Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Toż to lider wśród kanałów sportowych rośnie! Gdyby miał choć ligę hiszpańską to ofertą sportową (nie mylić z pojęciem piłkarską - C+) przebije wszystkie stacje sportowe w Polsce. Tylko ta [beep]na jakość, ale to już nie moje zmartwienie tylko widzów tego kanału ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kiedyś myśleli o PD,ale to marzenia ściętej głowy,

ogladam na SK Bl jak jest ciekawy mecz,teraz pozostanie tylko FA CUP i mecze reprezentacji Anglii u siebie czyli przystawka w SK jest,ale nie ma dania głównego jakim była Bundesliga,cóż stacja widać że popularna przez to nie będzie bo bez nawet jeden dużej rzeczy stacja ta będzie niżowa ,mało popularna bo na amerykańskich ligach nie da się przeżyć a także na mało prestiżowych turniejach tenisa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne niezłe widowisko w SportKlub :) Stacja zakupiła prawa do Rugby League World Cup. Od 25 października, przez miesiąc kanał będzie pokazywała na żywo mecze najlepszych zespołów na świecie.

Kalendarz transmisji:

sk_rugby_schedule.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wchodzę na to forum widzę tylko krytykę Polsatu sport .Ja jestem zadowolony z oferty Polsatu sport , bo jest 100 razy lepszy niż sport klub .

Jak chcecie krytykować Polsat sport to poproście osoby z forum niech założy dział krytyka Polsatu sport ,przynajmniej tam się

wyżyjecie na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykuję Polsatu Sport, bo podoba mi się ich oferta SPORTOWA. Ale trzeba uczciwie przyznać, że ich oferta PIŁKARSKA jest coraz gorsza i nie widać na razie, aby się poprawiła.

Co do Sportklubu to widzę, że coraz bardziej zacieśniają współpracę z angielską federacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Polsat Sport to jak dla mnie ich oferta jest kiepska. Natomiast Sportklub nie próżnuje po stracie Bundesligi. Całkiem ciekawe zakupy + już to co mają czyni całkiem niezłą ofertę. Szkoda tylko że w tak żenującej jakości obrazu. Chociaż ostatnio mecz ligi NCAA mnie pozytywnie zaskoczył. Wyglądało to lepiej niż na NASN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

No ale jakość obrazu nawet dobra. Jeśli przemilczymy sprawę pikselozy, to było nawet nieźle. Obraz nie był rozmyty, niewyraźny, jak ma to miejsce w transmisjach m.in. Bundesligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie jak ktos moze napisac ,ze jakosc obrazu byla nawet "dobra".Przeciez jezeli patrze na bundeslige to czasem ciezko jest zauwazyc pilke, chociaz mam dobry wzrok i nie nosze okularow.Mozna tez kupowac troche mniej ,a lepiej byloby poprawic jakosc emisji,(polsat sport jest duzo dalej w tym kontekscie).

Pytanie:

Dlaczego tak jest i czy i kiedy zostanie cos poprawione?

Nie chce obrazac posiadaczy n-ki bo sam ja mam ale jest pare programow na n-ce ,ktorych jakosc jest po prostu zla ,a jednak trzeba za nie placic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jakości to sprawa jakości nie zależy od N. Jakość sygnału daje nadawca kanału np sportklubu. że to nie wina N winą ich było by jak by to był problem np. z nsport. Do tego dochodzi też problemy pogodowe przypominam ze jest to przekaz satelity a nie kablowy. Ja osobiście nie mam problemu z kanałami na N-ce mam zwykły TV i obraz jest dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...