Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem dzisiaj z przedstawicielem TECHNISAT w "miasteczku cyfrowym", który powiedział, że za miesiąc lub półtora wejdzie nowa oferta nc+ na kartę i pokazywał niesparowaną kartę (wyglądała jak zwykła TNK lub SMART HD). Powiedział, że oferty SMART HD i C+ na kartę zostaną połączone. Co do kwestii finansowej nie udzielił mi info. Mnie to szczególnie interesuje, bo mam zarówno SMART HD jak i C+ na kartę. Powiedział, że będzie to oferowane w jednej usłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

doladowalem dzisiaj Smart HD, ustawilem dekoder na TVN aby zlapal uprawnienia, niestety dzialaja tylko kanaly tzw. "darmowe" czyli 1,2,Polsat,TVN,TTV,PS NEWS,TV6 itd

czy uprawnienia na nSport i pozostale wskocza na samym koncu czy trzeba dzwonic na infolinie ? mial ktos z was taki przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam telewizje na kartę SD i dekoder ADB-1180S i chciałbym przejść na ofertę SmartHD tylko nie wiem czy muszę zmieniać dekoder, oferty HD mnie nie interesują tylko czy będzie działało i rozumiem że takie kanały jak TVP,polsat,tvn nie w jakości HD będą działały normalnie.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używanego Opticuma x80 z aktywną kartą (świecą kanały bez opłat). Teraz chcąc przejść na smart hd (mam nadzieję nie będzie to problemem na tym tunerze) będę musiał podać dane osoby od której kupiłem ten dekoder żeby sie dane zgadzały czy mogę już podać swoje? Czytałem że trzeba doładować kartę przed migracją. Zastanawia mnie tylko jeszcze co oznacza ten fragment "...jeśli karta była doładowana na 1, 3 lub 6 miesięcy, to przeliczenie nastąpi 1:1, przy czym może pojawić się niewielka różnica związana z wyrównaniem do pełnego okresu rozliczeniowego."

Jak doładuję sobie na koniec miesiąca i zmigruję to coś stracę? Lepiej poczekać do początku nowego miesiąca czy to nie ma znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart HD na pewno nie zniknie z rynku , jedynie może się zmienić wysokość doładowania .Miała zostać zmieniona oferta na przełomie kwietnia/maja ,ale myślę że chyba trzeba będzie dłużej poczekać .Prawdopodobnie cyfra coś dorzuci od siebie - Mini Mini ,Ale kino ,Domo ,Kuchnia ,Hyper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam smart hd i nie wiem czy ją dalej opłacić bo niewiadomo co dalej będzie. Na rynek wejdzie ncplus na kartę i czy czasem nie zniknie smart hd. Dalej opłacić ?

Ja już przestałem opłacać TNK HD (pakiet Domowy HD mam ważny do 2 czerwca) i czekam na rozwój sytuacji (jak do 15 maja nie ruszy nc+ na kartę, to dojaduje TNK HD jeszcze na jeden miesiąc). Do kiedy masz ważny pakiet na doładowanie?

 

PS. Może być tak, że nc+ na kartę zastąpi Smart HD, ale tego na razie nie wiadomo. Są dwa rozwiązania: albo Smart HD zostanie, albo zostanie zastąpione przez nc+ na kartę, więc kasa za doładowanie na pewno ci nie przepadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart HD na pewno nie zniknie z rynku , jedynie może się zmienić wysokość doładowania .Miała zostać zmieniona oferta na przełomie kwietnia/maja ,ale myślę że chyba trzeba będzie dłużej poczekać .Prawdopodobnie cyfra coś dorzuci od siebie - Mini Mini ,Ale kino ,Domo ,Kuchnia ,Hyper

 

Niepoprawna optymistka. Póki co nc+ nie dołożyła nawet darmowej TVP Rozrywki, więc nie liczyłbym, by w przyszłości cokolwiek się zmieniło. Wygląda na to, że chcą dojechać do 2016 roku i wygasić ofertę.

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...