Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP nie doda kanału z prostego powodu - nie będą nabijać kasy głównemu konkurentowi w walce o prawa np. do ligi holenderskiej czy portugalskiej.

 

Jeszcze news ze strony N:

 

Indy Racing League (w skrócie IRL) - seria wyścigowa samochodów o otwartym nadwoziu w Stanach Zjednoczonych http://pl.wikipedia.org/wiki/Stany_Zjednoczone . Są to zawody będące amerykańską odpowiedzią na popularność Formuły 1. IRL powołano do życia w 1996 roku z inicjatywy właściciela toru Indianapolis Motor Speedway, Tony'ego George'a jako opozycję serii PPG CART Series. W założeniu mistrzostwa IRL miały być organizowane wyłącznie na torach owalnych w Stanach Zjednoczonych, jednak wraz z upływem lat sytuacja uległa zmianie i do kalendarza trafił wyścig w Japonii oraz tory uliczne i drogowe. Okrętem flagowym serii niezmiennie pozostaje wyścig Indianapolis 500 - największe wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych. W ubiegłym roku tryumfatorem był Dario Franchitti.

 

W niedzielę pokażemy na żywo relację z pasjonujących wyścigów

Indycar po ulicach St. Petersburga.

Zapraszamy 23 marca o godzinie 20:30 SPORTKLUB +

Źródło: http://www.n.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że CP mógłby dołączyć te kanały. Ale raczej nie dołączą, ponieważ będzie to konkurencja dla PS. Tylko, że my abonenci niestety tylko na tym tracimy :/ No ale teraz to i tak w najbliższym czasie by nie dołączyli bo mają umowę z n na wyłączność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Cyfra+ by tego nie dołączyła jeśli by straciła Ligue 1. CP tak nie zrobił a przecież SportKlub kupił Bundeslige, którą wcześniej pokazywał PS i PSE :wink:

No wiem wiem, ale mi chodzi o to, że Ligue 1 jest bliższa i ma inną wartość dla Canal+( w końcu francuski operator) niż Bundesliga dla Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że CP mógłby dołączyć te kanały. Ale raczej nie dołączą, ponieważ będzie to konkurencja dla PS. Tylko, że my abonenci niestety tylko na tym tracimy :/ No ale teraz to i tak w najbliższym czasie by nie dołączyli bo mają umowę z n na wyłączność
No właśnie sam sobie zaprzeczyłeś. Jeżeli SportKlub jest na wyłączność w którejś platformie, to konkurencja nic nie może w tej sprawie zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz to CP moglby dolaczyc . Wg mnie Cyfra nie musi ma najlepsze kanały .

Zawsze może być lepiej. Jestem pewien, że dołączenie Sportklubów przez Cyfrę, nawet dla samej Bundesligi, wyszłoby jej na dobre. A że Cyfra nie musi, bo ma najlepsze kanały to trochę dziwne myślenie. Platforma powinna stale ulepszać swoją ofertę i zabiegać o klienta. Oczywiście nie wymagam od Cyfry, aby natychmiastowo dołączyła te kanały, bo skoro są one gdzie indziej na wyłączność, to nie ma takich szans, ale w przyszłości chciałbym aby oba kanały były dostępne w Cyfrze.

A najlepsze, to nie zawsze znaczy takie super... np. Janusz Krężelok jest najlepszym polskim biegaczem na nartach, a ile w świecie znaczy to chyba wszyscy wiemy. Sorki z mały OT pod koniec, ale chciałem jakoś to zobrazować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, z tym ze w tej chwili Cyfra nie za bardzo moze pomeiscic mecze na swoich kanalłach przypominam tylko dwóch tyle icj jest w weekndy ajakby jeszce sporklub byl to juz calkiem bylo by rozdwojenie azni. N-k a tak łatwo tego nie wypusci gdyz to jedyn asensowna liga dostepna na tej platformie a twedy zostali by juz calkiem bez pilki noznej. A co do ligi francuskiej Canal nie wypusci tej ligi z łap, przypominam ze ta stacja jest [beep]ym sponsorem klubu pilkarskiego PSG. Mozecie sie zdiwic ale chodza sluchy ze w nastepnych sezonach cyfra wykupi pelnie praw do ligi włoskiej i juz zadnego meczu z tej ligi live w polscacie nie zobaczycie. Chlopaki zpolsatu beda za to coraz czesciej chwalic sie "premierowymi" spotkaniami z najlepszych lig emitowanych najwczesniej 24 godziny po zakonczeniu tegoz meczu. Fajne mi premiery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Za tydzień walka "Dragona" na żywo w SK:

