Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po stracie Bundesligi zaczęli kupować kilka mniej znaczących praw (np. bodajże austriacka liga hokeja czy te rugby) a tutaj szarpnęli się na MotoGP.

Śmiem twierdzić że teraz ramówka Sportklubów będzie bardziej urozmaicona niż wcześniej, choć na pewno Bundesliga była sporym plusem tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Wybaczcie mój srogi ton tytułu tego wątku, ale zakładam go po to, aby ktoś z pracujących w kanale Sportklub przeczytał to i naprawił pewne usterki, bo mi naprawdę zależy na jakości tego kanału. Bo jeśli ktoś nie interesuje się Uniwersytecką Koszykówką Amerykańską NCAA (ja się interesuję), ligą niemiecką albo belgijską (to już mniej), ligą brazylijską (może być) albo ligą argentyńską (to jak najbardziej - pożeram, uwielbiam ;), to nie ma co szukać w tym kanale i nie polecam nikomu innemu. O co mi chodzi? a chodzi o ramówkę - program w internecie na stronie kanału swoje, układ programów w kanale w danym dniu swoje...tak naprawdę nie wiesz, co leci w danej chwili w sportklubie albo sportklubie+. W większości jesteś zaskakiwany meczem albo programem który albo miał być później, albo wcale. Dla przykładu, abym nie był gołosłowny - tydzień temu zapowiadany na stronie był mecz w lidze argentyńskiej o 00.30 w sobotę. I co, i był mecz, ale dwie godziny wcześniej i inny - Tigre - San Martin. W tym tygodniu jeszcze lepiej - miał być mecz wczoraj też o 00.30...nie było, bo zapomnieli, że od 23.10 puszczali ligę brazylijską. I tak jest w przypadku innych też pozycji, podałem tylko te, które mnie interesują. Według mnie to brak szacunku do widza. A człowiek pisze do nich, wysyła maile i nic, żadnej odpowiedzi.

Więc wkurzyłem się i chcę, aby poszło to na szersze forum, bo mi naprawdę zależy, aby te dwa kanału reprezentowały jakiś poziom i miały szacunek dla widza, ze względu na zawartość programową, która mnie naprawdę interesuje.

Liczę też na wasze opinie i głosy.

Pozdrawiam

ps. proszę Państwa ze Sportklubu - a gdyby tak jeszcze więcej AFA Torneo Clausura w 2009 roku, a nie tylko jeden mecz (i to nie zawsze!!!) i podsumowania kolejki...byłoby zaj....:)

 

edit ps.2

no proszę, godzina 23.50 - włączam sobie Sportklub+ a tam niespodzianka - liga Argentyńska Boca vs Independiente, mecz w 50ej minucie, nie wiem skąd, niezapowiedziana, a miała być liga belgijska...w ten sposób straciłem sporą częśc meczu...nosz k...m..., Proszę Państwa litości...WIĘCEJ SZACUNKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też - dobre pół roku temu - zwracałem na to uwagę. Program kanałów SportKlub w internecie jest nieustannie usiany licznymi błędami. I tak się poprawiło nieco, bo był okres, że przy transmisjach Bundesligi nie wiedzieli jaki mecz będą emitować :shock: I to nawet na dzień przed planowaną emisją. Jako że spotkania Bundesligi/2. Bundesligi są przeważnie grupowo - o tej samej porze - przy składaniu zestawień Futbolu w telewizji bladego pojęcia nie miałem co tam wstawić.

Od marca zestawienia do serwisu SK przygotowuje kto inny i ta osoba także miała już na starcie problem ze SportKlubami, bo w programie, bodajże na sobotę wypisane były dwa spotkania ligi brazylijskiej - jedno jakoś w okolicach godziny 20 z nazwami drużyn i drugie przed północą bez nazw. Żeby było śmieszniej - o 20 żadnego spotkania nie było, a drużyny wymienione przy meczu o 20 grały właśnie przed północą. Czyli można przypuszczać, że te drużyny będą przed północą (czas i tak się nie do końca zgadzał - po kilkadziesiąt minut różnicy), ale w takim razie co będzie po 20 :? Takie dylematy są niemal co tydzień - czy takim dużym problemem jest, aby ktoś siadł i zrobił to solidnie?

Dodatkowo ostatnio SportKlub zakupił prawa do MotoGP. Już nawet nie komunikat prasowy, ale żeby chociaż dali to natychmiast na główną - dobry tydzień trzeba było czekać. Już przy zakupie ligi belgijskiej było to samo - ani be, ani me, trzeba za uszy ciągać i samemu wymyślać superlatywy.

 

Z mojej perspektywy wydaje mi się, że powinno im zależeć na reklamie - jak kupuje się prawa - informacja powinna być rozesłana gdzie się da, choćby po jednym zdaniu. Program także jest ważny, bo zachęca widzów do oglądania. Teraz to wygląda jakby stał sobie gdzieś na Węgrzech serwer emisyjny i tam przy nim jedna osoba losuje co komu wpuści - co poleci w Serbii, co na Węgrzech, co w Chorwacji, a co w Polsce, bez żadnego konkretnego planu. :/

 

Popieram powyższy post - SportKlub do poprawki! Kanał jest ciekawy, prezentuje rozgrywki, którymi wielu innych nadawców się nie zainteresowało - trafia w niszę - dobra koncepcja, ale chyba za mało ludzi w Polsce pracuje przy tym projekcie - po najniższej linii oporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit ps.2

no proszę, godzina 23.50 - włączam sobie Sportklub+ a tam niespodzianka - liga Argentyńska Boca vs Independiente, mecz w 50ej minucie, nie wiem skąd, niezapowiedziana, a miała być liga belgijska...w ten sposób straciłem sporą częśc meczu...nosz k...m..., Proszę Państwa litości...WIĘCEJ SZACUNKU

Ja akurat oglądałem wcześniej mecz o mistrzostwo stanu Sao Paulo i tam komentator na szczęście zaprosił widzów na mecz ligi argentyńskiej, bo tak to bym też nic o tym nie wiedział.

