Skocz do zawartości

Novela TV i Water Planet


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd wiadomo jakie kto ma karty? :)

Po nr karty np;) 7xxx to 1803 a 24xxx to 1861;)poza tym w menu dekodera widac rom 142= 1803 caid 180= 1861:P

U mnie jest jeszcze łatwiej, bo takie rzeczy widać u mnie w czytniku uniwersalnym :)

 

Sat Expert ja mam 2 karty na full jesli to ma znaczenie zgodnie z moim podpisem.

To info od posiadacza "po taniości": jest dostępny w MiniHD.

No to już mamy jasność co do ich pakietyzacji... no chyba że tylko przez jakiś czas będą promocyjnie dostępne od Mini HD :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Mam nadzieję że pojawienie się Noveli TV i Water Planet w CP stanie się ważnym wydarzeniem w historii obydwu stacji.

Do tej pory te kanały były tylko w kablówkach a teraz powinny być dostępne u najlepszego dostawcy TV Satelitarnej w Polsce.

Były dostępne także FTA przez satelite. Wystarczyło sobie wyszukać na prywatnym tunerze. Ale jakiś mądry wpadł na pomysł żeby sobie zakodować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kogoś zainteresuje.U mnie sytuacja wygląda tak.Na dekoderze ESI 88 Novela tv i Water  planet działają jest nawet epg natomiast na hd 3000 nie działają po prostu idą kropki i ciemność obie karty zaczynają się od numeru 07 XXXXXXX

U mnie na mini hd 2000 i 3000 dokładnie to samo kropeczki i ciemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnie według mnie CP testuje te 2 kanały, zawsze przy testach przy braku dostępu mam info:

Tego kanału nie ma w twoim abonamencie,

tym razem kanały testują i czarny ekran.

To chyba nie ma związku z CAID, bowiem kilka dekoderów u znajomych, karty 07 xxx, oraz 24 xxx

wszędzie ta sama sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli zakodowanie pomoże, to będzie to dla nich najlepsze wyjście.

Niekoniecznie tak musi być, patrz TVN Warszawa po włączeniu $ niedługo potem przestał nadawać, ja osobiście sporadycznie na te kanały zaglądam nie ma tam zbytnio ciekawych programów a na Noveli to już w ogóle ich nie ma, czas pokażę jak się rozwiną konkurencja jest spora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnie według mnie CP testuje te 2 kanały, zawsze przy testach przy braku dostępu mam info:

Tego kanału nie ma w twoim abonamencie,

tym razem kanały testują i czarny ekran.

To chyba nie ma związku z CAID, bowiem kilka dekoderów u znajomych, karty 07 xxx, oraz 24 xxx

wszędzie ta sama sytuacja.

 

 

Może kanały przygotowują się na przejście na HD/zmianę PiDów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michal Tybura, nie to żebym bronił tych kanałów, ale pokaż mi kanał, który byłby bezpośrednią konkurencją dla stacji Novela.tv?. Kiedyś taką konkurencją była nieistniejąca już Zone Romantica, która też jak Novela.tv emitowała latynoskie tasiemce. Dzisiaj takiego kanału brak, więc Novela.tv nie ma konkurencji. Problem TVN Warszawa polegał na tym, że pomimo zakodowania sygnału, stacja nie trafiła do oferty CP. Wszak słoneczko to bardzo istotny operator z dużą ilością abonentów. Myślę, że obecność na dobrym miejscu na liście EPG CP mogłaby pomóc przetrwać TVN Warszawa.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie jechać po tych stacjach a i tak już nic nie zmienicie. Obie stacje wchodzą od 1 marca 2016 do oferty największej platformy sat. w Polsce czyli Cyfrowego Polsatu. Dużo osób tutaj na forum w różnych wątkach wróżyło im szybki koniec a tutaj zonk i się dogadali z CP i kto wie czy tylko z CP. Nie wiemy co zrobi NC+ i czy też ich nie dołączy do oferty? Taki kanał jak Novela TV jest potrzebny na rynku by wypełnić pustkę po zamkniętej Zone Romantice. Water Planet też znajdzie swoją przestrzeń na rynku :-) Polcast TV jednym słowem może od tej pory otwierać butelki z szapanem i świętować bo wprowadzają swoje dzieci na szerszy rynek kanałów w Polsce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak było chyba z tą Warszawą. Zakodowanie miało m.in. zachęcić Cyfrowy Polsat do dołączenia kanału. Nie wyszło. Doszły opłaty za utrzymanie. I niestety. Bardzo dobrze robiona telewizja upadła. Teraz TVN 24 BiŚ /teraz już jako TVN 24 BIS/ upada.

 

Wydaje mi się, że w przypadku kanałów Polcastu możemy także oczekiwać komunikatu od Polsat Media. Innego sposobu na dołączenie nie widzę, jak właśnie sprzedaż reklam od siebie. W ten sposób właśnie też STARS.TV pojawił się w EPG. Są reklamy od Polsat Media = jest obecność w Cyfrowym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie jechać po tych stacjach a i tak już nic nie zmienicie. Obie stacje wchodzą od 1 marca 2016 do oferty największej platformy sat. w Polsce czyli Cyfrowego Polsatu. Dużo osób tutaj na forum w różnych wątkach wróżyło im szybki koniec a tutaj zonk i się dogadali z CP i kto wie czy tylko z CP. Nie wiemy co zrobi NC+ i czy też ich nie dołączy do oferty? Taki kanał jak Novela TV jest potrzebny na rynku by wypełnić pustkę po zamkniętej Zone Romantice. Water Planet też znajdzie swoją przestrzeń na rynku :-) Polcast TV jednym słowem może od tej pory otwierać butelki z szapanem i świętować bo wprowadzają swoje dzieci na szerszy rynek kanałów w Polsce :-)

 

No tak... bo wejście na liste platformy od razu oznacza oglądalność. Żebyś się nie zdziwił jak skończą tak jak Muzo, albo gorzej. Tylko że jest różnica, bo takie Muzo, Polsat może utrzymywać w nieskończoność, w przeciwieństwie do Novela i Water Planet przez Polcast

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama obecność na oficjalnej liście CP poprawi wyniki oglądalności tych kanałów, ponieważ o ich istnieniu dowiedzą się osoby, dla których zainteresowanie telewizją ogranicza się tylko do oglądania kanałów. Osobiście uważam, że w przypadku Novela TV nie będą to jakoś zaskakująco wysokie wyniki oglądalności, ponieważ kierowane głównie do kobiet kanały filmowe są w Polsce mało popularne, wiec sukcesem będzie, jeżeli ten kanał średnio będzie oglądać 2 000 widzów. W przypadku Water Planet powinno być niewiele lepiej. Przede wszystkim wszystko zależy od rozwoju oferty, na co najbardziej liczę.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze @neo_patryk wyżej. Dodanie do oferty CP poprawi wyniku oglądalności obu stacji, gdyż większość abonentów CP korzysta z listy, którą narzuca operator i dowie się o istnieniu Water Planet i Novela.tv. Mało kto z abonentów CP bawi się w skanowanie tp. i dodawaniu kanałów do listy ulubionych. Teraz pytanie, czy Polcast Television poczyni jakieś inwestycje w ofertę programową obydwu swoich stacji?

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...