Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10.07.2014 r. na dekodery HD3000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

Nowe wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 2.118.1.18.

Zmiany w porównaniu z wersją 2.108.1.18 (umieszczoną 11 czerwca):

- poprawa stabilności dekodera

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderach HD3000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba podpadłem Polsatowi , kolejny dekoder HD3000 który przy próbie aktualizacji robi zwiechę. Po kolejnej wymianie na dekoder z softem 2.108.1.18 myślałem że już będę miał spokój , ale nie z Polsatem. Przychodzę z pracy i widzę diodę świecącą na pomarańczowo myślę że ściąga nowe oprogramowanie i czekam 30/60 minut i nic. Pozbawienie dekodera zasilania i próba zaktualizowania z menu i kolejna zwiecha. Przez ten [beep] podjełem już decyzję że już na pewno nie przedłużę po raz czwarty umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponarzekaj działowi technicznemu w TCOK na wszystkie bolączki. Głównie na odliczanie przy włączaniu z trybu czuwania. Ja tak zrobiłem i za kilka dni telefon od CP z propozycją wymiany na HD5000. W APS gość się rzucał, ale w końcu wymienił na HD6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos narzekania działowi technicznemu, to po opisaniu moich problemów z HBO Go i iplą dostałam taką odpowiedź. Cytuję, bo to dla mnie trochę kuriozalne, biorąc pod uwagę, iż pisałam o tym, że dekoder był już w punkcie, że wymienili na nowy, co nic nie dało, a samej usługi nie mogli za bardzo przetestować, bo ... nie ruszyła wcale u nich (mieli tylko wi-fi) ;)

 

"Z opisu jaki Pani przesłała wynika, że dekoder podłączony jest bezpośrednio kablem Ethernet do rutera? Prosimy zatem o informacje jaki jest model

tego rutera i od jakiego dostawcy jest Internet? Czy istnieje możliwość przetestowania działania IPLI i HBO GO podłączając dekoder do innego rutera lub innego dostawcy internetu? Proponujemy również udanie się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży, w którym będzie miała Pani możliwość przetestowania usługi."

 

Chyba Polsat wymaga jakiegoś specjalnego Internetu (pewnie LTE bez limitów ;), bo moja poczciwa Neo, funkcjonująca całkiem nieźle na wszystkim innym, tu się poddaje. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie. Mógłby Pan spróbować odtworzyć w HBO GO np. film "Nie jesteśmy aniołami"? To jedna z pozycji, która po próbie odtworzenia pokazuje "błąd połączenia sieciowego".

I tak z ciekawości też. Sprawdzał Pan, jaką ma przepustowość łącza, którą pokazuje aplikacja HBO w dekoderze, a jaka jest np. na komputerze? U mnie różnica jest olbrzymia po prostu.

Wieszanie się dekodera po wyłączeniu filmu chyba zaś nie ma za wiele wspólnego z Internetem, więc to już insza inszość.

 

A po aktualizacji aplikacja HBO GO jest nieco szybsza, ale problemy, wg mnie, są nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie również na dekoderach HD 6000 HB GO przycina Łącze 16Mbit/s na komputerze podczas testu pełna przepustowość, natomiast na dekoderach niestety nie można wycisnąć nawet 4Mbit/s. Dodam że sprawdzałem u dwóch dostawców i ten sam problem (mam 2 dekodery HD 6000 do Multiroom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie do użytkowników tego dekodera. Czy w przypadku HBO na kanale 132 i napisów funkcjonują one Wam dobrze?

Wczoraj oglądałam dwa seriale i ze zdziwieniem zauważyłam, że nie są wyświetlane wszystkie napisy. Co któraś kwestia była w napisach ominięta. (w HBO GO napisy są w całości w tych serialach).

To problem dekodera, HBO czy przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którym kanale najlepiej zostawić włączony ten dekoder , by pobrał sobie uprawnienia ?

Jak długo może trwać ten proces ?

Pytam , bo słyszałem że uprawnienia mogą przechodzić na różnych kanałach .

Jeżeli tuner nie będzie włączony na tych kanałach , to czy operator może przesłać uprawnienia w inny sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...