Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat moj dekoder SD jeszcze dycha a umowe mam do maja i nie wiem czy isc juz teraz i wciskac ze "uszkodzony" i liczyc ze wymienia (smiech na sali mam tv HD i nie moge odbierac) czy zaczekac do konca umowy i oczekiwac ze przy przedluzaniu dadza cos wiecej jesli chodzi o sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kanały gwarantowane w pakieci Rodzinnym HD:

 

Polsat, TV4, TV6, TVP 1, TVP 2, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Info, TVN, TVN Siedem, Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Film, Polsat Jim Jam, Polsat HD, TVP HD, TVN HD, TVN Siedem HD, Polsat Crime & Investigation, Polsat Food Network, CBS Drama, Comedy Central Polska, Disney XD, History, Nat Geo Wild, Polsat Sport Extra, Superstacja, TVN Meteo, Wedding TV, CBS Reality, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat Nature.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest jakaś szansa że Cartoon Network będzie w przyszłości dołączony do Rodzinnego, moja siostra rezygnuje ze Startu w Cyfrze (ze względu na koszmarny Teletoon+) i szuka jakiejś taniej alternatywy, jednak są potrzebne dwa kanały dziecięce jeden dla młodszych i jeden dla starszych dzieci. O ile Polsat JimJam może być, to Disney XD to taki sam gniot jak Teletoon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dwa tygodnie temu przedłużyłem umowę z CP na 29 miesięcy i wymieniłem dekoder SD na HD, na 6 miesięcy mam pakiet familijny w cenie 14,90 potem będę musiał zdecydować czy zostać przy familijnym i płacić 39,90 czy zejść do pakietu rodzinnego za 24,90. Chciałbym się spytać który pakiet lepiej się opłaca, który waszym zdaniem jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferuję głownie kanały tematyczne typu Discovery ale co dziennie rano chodzę do pracy, do późnego wieczora nie oglądam tv bo trzeba się wyspać. Więc chyba zrezygnuje z tego familijnego, w rodzinnym też kilka kanałów dokumentalnych jest np. Viasaty i History. Jeszcze się zastanowię ale płacić 40 zł i nie oglądać to po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...