Skocz do zawartości

TV Trwam w DVB-T


mprw
 Udostępnij

Czy TV Trwam powinna nadawać w Naziemnej Telewizji Cyfrowej?  

210 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy TV Trwam powinna nadawać w Naziemnej Telewizji Cyfrowej?

    • TAK
      97
    • wszystko mi jedno
      24
    • NIE
      96


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na NIE. TV Trwam nie zasługuje na miejsce w dvb-t. Prezentuje nieobiektywne wieadomości i często wyssane z palca informacje. Poza tym ma zły wpływ na ludzi, którzy zaczynają zionąć nienawiścia do drugiego człowieka. Nie o to chodzi w religijnej telewizji. Nie powinni też zajmować się polityką skoro - jak się prezentuje - to telewizja katolicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie. Polska to kraj świecki, a gdzie się nie pójdzie tam wszystko związane z religią. Ateiści w tym kraju dla reszty nie mają prawa bytu. I jeszcze do tego TV Trwam jakby mieli taki zasięg to wtedy tak by ludźmi manipulowali, że aż strach pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze do tego TV Trwam jakby mieli taki zasięg to wtedy tak by ludźmi manipulowali, że aż strach pomyśleć.

 

Ale się uśmiałem. A niby ogólnopolski TVN to taka super obiektywna stacja ? Tam nie ma manipulacji ? Pewnie, lepiej dawać miejsca na muxie kanałom widmo z łowickimi pasami, bez żadnej renomy i marki. Nie oglądam TV Trwam, mam do tej telewizji neutralny stosunek, ale chyba od tego jest demokracja, aby Polacy mieli swobodny dostęp do mediów prezentujących różne poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatna telewizja Fundacji Lux Veritatis mająca charakter katolicko-narodowy.
Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym [...]

Wybacz, ale ta stacja ma charakter katolicko-narodowy. I takie wartości prezentuje, patrząc na program, są audycje religijne, są też i te dotyczące spraw państwa i społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Masz na myśli TV6 żenująco głupi kanał ,ATM rozrywka gdzie akurat KRRiTV wszczęła proces cofnięcia koncesji ,Puls 2 który prawdopodobnie (powtarzam prawdopodobnie) w lipcu rozpocznie nadawanie a w chwili obecnej zastanawia się skąd wziąć 3 mln zł na opłacenie miesięcznego nadawania - to jest właśnie ta "jakość" .Całą Europa się z nas śmieje - Niemcy to aż ryczą ze śmiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja również uważam - żadnego ojca dyrektora!!! :chair:

A żeby nikt nie posądził mnie o brak obiektywizmu, to może ku ździwieniu niektórych, tak dla równowagi, zupełnie szczerze, napiszę:

 

natomiast Religia.tv jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...