satelity.

Korzystasz z dekodera Opticum X80? Niedawno był update i miał likwidować ten objaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy powstało Smart HD+ to za każdym razem po włączeniu dekodera wyskakuje mi komunikat, że znaleziono nowe kanały, nawet po przeszukaniu satelity.

Korzystasz z dekodera Opticum X80? Niedawno był update i miał likwidować ten objaw.

 

Opticum 4060. Ostatni update był w 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem dekoder Technisat dziala puls,eska,polo itd ,pozostale kanaly takie jak tvp1 tvp2 ttv nsport mam na dole klucz czyli zablokowane,mam rozumiec ze trzeba przelac na konto 20 zloty wtedy odblokuja i mozna skorzystac z migracjii na SMART HD+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gana86

Kanały TV Puls, Eska TV są kanałami niekodowanymi (FTA), dlatego ci działają. Działać będą też bez karty.

Rozumiem, że w tej chwili masz "TnK SD" i chciałbyś przejść do "Smart HD+"? W takim razie musisz wpierw doładować kartę, bo z twojego opisu wynika, że jest nieopłacona, a najprawdopodobniej też nieaktywna, jeśli nie była używana przez dłuższy czas. Dopiero po doładowaniu karty możesz migrować do "Smart HD+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...