Skocz do zawartości

TV Trwam w DVB-T


mprw
 Udostępnij

Czy TV Trwam powinna nadawać w Naziemnej Telewizji Cyfrowej?  

210 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy TV Trwam powinna nadawać w Naziemnej Telewizji Cyfrowej?

    • TAK
      97
    • wszystko mi jedno
      24
    • NIE
      96


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak - nie jestem zwolenniczką tej telewizji ,nie oglądam ,nie interesuję się tym tematem ,ale jednego nie mogę zrozumieć .Teraz panuje jakaś taka dziwna moda "żeby wyżywać się na tej telewizji " najlepiej jakby ukazały się jakieś sensacyjne wiadomości ,szkalujące artykuły i inne rzeczy szkodzące .Gdyby tylko istniała możliwość usunięcia tej telewizji z przekazu satelitarnego zapewne by to uczyniono tylko dlatego ,że ktoś ma inne zdanie ,a osoby najbardziej zainteresowane by chciały żeby im przytakiwać i pochwalać ich działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,@ania 28.

Odpowiedz,proszę-od kiedy to napisanie kilku słów prawdy ,choć może innym niemiłe-nazywamy "wyżywaniem się"?Przecież TV Trwam cały czas ma się dobrze,nic jej nie zagraża i nadaje,jak kiedyś nieugięty J-23.Zaś w państwie neutralnym światopoglądowo /zob.Konstytucja/obecność w państwowym pakiecie stacji religijnej,szczególnie szerzącej inne nieprawdziwe idee poza tymi,do czego się zobowiązała w statucie-byłaby nieporozumieniem i szkodliwym precedensem.

Przyznam,zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy tej stacji używają argumentów mądrych i głupich,prawdziwych i kłamliwych,uczciwych i demagogicznych.Masz głowę,wybierz sama-czy propozycją dla współczesnych młodych ludzi może być kądziel,międlenie lnu /bo dziś prawdziwych konopi już nie ma.../,darcie pierza ze śpiewami,bajki Jachowicza,pielgrzymki/nno,słyszałem,że te miewają ponoć i dobre,choć niezamierzone strony/,dożynki,kółka różańcowe,lub fikołki z pochodniami, etc.Wszystko podlane obficie martyrologią i- b.delikatnie ujmując-uszczypliwościami pod adresem demokratycznie wybranych przez większość wyborców najwyższych władz.

Nieśmiało przypomnę,że za słowa-cytuję- "nie jestem zwolenniczką tej telewizji" przed wcale nie tak wielu laty "faceci w czerni"mogliby przerobić Cię na kebab,zanim zdążyłabyś się odezwać.Aby kebab był kruchy, a także ku zdrowej uciesze gawiedzi-uprzednio wykonano by z Tobą w głównej roli kilka nieskomplikowanych czynności.Czy o powrocie do takich korzeni marzyłaś?

Szczęśliwie-dyktatura-skansen fanatycznej garstki ludzi,głównie starszego i nie najlepiej wykształconego pokolenia jest wystarczającym memento dla obywateli w coraz bardziej,mimo trudności nowoczesnym państwie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wszystkie inne stacje telewizyjne "nie prowadzą dyktatury" i nadają same "prawdziwe informacje". Co to za nowoczesne państwo, gdzie koncesję MUX-1 posiadają podmioty związane z TVN, Polsatem i ZPR - czyli dostęp do naziemnego rynku telewizyjnego zyskał tylko jeden podmiot - ten ostatni.

 

Może te "nowoczesne państwo" ma polegać na zabawie przed telewizorem w rytmach disco-polo i oglądaniu nowych głupawych programów rozrywkowych lub z tanimi serialami? Szkoda też już pisać o wątku Puls 2 i pasach łowieckich. Czas na start mieli właściwie od 30 września 2010r. i do dziś możemy jedynie pooglądać pasy łowieckie. To ma być ta nowoczesność? Prędzej to mi zaczyna przypominać politykę naszego pewnego wschodniego sąsiada, ale tam przynajmniej cały mux już jest uruchomiony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,co jedni lubią,dla drugich może być "głupawe".I vice versa...W dalszych klasach poznasz pojęcie "pluralizm".

Kto zwyczajowo nie płaci abonamentu-skazany jest na tanie seriale...Telewizja to nie Caritas i temu nie jest winne,jak piszesz " TE nowoczesne państwo".

Co to takiego,te "pasy łowieckie"?.Czy może w nich "prowadzi się dyktaturę?". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem nigdzie,że wypowiadasz się n/t TVP lub platform cyfrowych.

