Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę trudno stwierdzić, czy TLC tam jest czy nie - jedynie ten kto zamówił może to potwierdzić.

Nie ma nigdzie pełnego składu -żadnego regulaminu na stronach CP. To co podał SK jest przedrukiem z tvpolsat.info - NIEOFICJALNEGO portalu o Polsacie i wszystkich jego "komponentach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę trudno stwierdzić, czy TLC tam jest czy nie - jedynie ten kto zamówił może to potwierdzić.

Nie ma nigdzie pełnego składu -żadnego regulaminu na stronach CP. To co podał SK jest przedrukiem z tvpolsat.info - NIEOFICJALNEGO portalu o Polsacie i wszystkich jego "komponentach".

 

Od dziś mam pakiet Rodzinny HD i stwierdzam, że kanał TLC mi działa.

Mam ofertę elastyczną i przeszedłem z Familijnego HD na Rodzinny HD, nie obyło się to bez problemów. Na ekranie dziś rano ukazało się "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Dopiero pomógł telefon na infolinię i ponowienie uprawnień.

Czy nie powinno to być automatycznie zrobione takie przejście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Na stronie CP lista nie jest aktualna, kanały gwarantowane to:

 

Polsat, TV4, TV6, TVP 1, TVP 2, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Info, TVN, TVN Siedem, Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Film, Polsat Jim Jam, Polsat HD, TVP HD, TVN HD, TVN Siedem HD, Polsat Crime & Investigation, Polsat Food Network, CBS Drama, Comedy Central Polska, Disney XD, History, Nat Geo Wild, Polsat Sport Extra, Superstacja, TVN Meteo, Wedding TV, CBS Reality, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując listę kanałów dostępnych w ramach pakietu rodzinnego doszedłem do ciekawego wniosku. Jak CP ma zamiar wywiązać się z przyjętych zobowiązań, określonych także w regulaminie świadczonych usług w odniesieniu do kanału Wedding TV dla abonentów posiadających dekodery cyfrowe. Dodam tylko, że kanał ten można odbierać jedynie na dekoderach HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...