Skocz do zawartości

TV Trwam w DVB-T


mprw
 Udostępnij

Czy TV Trwam powinna nadawać w Naziemnej Telewizji Cyfrowej?  

210 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy TV Trwam powinna nadawać w Naziemnej Telewizji Cyfrowej?

    • TAK
      97
    • wszystko mi jedno
      24
    • NIE
      96


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma nic złego, fajny kanał, chociaż mogliby zwiększyć ilość transmisji uroczystości kościelnych. Kiedyś w każdą niedzielę transmitowali Mszę Świętą, teraz w ramach oszczędności z tego niestety zrezygnowali. Według mnie to przesada, żeby w religijnym kanale nie było nawet jednej transmisji niedzielnej Mszy Świętej. Z tego co czytam opinie w internecie, to większość osób woli, aby kanałem religijnym w DVB-T była TV Trwam a nie religia.tv. Zresztą religia.tv nawet nie startowała w konkursie, więc nad czym my się tu zastanawiamy? Gdyby religia.tv wystartowała w konkursie, to prawdopodobieństwo, że wygrałaby miejsce w multipleksie byłoby bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnej polityki w tym że Religia tv powstała. Mamy wolność i kanały religijne powinny nadawać. powinno ich być z 5 do wyboru. W tej chwili panuje przekonanie, że jak powstaje kanał religijny to jest to działanie przeciwko tv trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@pilek2, widzisz ja też wolałbym żeby dla stacji TV TRWAM była jakaś alternatywa, ale z pewnością nie stanowi jej istnienie kanału Religia TV, który jest prowadzony właściwie przez zakon Dominikanów, a który to zakon trwa raczej w bardziej liberalnych kręgach duchowieństwa Kościoła Katolickiego, a dla mnie osobiście od czasu Savonaroli, a później od momentu kiedy jego członkowie chcieli owego Savonarolę kanonizować, jest to zgromadzenie niezwykle mało wiarygodne, które moim zdaniem wodzi ludzi na manowce.

 

Nie przeczę, że w Religii TV są czasem materiały filmowe bardzo interesujące, ale to nie zmienia faktu, że Religia TV nie stanowi żadnej przeciwwagi dla TV TRWAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym ta stacja odpowiada innym nie ,nie ma tak żeby jakiś kanał był lubiany przez wszystkie grupy społeczne - starszym osobom też się należy chociaż jeden program .Z drugiej strony po ostatnim raporcie NIK ,jeżeli KRRiTV twierdzi że Trwam nie jest wiarygodna finansowo ,a w innym przypadku rozkłada na 114 rat opłatę koncesyjną innej stacji - to jest to mocno niepoważne .Jeżeli stacja się stara o miejsce na multipleksie a nie jest w stanie zapłacić za koncesję to właściwie po co startuje w konkursie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośrednio na to pytanie odpowiem tak : nie przyznaje się koncesji Trwam ,ale przyznaje się innej która zgłaszając się do konkursu nawet nie jest w stanie zapłacić za koncesję,więc płatność rozkłada się na 114 rat , zakładając że spłaty będą odbywać się miesięcznie potrzeba na to 9 lat ,jeżeli stacja zbankrutuje- kto spłaci to zobowiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo religia tv to zupełnie inna bajka. W trwam teraz więcej polityki i mowy nienawiści niż religii katolickiej.

Ponieważ tego typu programy mnie nie rajcują i nie poświęcę na to więcej czasu jak dwa dni próbowałem jednak złapać te wywrotowe, pełne nienawiści kawałki.

I... klapa :cry: może nie miałem tyle szczęścia.

Nie twierdzę, że ich tam w ogóle nie ma ale jak bym wziął np. pod lupę tendencyjną TVN24 to w ciągu doby znalazłbym ich tam kilkanaście. :/

Oczywiście szydzącą i kpiącą w zupełnie innym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wg mnie w obecnym systemie nie ma miejsca dla TV TRWAM na MUX, ani na żadnej platformie.

 

Przecież ta stacja krytykuje rząd. Otwarcie przytacza słowa najjaśniejszego premiera, np. o tym że obniży podatki,

a następnie bezczelnie porównuje to z obecną rzeczywistością, dopuszczając się manipulacji.

 

Przypadkowy widz mógł odnieść wrażenie, że Tusk kłamie, a tak przecież być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinien żaden religijny, bo co, bo jakoś nie rozumiem?

 

W Stanach jest zarejestrowany legalnie Kościół Szatana, więc gdyby komuś przyszło do głowy i w Polsce ustanowić kanał telewizyjny o tematyce [beep]tycznej, to zastanawiam się czy spotkałby się z takim samym oporem jak teraz z wprowadzaniem TV TRWAM na mux, czy raczej przeszedłby gładko z powodu zainteresowania tematem? ;)

 

Coś jest jednak nie tak z młodzieżą w Polsce, że tracą kontakt z rzeczywistością i odrzucają wszystko z czego wyrośli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, ponieważ telewizja ta niesie poszanowanie co do wartości rodzinnych i całej tradycji chrześcijańskiej. Kanału o takiej tematyce nie ma w dvb-t, a programowo mają o wiele więcej do powiedzenia niż Polo tv czy atm rozrywka. Kanał jest jednak stronniczy narzuca z góry poglądy polityczne, ale jak ktoś nie chce oglądać polityki a jest katolikiem to zaspokoi się materiałami o podłożu chrześcijańskim :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kanał jest jednak stronniczy narzuca z góry poglądy polityczne

Gdyby tak było jak mówisz, że to tylko taki jeden kanał jest, to może bym przytaknął.

A może ja takich kanałów, których nie wymieniasz, po prostu nie dostrzegam. Podaj listę kanałów tych "poprawnych".

Tych bezstronnych, bezinteresownych, nieskazitelnych o "jedynej słusznej ideologii"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdzieś tu już słyszałem. ;)

 

Gdyby tak było jak mówisz, że to tylko taki jeden kanał jest, to może bym przytaknął.

Czyli TV Trwam na tle innych niczym się nie wyróżnia. Do tego TV Trwam zapomniała jaki ma profil. Gdy oglądam TV Trwam mam wrażenie, że oglądam kanał informacyjny, gdyż obecnie podstawą ramówki są serwisy informacyjne, publicystyka i programy interwencyjne, a przypomnę, że TV Trwam winna być stacją, według koncesji, edukacyjno-poradniczą. :) Moje słowa nawet potwierdza profil TV Trwam na YuoTube, gdzie dominującymi audycjami są "Informacje dnia" i "Polski punkt widzenia". :)

Powinni się zdecydować, czy chcą konkurować z TVP Info, TVN 24 i Polsatem News, czy jednak ich misja ma polegać na edukacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...