Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Niepoprawna optymistka. Póki co nc+ nie dołożyła nawet darmowej TVP Rozrywki, więc nie liczyłbym, by w przyszłości cokolwiek się zmieniło. Wygląda na to, że chcą dojechać do 2016 roku i wygasić ofertę.

Oferta "Smart HD" nie ma ograniczonego terminu ważności. Przynajmniej ja na moim starterze, ani też wewnątrz niego, nie znalazłem tego typu informacji.

Ważność oferty do 2016 roku tyczy się chyba tylko samej "TnK SD". :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że TNK SD TNK Hd i Samrt HD połączą w jedną ofertę dołoża kilka programów , ostatnio planete + i minimi + dołączyli kodowanie w Conax . Ciekawi mnie bo doszło by kilka programów których nie ma na smart Hd a są w tnk hd np. Disney Xd czy Eurosport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że na kanałach TVP1 HD, TVN HD przechodzą też uprawnienia do karty "TnK Smart HD"?

Bo kanału TVN SD w zasadzie nie włączam (za to TVN HD już często, a także jeszcze częściej TVN24 HD) i nie wiem, czy mi potem karta nowe uprawnienia złapie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum widziałem pomiary (bitrate) na jakich transponderach N-ki leci najwięcej instrukcji EMM (do przedłużania uprawnień na kartach).

 

Zdecydowanie najwięcej instrukcji leci z transpondera 11449 (właśnie TVP 1 HD) - na tym kanale uprawnienia powinny "wskakiwać" najszybciej.

Na drugim miejscu są transpondery 10834 i 11258 (np TVP Rozrywka) - bitrate instrukcji EMM 4x mniejszy niż na 11449.

Najmniej instrukcji leci na 11508 i 11393 (np TVN HD, TVN 24 HD, TVN SD) - 8-10x mniej instrukcji / sekundę niż na 11449.

 

Wg tych pomiarów najlepiej uprawnienia do Smart HD (ale również do TNK HD / NNK) łapać na TVP1 HD (lub innym kanale z tp 11449).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dlaczego na TVP1 HD leci więcej ? Bo to są uprawnienia dla abonentów n i nnk których jest po pierwsze kilka razy więcej niż użytkowników smart HD a po drugie mają więcej pakietów do aktualizacji więc więcej instrukcji leci. Na transponderze CP pewnie leci jeszcze więcej ale co z tego ? Ano nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem już wcześniej o moim problemie. Przeszedłem z Tnk na SamrtHD na dekoderze Ferguson 6900. Migracja odbyła się bez żadnych problemów. Wszystkie kanały "świeciły". Później (dokładnie nie wiem kiedy bo nie ja z niego korzystam) zniknęła większość kodowanych kanałów (w sumie około 13tu). W miejscu gdzie sprawdza się ważnaść karty-uprawnień jest tylko TVN i jakaś data (nie ma ITI Neovision czy coś podobnego a wiem że było wcześniej). Wynika z tego, że brak jest uprawnień. Czy jest jakiś sprawdzony i pewny sposób by ten dekoder działał (odbierał) wszystkie kanały z oferty Smart HD? Użytkuje go osoba poza PL i jest to problem, bo wykupuje się pakiet na 3mce a po powiedzmy 1mcu brak uprawnień. Czy dać sobie spokój z tym dekoderem i kupić coś bardziej bezproblemowego? Z góry dziękuję za pomoc i porady. Pozdrawiam. Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum widziałem pomiary (bitrate) na jakich transponderach N-ki leci najwięcej instrukcji EMM (do przedłużania uprawnień na kartach).

 

Zdecydowanie najwięcej instrukcji leci z transpondera 11449 (właśnie TVP 1 HD) - na tym kanale uprawnienia powinny "wskakiwać" najszybciej.

Na drugim miejscu są transpondery 10834 i 11258 (np TVP Rozrywka) - bitrate instrukcji EMM 4x mniejszy niż na 11449.

Najmniej instrukcji leci na 11508 i 11393 (np TVN HD, TVN 24 HD, TVN SD) - 8-10x mniej instrukcji / sekundę niż na 11449.

 

Wg tych pomiarów najlepiej uprawnienia do Smart HD (ale również do TNK HD / NNK) łapać na TVP1 HD (lub innym kanale z tp 11449).

Ciekawe i pomocne jest to co napisałeś - zauważyłem, że w TNK HD na kanałach z 11.393 uprawnienia również mi przychodzą choć nie powinny (podobno miały tylko się pobierać z 11.449) - teraz widzę, że to nie prawda :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po 3 latach doładowałem dekoder z tnk i miedzy czasie kiedy miałem zablokowane kanały przeszłem na smart hd czy trzeba będzie coś aktywować

 

sprawdzałem ważność tnk na stronie internetowej i środki już są jednak wciąż pisze brak dostępu co robic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem karte starter Smart HD na 3 miesiące .Chciałem aktywować,powypełniałem wszystko na ich stronie no i wyskoczyło ,, przepraszamy,przerwa techniczna itd " Po godzinie na telefon przyszedł mi sms ,, twój kod aktywacji smart hd " . Gdzie teraz mam to wpisać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...