Cóż, jakoś tego kanału wygląda słabo i chciałoby się rzec - jaka jakość taki porządek w ramówce ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :)

co do komentarza w Sportklubie - już gdzieś to widziałem na tym forum, więc trzeba tylko poszukać - sam nie wiem dokładnie, więc nie mogę odpowiedzieć na to...

 

Czy ktoś wie, kiedy dokładnie i jaki mecz pokaże Sportklub+ w ten weekend w lidze argentyńskiej? bo tak, według ramówki super pięknej, dokładnej ;) mecz ma być w sobotę o 22.00...ale dobrze wiem, że tego dnia mecze z przybliżonej godziny zaczynają się o 22.20 naszego czasu (19.20 lokalnego). No i sam termin niepewny mając na uwadze mój powyższy post i moderatora :)

 

jeszcze jedno - dlaczego w takim sportklubie+ na Serbię, Węgry czy Rumunię jest transmitowanych więcej meczy z Torneo Apertura (np. dziś w nocy o 00.30), a u nas nie ? czy właściciele nie mogą postarać się o to, aby i w Polsce pokazać dobrą piłkę na żywo, niż odgrzewać jakieś transmisje - jak to oznaczają - "z opóźnienia" ? Ja cały czas uważam że to są bardzo dobre prawa transmisyjne, bo choć liga argentyńska nie jest u nas dobrze znana, ale według ostatnich poglądów - najlepsza na świecie (nie tylko według mnie - spotkałem taką opinię fachową gdzieś w necie, serio :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć wszystkim :)

hmmm, chyba opłaciło się ponarzekać - zapraszam zainteresowanych na stronę sportklubu i sportklubu + z programem tv - coś się ruszyło i jest aktualna i odzwierciedla stan wyświetlany...póki co :) dobre to na początek. Male dziękuję ode mnie dla decydentów sportklubu. Teraz czekam tylko na więcej meczy z ligi argentyńskiej ;) a potem...na NBA, choćby a little :)

 

szacunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do praw do NBA - cały czas uważam, że to co ma C+ i teraz jeszcze Orange to jest minimalny wycinek możliwych praw do pokazywania NBA. Jeśli ktos twierdzi, że ma prawa na wyłączność to niech pokazuje każdej nocy mecz na żywo plus w dniu Martina Luthera Kinga wszystkie mecze, jak to robi hiszpański D+ i francuski Sport+. Nie wspomnę już o tym że włoska Sportitalia każdej nocy od 1ej do 7 rano trnasmituje kanał NBA TV i czasem pokazuje dwa mecze dziennie (noc z czwartku na piątek). Wniosek - jak by przycisnąć, można jeszcze coś wyrwać z praw ...

 

ale póki co cieszę się na dziś, bo dziś wieczór Colon - San Lorenzo o 23.30 w Sportklubie plus - mecz na szczycie :) podobnie jak ostatni Lanus - Colon. Brawo dla kanału, choć tylko jeden mecz w tygodniu to mało - będę uparty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

No, a ktoś mówił, że po stracie Bundesligi SportKlub czeka ciężka śmierć :lol2: FA Cup, Coca-Cola Chapionship, MotoGP, 1. polska liga żużlowa, austriacka liga hokeja na lodzie... I nie zdziwię się, jak SK kupi Primera Division wraz z Segunda Division :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zakupu przez SportKlub ligi hiszpańskiej, to niedawno pojawiły się takie plotki, dlatego, że na kanale mogliśmy oglądać spoty reklamowe typu "Liga hiszpańska w SportKlub". Póki co, myślę, że chodziło o jakieś skróty. Ale też nie będę zdziwiony, jak zaskoczą wszystkich i okaże się, że będą od przyszłego sezonu pokazywać tą ligę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie chcial pokazywac bo tvp sport z ekstraliga zuzlowa wszedl w cyfrowy polsat wiec polsat nie chcial pokazywa nizszej, ligi zuzla, Cyfra tez nie chciala bo pokazuje Grand Prix na zuzlu wiec wzial sportklub wiec teraz w kazdej platformie satelitarnej bedzie zuzel, nawet platforma Orange pokazue jajaks zagraniczna lige zuzlowa.

A co do ligi hiszpanskiej to watpie zeby ja wzial sportklub bo za biedni na to sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz skupują cały szajs ,który jest do wzięcia czyli 1 liga na żuzlu,liga belgijska,liga austriacka w hokeju .Pytam -kto to ogląda? kupują byle co żeby tylko ramówke zapchać.Dla mnie najgorszy kanał sportowy w Polsce ,który w swojej ramówce nie ma nic ,co mogłoby zaciekawić kibica w Polsce(wykluczam z tego grona bundeslige ,bo jak wiemy już jej nie mają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa zapełnienie niszy rynkowej co mi osobiście bardzo odpowiada. Sportklub jest bardzo ciekawą alternatywą przy takich kanałach jak Polsat Sport, Eurosport, TVP Sport itp. :) Mamy pełen dostęp do kanałów sportowych także nie ma co psioczyć aż tak bardzo na Sportklub - no, ale to tylko moja skromna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...