 

Kanał telewizyjny SportKlub pokaże na żywo walkę bokserką Alberta "Dragona" Sosonowskiego, która odbędzie w ramach popularnego cyklu Friday Night Fights. Bokser o walce dowiedział się w programie "Big Brother V", w którym brał udziało jako VIP.

Walka Albert "Dragon" Sosnowski - Terrell Nelson odbędzie się z piątku na sobotę (25/26 kwietnia 2008 roku) i będzie transmitowana przez SportKlub od godziny 3 w nocy polskiego czasu.

 

Sosnowski jako pierwszy Polak wystąpi na gali z popularnego cyklu Friday Night Fights, która będzie transmitowana także w USA przez stację ESPN2.

 

W Polsce telewizyjne prawa do gal Friday Night Fights, a także do Wednesday Night Fights, ma kanał SportKlub.

 

SportKlub można oglądać w telewizji "n" oraz wielu sieciach kablowych m.in. UPC , Vectra , Aster , Multimedia Polska , Toya .

Źródło: media2.pl

 

W tym tygodniu SK transmitował turniej WTA w Estoril i Tour of Turkey (kolarstwo), więc cały czas się rozwijają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Składam sobie Futbol w telewizji na 6.05.2008, wchodzę na stronę Sportklubu, bo we wtorek gra Bundesliga i wiem, że mają prawa do emisji. Zaglądam do programu, a tam tylko napisane, że będzie mecz, ale już kto z kim zagra, to nie wiedzą. Oczywiście o jednej porze jest kilka spotkań, więc jak oni nie wiedzą, który puszczą, to ja tym bardziej nie wiem. To już nie pierwszy raz takie numery (z ligą argentyńską to nie pamiętam kiedy zdarzyło im się podać kto z kim zagra, z Bundesligą zwykle ostatnio podają, kiedyś było gorzej, ale widać nadal bywa różnie). Rozumiem, że można nie znać własnego programu na miesiąc na przód - no może ktoś nie planuje tak daleko, ale nie wiedzieć co się będzie za 3 dni nadawać. No to jest już brak profesjonalizmu. Co gorsze teraz tak się porobiło, że zagraniczne Sportkluby emitują nie koniecznie te same spotkania, więc od Węgrów sobie nie skopiuję... Zresztą przy okazji rajdu rozpaczy po witrynach zagranicznych Sportklubów widzę zbliżony poziom, więc to raczej nie wina polskiej obsady, a kwatery głównej - w Serbii też nie wiedzą, na węgrzech o ile w Sportklubie wiedzą, to już w Sportklubie+ nie (ba, tam program jest tylko do 4 maja, czyli do dziś, dalej na przód nie wylatują).

 

Zastanawiam się, czy w To&Owo też nie podają który mecz wybrali, czy może tylko internet jest traktowany tak po macoszemu?

 

Przy okazji - nasz Sportklub+ wynalazł nowy rodzaj spotkań piłkarskich - oprócz meczów na żywo emituje mecze "opróżnione" :lol: Dziś będą dwa takie:

 

thumb_481cfce4bdc7b427874425.gif

 

A co do Futbolu w telewizji - no trudno - nic na siłę, jak ktoś darmowej reklamy nie chce, to nie. Nie będzie podane, to nie podam i ja 8)

 

Od dłuższego okresu mnie to irytowało, ale w nadziei na poprawę czekałem cierpliwie. Dziś oficjalnie przyznaję swojego wielkiego minusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale dobrze ze lige Argentynska pokazuja sa tam mecze dobre zawsze pada iles bramek . Mecze ligi Brazylyjskiej sa nawet nawet . Szkoda ze hitu ligi Argentynskiej nie/pokazali tydzien temu ,tylko mecz sobotni. MLS i iNdycar biora z internetu transmisje ??? Obraz jest taki jakby z internetu byly transmisje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...