Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mea Culpa. Kolejny raz nie doczytałem. Było napisane History, a ja przeczytałem TVP Historia. Tylko czy tu też się przypadkiem nie pomyliłem? Przeglądając stronę CP to nie wiem już w jaki sposób Cyfrowy Polsat traktuje TVP Historia. Wygląda, że jako kanał FTA, co równoznaczne by było z tym, że też go nie gwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie jestem ekspertem od promocji, ale spróbuję odpowiedzieć na Twoje pytania:

1. Cena za pakiet 14,90 zł,

2. Dekoder tylko SD, ale nie jestem pewien (Wynajem, a opłata jednorazowa wynosi 1 zł),

3. Umowa na 36 miesięcy,

4. 6 miesięcy gratis pakietu Mini HD.

Najwyżej ktoś mnie sprostuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwie możliwości, umowy na 36 m-cy, dekodery sd na bezpłatne udostępnienie, aktywacja 1 zł., o hd napiszę później

 

1. umowa na familijny hd z możliwością zejścia na mini hd po 3 miesiącach (oferta elastyczna), 3 m-ce gratis familijnego hd, dekoder hd - aktywacja 49zł. + czynsz 5zł./m-c, antena z konwerterem 50zł.

 

2. umowa na mini hd, nieelastyczna, bez możliwości zmiany np. na miesiąc na familijny hd, trzeba wtedy podpisać nową umowę jeśli będą dostępne oferty w systemie. 6 m-cy mini hd gratis, dekoder hd - aktywacja 99zł. bez czynszu miesięcznego, antena z konwerterem 65 zł.

 

jak coś to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, jako że jest to mój pierwszy post na tym szacownym forum, na wstępie chciałem wszystkich serdecznie POWITAĆ :) a teraz przejdę do sedna sprawy, otóż trafiłem do Was z myślą że pomożecie mi rozwiązać mój problem. Otóż posiadam pakiet Rodzinny HD i mam problem ze wspomnianym na stronie 5, kanałem HISTORY. Dowiedziałem się z facebooka że jest on dostępny dla użytkowników tego pakietu, potwierdziliście to na tym forum że rzeczywiście tak jest, a ja go nie mogę odebrać :( Ze strony POLSATU jestem "karmiony" sprzecznymi informacjami: na infolinii(młoda kobieta-niestety w mych kategoriach mało rozgarnięta), mówi mi że powinienem posiadać ten kanał, a na zapytanie wystosowane poprzez icok mailem, dostałem informację że nie ma go w moim pakiecie(przedstawiono mi listę kanałów Pakietu Rodzinnego HD, tam oczywiście HISTORY nie było). Po wysłuchaniu tych 2 opnii, z oficjalnego źródła zgłupiałem, do tego tu na forum jest info, że jest on jednak dostępny.Panowie poradźcie co robić. Dodam jeszcze że Cyfrowy Polsat odbieram za pomocą modułu cam, a tunery w jakich sprawdzałem możliwość odbioru kanału HISTORY, to LINBOX 7818 CI, oraz Ferguson 7318, oba były testowane na softach oryginalnych i tzw. "edukacyjnych", na żadnym z nich wspomniany kanał nie odpalił :( Dodam jeszcze że nie mam najmniejszych problemów z odbiorem pozostałych kanałów z pakietu Rodzinnego HD. Ponowne posłanie uprawnień na kartę również nie pomogło. Nadmienię jeszcze że, kanał HISTORY próbuję odebrać z parametru (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK), czyli według mnie to są chyba dobre parametry tego kanału. Przepraszam Was za przydługi i pewnie nudny post, ale liczę na waszą fachową wiedzę, może dzięki Wam uda mi się rozwiązać mój problem, pozdrawiam, gremlini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7 Nie dodałem hd ok wpadka, ale odnośnie do umowy 29 mies, i jak koś posiada własny dekoder sd nie 2 dekodery tylko na 1 dekoder, przez infolinie było podpisywane oferty przedłużeniowej. Wcześniej była umowa na pakiet miniHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Kanałem History to jest jakaś dziwna sprawa. Ja też go nie odbieram, chociaż mam potwierdzenie mailowe i telefoniczne, że wchodzi w skład pakietu Rodzinnego HD. Nawet byłem w punkcie obsługi z tą sprawą i tam z kolei kobieta powiedziała mi, że jednak nie.Ale za chwilę zadzwoniła na infolinię i powiedzieli jej, że jednak tak.

Normalnie komedia pomyłek :)

Wznowili mi połączenie z satelitą (czy jakoś tak) odczekałem te parę godzin i nic. Znów zadzwoniłem to powiedzieli, że skontaktują się ze mną w ciągu 48h żeby wyjaśnić sprawę. No i właśnie parę minut temu termin upłynął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Rodzinny HD- zawierający następującego programy: Polsat, TV 4, TV 6, TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVN, TVN HD, TVN 7, Polsat 2, Polsat News, Polsat Café, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Film, Polsat Jim Jam, Polsat HD, Comedy Central Polska, Polsat Sport Extra, Disney XD, TLC, Nat Geo Wild, Zone Reality, Club TV, Superstacja, Wedding TV, TVP HD, TVN Meteo, TVN 7 HD, History, Polsat Crime & Investigation.

 

źródło: Promocyjne Warunki Umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, właśnie wróciłem z pracy i od razu na wstępie od razu dziękuję za odzew na mego posta,widzę że identyczny sytuacja występuje u kolegi Klon-a, utwierdzony informacjami z tej strony, postaram się jeszcze raz do nich zadzwonić i wydębić od nich ten kanał, skoro mi się on należy według Promocyjnych Warunków Umowy. Dodam jeszcze że mój pakiet Rodzinny HD, został nabyty w opcji przedłużeniowej. Napiszę Wam jeszcze o mych bojach z CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypuszczałem że tak szybko napiszę tę informację, Panowie kanał HISTORY i u mnie działa :) Klon-u chyba nasze marudzenie w CP odniosło skutek :) Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc, pozdrawiam gremlini

P.S. do wszystkich którzy zastanawiają się czy ten pakiet warto wziąć, uważam że za te pieniążki to zdecydowanie WARTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

1. Nie, nie można dokupić dodatkowych pakietów.

2. Dostajesz cennik, szczegółowe Promocyjne Warunki Umowy oraz Promocyjne Warunki Umowy, w których masz wymienione gwarantowane kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...