Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 17 marca kanał SportKlub na żywo będzie pokazywać rozgrywki Max Bundesligii, czyli ligii austriackiej.

Max Bundesliga składa się z 10 drużyn, z których najbardziej znane to Rapid i Austria Wiedeń oraz Sturm Graz. Ostatnio jednak obserwowane jest istotne przewartościowanie w znaczeniu i roli jaką odgrywają poszczególne kluby.

 

Max Bundesliga uchodzi za coś w rodzaju sprawdzianu dla młodych, utalentowanych piłkarzy z bardzo wielu krajów. Kto się w niej dobrze zaprezentuje ma duże szanse na podpisanie kontraktu ze znacznie bogatszym klubem, występującym w znacznie silniejszej i ciekawszej lidze.

 

SportKlub zaprasza do oglądania ligi austriackiej na żywo już 17 marca o godzinie 18:30. Będzie to mecz pomiędzy RB Salzburg i FC W. Tirol.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siatkówka w SportKlubie

 

Montreaux Volley Masters, jeden z ciekawszych i ważniejszych turniejów siatkarskich będzie, pokazywany na żywo w kanale SportKlub.

 

W dniach od 5 do 10 czerwca 2007 roku będzie można na żywo oglądać na antenie SportKlubu rozrywki siatkarskie kobiet.

 

Mecze z udziałem reprezentacji Polski: 5 czerwca (wtorek) o godzinie 21.00: Kuba v Polska, 6 czerwca (środa) o 21.00: Chiny v Polska, 7 czerwca (czwartek) o 16.30 :Turcja v Polska.

 

Z kolei Sport Klub+ uzupełni transmisje prowadzone na żywo w sobotę, pokazując o 14:00 i 16:00 pozostałe rozgrywki półfinałowe. A w niedzielę o 11:00 walkę o piąte miejsce i o 13:30 o brązowy medal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sportowy tydzień w SportKlub

 

Od poniedziałku do niedzieli (od 11 do 17 czerwca 2007 roku) widzowie kanału SportKlub będą mieli możliwość oglądania kilku interesujących wydarzeń sportowych na żywo.

Po pierwsze - przez cały tydzień - ciąg dalszy rozgrywek tenisowych ATP World Cup z Hall. Po drugie Otwarte Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w golfie, które w tym roku zostaną rozegrane po raz 107. W tym roku zawody te zostaną rozegrane w dniach od 11 do 17 czerwca i - jak zwykle - weźmie w nich udział cała światowa czołówka w tej dyscyplinie sportu.

 

W weekend wyścigi samochodowe z cyklu Le Mans, 24 hour. To słynny wyścig samochodowy świata. Jego wyjątkowość a jednocześnie niesłychana trudność polega na tym, że kierowcy ścigają się przez 24 godziny. Zawody odbywają się na torze Circuit de la Sarthe pod Le Mans i są organizowane przez Automobile Club de l'Ouest (A.C.O.).

 

Ostatnia atrakcja kanału to zawody z cyklu Grand Prix, które rozgrywane zostaną 13 czerwca.

 

MEDIA2.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Jestem zainteresowany n głównie ze względu na ofertę sportową (Bundesliga)

i śledząc różne fora przeczytałem dużo nieprzychylnych komentarzy na temat jakości nadawania kanałów Sportklub i Sporklub+. Czy ktoś z posiadaczy n mógłby mi odpowiedzieć jak naprawdę wygląda sprawa jakości nadawania tych kanałów i jakby się dało jakieś zdjęcia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

W przyszłym tygodni kanał ten pokaże "na żywo" turniej kobiet w siatkówce Top Volley International z udziałem zespołu Winiary Bakalland Kalisz.

 

Poza tym od soboty do piątku SportKlub pokaże więcej siatkówki niż Polsat Sport :D - 5 meczów Ligi włoskiej mężczyzn live i 7 spotkań turnieju Top Volley International.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportklubowi niedługo braknie kasy na bundeslige i ja wygra PS. Co do ligi holenderskiej i portugalskiej zostana w PS. Sportklub bedzie niedługo ze slaba austracka oraz dobrymi południowoamerykanskimi pozatym kosz siatka.

 

Jakby im brakło kasy to by nie startował w przetargu na l. hiszpańską.

W walce o prawa do zagranicznych lig równie co pieniądze liczy się marka kanału, a w tym SportKlub jest w Polsce na drugim miejscu (po Canal+).

Polsat Sport nawet przepłacając nie jest wstanie wygrać Premiership czy Bundesligi. C+ mógłby teoretycznie odebrać te prawa SK, ale nie ma miejsca w ramówce (godziny rozgrywania meczów w Niemczech pokrywają się z Premiership i OE).

 

Jak pisał @cidik o finanse tego kanału się nie martw, Bundeslige sponsoruje BWIN, dodatkowo nSport odkupuje prawa do retransmisji spotkań w HD, więc na pewno na tym nie tracą.

 

Co do innych lig to myślę, że SK ma realne szanse na pozyskanie Holenderskiej lub Francuskiej, wydaję mi się, że C+ z niej po prostu zrezygnuje, bo wzrosną im wydatki na OE i nie będą chcieli stracić NBA, chyba, że mają zamiar podnieść abonament...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na All Jazeera Sport leci FTA liga wloska siatkowki, to zaden minus SportKlub`u, bo rownie dobrze mozna dodac, ze na tym samym kanale i tez FTA leci liga hiszpanska i angielska

 

Nie chodziło mi o wytykanie minusów Sportklubu, a jedynie o informację, że niektóre pozycje ichniego programu (i nie tylko ichniego) można obejrzeć również w niekodowanych stacjach telewizyjnych.

Wiele kanałów sportowych w Polsce reklamuje się hasłami, że jakieś tam mecze obejrzysz TYLKO u nich. W 90% jest to NIEPRAWDA, bo na różnych satelitach zazwyczaj można znaleźć niekodowane transmisje z tychże meczow (a jeśli uwzględnić internet, to odsetek ten wynosi 99,9%, a może nawet i 100%).

Tak jest i w przypadku Sportklubu, który opisuje w/w turniej siatkarski pod adresem http://www.sportklub.pl/pl/siatkowka/to ... ional.html

(zwróć uwagę na ostatnie zdanie tego opisu)

 

PS. Al Jazeera Sports nie daje ligi angielskiej i hiszpańskiej FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...