Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

http://www.sportklub.pl - wejdźcie sobie i spójrzcie na reklamę na górze. wtf? we wtorek? na żywo? przecież wtedy Arsenal gra w Champions League... a Premiership nie gra... co to w ogóle ma znaczyć? mecz Arsenal v Aston Villa odbędzie się jutro, transmitowany będzie w Canal+. powiedzcie mi - jak można tak okłamywać ludzi.

 

z tego co widzę, to Sportklub po prostu kupił prawa do pokazywania transmisji z kanału klubowego Aston Villa, tak jak ma Polsat z innymi klubami, ale po co pisać, że mecz będzie na żywo? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te umowy z MU TV, Chelsea TV itp. są na wyłączność? Pewnie nie :)

Tak więc może w przyszłości SportKlub (który bardzo ładnie się rozwija) wzbogaci swoje retransmisje.

 

Dla tej stacji są teraz 2 ciekawe piłkarskie przetargi - francuska i ponoć holenderska. Myślę, że któraś z tych lig trafi do SportKlubu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... teraz ta reklama zniknęła. było tam jednak napisane "na żywo" i to mnie bardzo rozczarowało, bo dotychczas ta stacja wywoływała u mnie całkiem pozytywne emocje... a teraz taki oczywisty kit chcieli ludziom wcisnąć... eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te umowy z MU TV, Chelsea TV itp. są na wyłączność? Pewnie nie :)

Tak więc może w przyszłości SportKlub (który bardzo ładnie się rozwija) wzbogaci swoje retransmisje.

 

Chyba są ,bo dlaczego nie wzięli np.Arsenal TV tylko Aston Villa TV ? Bo jest już zajęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:00 Piłka nożna: Aston Villa Tv : Arsenal v Aston Villa. Faworytem tej konfrontacji będą walczący o mistrzostwo gospodarze. Należy jednak pamiętać, że zagrają bez kontuzjowanych Kolo Toure i Chorwata Eduardo. Na ławce rezerwowych może za to zasiąć Łukasz Fabiański. Goście pod wodzą charyzmatycznego trenera Martina O’ Neilla potrafią jednak sprawiać niespodzianki. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja. Gorąco Polecamy! Gdzie tu pisze ze live??? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam pytanie, czy ktoś z wtajemniczonych, uprzejmych forumowiczów wie mniej więcej kiedy kończy się umowa z n odnośnie 2 kanałów Sportklub, albo czy jest nawet w przyszłości szansa dołączenia tych kanałów do oferty Cyfry+??? Wg. mnie brakuje tych kanałów. Dzięki za odpowiedź i życzę wszystkim Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kanał jesli trafi to raczej do polsatu bo my na cyfrze mamy wszystkie najlepsze ligi i polska tez a jakby jeszce byla dostena niemiecka to juz nie wiadomo by bylo co ogladac, dodam ze jestem kibicem bayernu.. Ale byloby fajnie nie powiem ale to raczej marzenia, n-ka bedzie walczyc o utrzymanie n-ki gdyz liga niemiecka jest jedyna liga europekska dostepna na tej platformie, nawet cos takiego jak liga rosyjska jest wpolsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-ka bedzie walczyc o utrzymanie n-ki

 

Oj Tiesto, Tiesto taki błąd? :lol::lol2:

 

A tak wogóle to szkoda, że tego kanału nie ma w CP. Bym sobie popatrzył na Bundeslige :(

Mam nadzieje, że po skończeniu umowy na wyłączność n-ka podzieli się Sportklubem i Sportklubem+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...