Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie coś się dzieje. Strona poświęcona smartHD http://www.smarthd.pl działa. http://n.pl/oferta/smart-hd działa ale zasłania ją informacja o nc+, wystarczy odświeżyć stronę (F5) i pokazuje się cała ale nie można aktywować karty ani migrować bo jest przekierowanie na http://ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to kanały znikają? jest już 1 kwietnia i jak wszystko było tak jest..

Niektóre kanały zniknęły z oferty min. TNK HD, a tak się składa, że ta i oferta SmartHD jest na tej samej stronie w zakładce bez umowy. Więc tylko o tym pisałem. Nie trudno się domyśleć o co miałem na myśli bo w internecie dużo informacji o tym.

 

SmartHD dalej można aktywować przez telefon. Tylko strona odmawia posłuszeństwa.

 

p.s - mam wrażenie, że ostatnio pojawiło się na forum kilku osobników, prowokatorów, być może z czyjegoś polecenia i wręcz zawsze jako jedyni mają dziwne problemy z ofertami. Wszystkim pozostałym, co dostosowali się do instrukcji wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko, że ten temat jest o ofercie smartHD, a nie TNK HD, więc mógłbyś pisać tutaj o tym czego ten temat się tyczy, a nie niepotrzebnie zamęt siać..

Zamęt to sieją niepotrzebnie ci, co dopiero włączyli chyba internet. Są telefony, można dzwonić, maile można pisać, bo na razie wszystko jest jak sam piszesz i nic przynajmniej przez jakiś czas nie zniknie włącznie z samą ofertą. A nikt nie będzie kolejnego tematu z cyklu przecieki zakładał, bo mało co z tego jest prawdą co niektórzy wypisują tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje wymiane dekodera u dziewczyny. Obecnie jest tam ferdek 6318 w którym po czasie zauważyliśmy ,że przy korzystaniu ze smarthd nie przechodzą uprawnienia (oryg soft) lub jest w ogóle ciemność (modowany soft).

Planuje wymianę na Dreamboxa 500s (bo tanio można dostać i na razie wystarczy). Będą przechodzić uprawnienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Fergusona na Dreamboxa, to skok na głęboką wodę.

 

W każdym bądź razie uprawnienia najlepiej przechodzą na Scam (i działa bez praktycznie żadnej konfiguracji).

 

Ale DM 500s to dekoder DVB-S, zastanowiłbym się dwa razy czy jest jeszcze sens go kupować.

Pełny potencjał Smart HD nadal nie będzie wykorzystany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciagle dziwi iż w Orange (to samo ITI z Cyfrowym domem) można za 24.90zł dać dodatkowo w Witaj HD pełna TVP HD, paczke BBC (5 kanalów !!!) , Eurosport, MGM, Filmbox , Comedy Central, Romance TV, National Geografic x2, Nicklodeon, Disney XD, AXN Spin, , w Witaj HD wzgledem smart hd brak tylko Discovery i Polsatu w HD (jest w SD), Polsat 3 i TV6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze raz do mojego tematu.

 

Skoro ADB 1180s ma probmy przy migracji, będę szukał czegoś, co radzi sobie bezproblemowo z uprawnieniami (nie mam zamiaru bez przerwy jeździć bo babci, bo coś nie działa)

 

I tutaj planbuję Opticum X80, lub właśnie Technisata DIGIT CD e Black FL

coś takiego właśnie:

http://allegro.pl/telewizja-na-karte-tu ... 29490.html

 

 

Czy możecie coś jeszcze o nim powiedzieć? Czy może istnieje jeszcze jakaś anternatywa, koniecznie łatwa w obsłudze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dwa pytanka:

1. Czy karta w zestawie startowym "Smart HD" (dostępna w sklepach za 99 zł, w tym 3 miesiące dostępu do oferty) też posiada termin ważności, jak karta TnK SD (np. 2016 rok)?

2. Czy w ofercie "Smart HD" dostępny jest też kanał TVN24 HD? Bo jedni podają, że nie ma, inni że jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN 24 HD na pewno jest dostępne w smart HD, jak korzystałem miesiąc temu z doładowania to świeciło bez problemu.

 

Co do daty ważności to nie wiem. Możliwe, że nie ma różnicy względem kart TNK SD zmigrowanych do smart HD, bo to w sumie te same karty w innym opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dwa pytanka:

1. Czy karta w zestawie startowym "Smart HD" (dostępna w sklepach za 99 zł, w tym 3 miesiące dostępu do oferty) też posiada termin ważności, jak karta TnK SD (np. 2016 rok)?

2. Czy w ofercie "Smart HD" dostępny jest też kanał TVN24 HD? Bo jedni podają, że nie ma, inni że jest.

 

Witam,

1. Kiedyś pytałem "doradcę.n" na oficjalnym forum "n" - SmartHD nie jest ograniczona czasowo tak jak TnK SD.

2. Tvn24 HD działa jak najbardziej.

 

Pozdrawiam

PROXIMUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1. Kiedyś pytałem "doradcę.n" na oficjalnym forum "n" - SmartHD nie jest ograniczona czasowo tak jak TnK SD.

2. Tvn24 HD działa jak najbardziej.

 

Pozdrawiam

PROXIMUS

To, że oferta SmartHD nie jest ograniczona czasowo, oznacza również, że w każdej chwili mogą ją zlikwidować i oddać pozostałą kasę, a Ty zostaniesz z dekoderem. Z kolei TnK SD jest ważna do 31.10.2016 r. i do tej daty muszą ją świadczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...