Myślałem o pasach łowickich /od góralskiego owce=łowicki/.

Wykrzykniki zaczynają chodzić trójkami,pora na caps locka...Pojawił się też wschodni sąsiad.A miało być o TV Trwam w DVB-T. Korespondencja z tobą z mojej strony dobiegła końca.Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trafiłem późną nocą na te Rozmowy niedokończone (?) i poruszano tam temat wykluczenia TV Trwam. Padały ciekawe argumenty i jestem ciekaw na ile one były prawdziwe? Zwrócono uwagę na szereg nieprawidłowości w KRRiT w procesie wyboru nowych nadawców. Mianowicie, wymogiem KRRiT ponoć było by nowe stacje miały już za sobą pewien okres aktywności via satelita. Tymczasem Stavka, ATM nie ma żadnego kanału z koncesją satelitarną. Na kilka dni przed wyborem stacje dostały koncesję satelitarną... Dodatkowo, nie wszyscy nadawcy ponoć dowiedzieli się o rezygnacji Kino Polska TV. Pokazywano też stan finansowy spółki i porównano do aktywów Stavki, Eski itp. Według danych fundacja była w lepszej sytuacji finansowej... Nie mam pojęcia ile w tym prawdy, ale trzeba by się rzeczywiście przyjrzeć pracy KRRiT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że ta sonda jest tendencyjna. Bo przecież może i TV Trwam powinna być w DVB-T, tylko kwestia w jaki sposób. A na pewno nie w taki, że wyjątkowo tylko jej sprawa będzie rozpatrywana. W konkursie brało udział chyba 17 stacji, więc albo były przekręty, unieważniamy i wszyscy znowu mogą startować albo zostaje tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA pojawieniem się TV Trwam w DVB-T.

 

Moim zdaniem, skoro jest tylu chętnych dobrym rozwiązaniem byłoby pozostawienie w MUX-1 TVP 1 HD i rozpisanie po 2013r. kolejnego konkursu na 7 miejsc w MUX-5. Ostatni MUX-6 możnaby przeznaczyć na darmowe komercyjne programy HD lub/i regionalne, w zależności od zainteresowania tą formą nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam TVN Meteo startowało ,rzeczywiście Superstacja podniosłaby poziom NTC

Problem w tym ,że z Ojcem Dyrektorem nie bardzo chcą prowadzić rozmowy podmioty komercyjne ,dobrze,że chociaż luksemburska spółka zaoferowała miejsce na swoim satelicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z tego odwołania i tak nic nie będzie ,a to z prostej przyczyny .TVP chce nadawać dwa programy w jakości HD ,za mało miejsca na muxach

A tak apropo, to się da jak sądzę pogodzić. Z MUX 3 i TVP2 HD nie ma w ogóle problemu, bo ten MUX należy do publicznego nadawcy. Zaś jeśli chodzi o MUX 1 , to jeżeli Trwam wejdzie zamiast pasów łowickich, to liczba kanałów się nie zmieni i zatem TVP będzie mogła wykorzystać dodatkową pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, ponieważ Polska to kraj z dużą liczbą osób wierzących i jakiś kanał o tematyce religijnej przydałby się w naziemnej telewizji. Kiedyś takim kanałem był TV Puls, ale obecnie stacja przekształciła się w ogólną i wiele osób nawet nie pamięta jaką tematyką w przeszłości się zajmowała. Myślę, że przydałoby się uzupełnić lukę programową jaka zaistniała w naziemnej telewizji. W Polsce obecnie nadają dwa kanały religijne - TV Trwam i Religia.tv. Jedynie TV Trwam podjęła chęć rozszerzenia koncesji o nadawanie naziemne, a więc wybór w takiej sytuacji powinien być prosty i nie ma niepotrzebnej kłótni, który kanał jest bardziej religijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki ankiety pokazują, że nieznaczna większość jest za obecnością TV Trwam w DVB-T. Z komentarzy wynika jednak, że są to nie tyle fani Ojca Dyrektora, ile zwolennicy różnorodności programowej w Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

40% jest przeciwko — to mniej więcej tyle ile wynosi poparcie dla partii rządzącej, czyli właściwie wszystko do siebie pasuje.

Na końcu zostaje kilka procent tych, którym jest wszystko jedno. I to jest dobry wynik — oznacza, że zdecydowana większość wykazuje żywe zainteresowanie darmową telewizją naziemną i wszystkim tym co się w niej znajdzie (pomimo istnienia szerokiej oferty telewizji płatnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...