Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałem w UKE ilu ma abonentów MUX4 jeśli chodzi o płatną telewizję. Takie dane posiada UKE (z sierpnia 2023r.). To było wpisane w dokumentach rezerwacyjnych. Odpowiedź jest "wymijająca".

 

Cytat

w odpowiedzi na wniosek z dnia 3 grudnia 2023 r. (data wpływu do UKE: 3 grudnia 2023 r.),
o udostępnienie informacji publicznej w zakresie cyt. „ile abonentów płatnej telewizji
naziemnej posiadała Strona w sierpniu 2023 r.” [Strona, czyli INFO-TV.FM sp. z o.o. – przyp.],
dalej „Wniosek”, oraz w nawiązaniu do pisma Prezesa UKE z dnia 18 grudnia 2023 r.
nr DC.XXX, uprzejmie informuję, że spółka INFO-TV-FM sp. z o.o. (dalej
„Spółka”) nie posiadała abonentów płatnej telewizji naziemnej przez cały okres
obowiązywania rezerwacji na MUX4. Zgodnie z zapisami decyzji Spółka oferowała hurtowo
mobilne audiowizualne usługi medialne z wykorzystaniem częstotliwości objętych rezerwacją

 

Edytowane przez ziomq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał(a):

A co w tym ciekawego?Spółka INFO-TV-FM nie posiadała abonentów. Umowę na tv podpisujesz z Polsatem a nie INFO-TV-FM.

A rozumiem, INFO-TV-FM oferował hurtowo kanały, a kodował je Polsat, logiczne.

Ojców sukcesu jest tak dużo że nikt nie chce wychodzić przed szereg i się sukcesem pochwalić. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

A rozumiem, INFO-TV-FM oferował hurtowo kanały, a kodował je Polsat, logiczne.

cyt: NFO-TV-FM w ramach oferty hurtowej świadczy również całodobowo usługi wsparcia technicznego oraz zapewnia opcjonalnie dostęp do systemu kodowania firmy Irdeto B.V.

http://www.infotvfm.pl/o-nas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To należy pytać spółkę.. Jak będą chcieli podzielą się informacją.

Jak kupuję koszule w sklepie nie zastanawiam się czy sklep na niej zarabia czy nie. W C+ mam pakiet za 25 zł i też średnio mnie interesuje czy C+ na tym zarabia czy nie. Tak samo w Polsacie. Od weryfikacji takich rzeczy jest rynek.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienie troche temat dotyczący tego MUX-a mianowicie mój tuner wyszukuje i dubluje dość specyficznie te kanły pomimo przełaczenia nadal wyszukuje je w dvbt nie T2 i mają stare nazwy

Oczywiscie kopie są poprane na tych starych nazwach brak sygnału ale są cały czas wyszukiwane

 

Np wyszukuje mi sie kanał o nazwie B lub Wydarzenia 24 HD HEVC których już nie ma Oczywiście funkcja przed wyszukaniem czyszczenia aktywna

 

Kanałów zdublowanych jest 28

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2024 o 15:47, Pawel napisał(a):

Kanał Nowa TV należący do Polsatu też jest w naziemnym,koncesjonowanym muxie. Przynosi zysk czy stratę?

Nowa TV nadaje tak jak każdy kanał w NTC i jest FTA. 

Opłata za cał y MUX4 wynosi tyle ile za jeden koncesjonowany kanał typu Nowa TV. I nie ja na to zwróciłem uwagę, tylko pierwotna opinia KRRiT, która później został obrócona o 180 sropni. 

 

@jack_zab zresetuj odbiornik do ustawień fabrycznych i zaprogramuj kanały po resecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder Linuksowy wywaliłem cała liste nie było nic wszytko wylondowało w koszu Blindscan pokazuje je nadal nawet jak kazdą czestotliwość wyszukuje indywidualnie na kanale MX-4 wyszukuje sie 58 kanałów a jest 30 łacznie z radiem

 

Na starym standardzie było to samo tez sie dublowały

Edytowane przez jack_zab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack_zab napisał(a):

Mam dekoder Linuksowy wywaliłem cała liste nie było nic wszytko wylondowało w koszu Blindscan pokazuje je nadal nawet jak kazdą czestotliwość wyszukuje indywidualnie na kanale MX-4 wyszukuje sie 58 kanałów a jest 30 łacznie z radiem

Zapewne masz te programy nadal zapisane w pamięci. Sprawdź na liście Wszystkie (klawisz czerwony na liście programów). Samo usunięcie z list ulubionych to nie pomoże.

Połącz się z tunerem jakimś edytorem np. Dreambox Edit albo Daemon Editor i tam zobaczysz całą listę programów zapisanych w pamięci.

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzut-ekranu-2024-01-21-171600.png

1 godzinę temu, DanielK napisał(a):

Zapewne masz te programy nadal zapisane w pamięci. Sprawdź na liście Wszystkie (klawisz czerwony na liście programów). Samo usunięcie z list ulubionych to nie pomoże.

Połącz się z tunerem jakimś edytorem np. Dreambox Edit albo Daemon Editor i tam zobaczysz całą listę programów zapisanych w pamięci.

Tak własnie robie wywaliłem cała konfiguracje z katalogu etc/enigma2 tam siedzi lista

zeskanowałem ponownie po restarcie dekodera i nadal są kanały zdublowane :)

Edytowane przez jack_zab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej Last Scanned masz prawidłowe.

Po lewej posortuj po Operatorze, zaznacz wszystkie które są jako Cyfrowy Polsat i usuń. Potem zapisz i wyslij do tunera. Następnie wyszukaj ręcznie tylko ten jeden multipleks i dodaj do ulubionych co chcesz.

Albo. Usuń wszystkie Terrestrial i potem wyszukaj całą naziemną jak jest np w tym poradniku:

https://tvnakarte.eu/porady/openatv-automatyczne-wyszukiwanie-dvb-t

 

 

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 10.01.2024 o 13:10, danielpes5 napisał(a):

EPG jest tu  jeszcze z kanału Wydarzenia 24. Kanał PNP jest teraz odkodowany

PNP.jpg

W jakiej jakości nadają kanały komercyjne typu Polsat Sport, Eurosport, TVN24 w DVB-T2, lepszej czy gorszej niż przez tv-sat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...