Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Odświeżę nieco temat. Po zresetowaniu dekodera do ustawień fabrycznych, zeskanowaniu satelity (za pierwszym razem skanowałem wszystkie kanały, a tym razem tylko niekodowane) i ustawieniu na nowo listy, mogę stwierdzić że tym razem dekoder działa zadowalająco. Nie jest tak powolny jak wcześniej, dość żwawo reaguje także na polecenia pilota. Nie jest może co prawda tak szybki jak np. nboxy po platformie n, ale narzekać nie można. Nie zawiesza się i ogólnie jest ok. Jedynie epg po uruchomieniu wczytuje się dość długo, ale to jest jedyna rzecz, na którą można narzekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdej aktualizacji softu powinno się zrobić format factory - ustawienia fabryczne. A jak to jest w praktyce każdy wie - jęki, że na nowo listę itd.

 

PS: Żeby dekoder działał szybciej to jak już instalujemy kanały z HB tzw "śmietnik z hotbirda" to instalujeny tylko kanały niekodowane (a jeszcze lepiej jak zeskanujemy tylko transpondery z kanałami które nas interesują - strona king of sat), zapewne są takie osoby "asy" którzy zaśmiecą sobie pamięć takimi kanałami jak np. płatne sky italia, VOA radio itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam dekoder HD 3000 i jestem jak na razie prawie przez rok zadowolony.

Na początku miałem problem, pilot ciężko chodził a dekoder nie łapał sygnału, pojechałem do salonu, podłączyliśmy i u nich działał idealnie dekoder jak i pilot.

nie wiedziałem co jest, pomęczyłem się trochę i przez przypadek położyłem do na podłodze i działał. I co sie okazało ??? musiałem go ustawić ok 50cm od podłogi i działa, wyżej już nie łapie pilota.

 

ale tak jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od dwóch dni jestem posiadaczem tego modelu (aktywacja 29zł) jako dodatkowy dekoder do multiroomu (skur czybyki nie chcieli dać jako główny PVR 7000 w miejsce wysłużonego HD 5000 - konsultantka powiedziała, że jak "trafi szlak" HD 5000 to będzie możliwość wymiany na PVR bo aktywacja wynosiła 49zł). Jak narazie wszystko działa jak należy - bez zwiech, szybko, stabilnie, jak dekoder ze zwrotu to panel tylni bardzo zadbany - gniazda nie są "wyrobione".

 

Czyżby znów "trafił" mi się bardzo dobry egzemplarz... ;-)

 

PS: Na moje oko to wygląda mi na nówke.

Strasznie mały ten dekoder w porównaniu do HD 5000 ;-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie też jeszcze nie ma (chyba, że wysłali w ciągu ostatniej godziny...). Na pewno jest tak, jak z HD5000 - najpierw jakaś partia deków dostanie nowy soft a reszta dopiero po kilku dniach (żeby uniknąć wymiany wszystkich HD3000 padniętych po zmianie softu ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...