Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Pozwólcie że pomogę. Link powyższy działa (trzeba odświeżyć stronę raz), lecz ja podam dogodniejszy link zawierający przejrzystą listę kanałów wchodzących w skład pakietu rodzinnego HD z oficjalnej strony Cyfrowego Polsatu - gdzie są ukazane kanały z logami więc bardzo ładnie i komfortowo.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/pelny-obraz-sportu-z-cyfrowym-polsatem.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie tylko ten pakiet, jak się okazuje jest uznaniowy, bo mimo tego, że CP reklamuje na swoim portalu usługę o nazwie: "Miesięczny Katalog Filmów VOD"", która podobno ma zagwarantować za 20 PLN, dostęp do kanałów VoD od numeru 161 do 165 przez cały miesiąc, to jak się okazuje, zupełnie się do tego nie przyznaje i mówiąc kolokwialnie, każe swoim pracownikom palić głupa, gdy ktoś o to zapyta.

 

Ciekawe podejście do tematu.

 

Dla zainteresowanych link: http://www.cyfrowypolsat.pl/vod/tv/mies ... ilmow-vod/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpliwie oferta 43 kanałów za 14,90 jest kusząca, ale mało kto o niej wie. No chyba, że regularnie, wręcz nałogowo przegląda satkurier.pl :D Pakiet Rodzinny a Pakiet Familijny.... wiemy czym się różnią, jakie kanały wchodzą w ich skład; do czego zmierzam, Rodzina - Family (j. ang.) Może namieszać w głowie, że to może to samo, zwłaszcza, że o Rodzinnym informacji jak na lekarstwo :) Mały haczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że to raczej mała kreatywność z strony polsatu (średnio nazwali pakiety jak i dekodery) oraz to iż chcą trafić do konkretnego odbiorcy tą nazwą.

 

A co do twojego pytania dlaczego nie ma go pod rozpiską to pewnie dlatego że to oferta "specjalna" ;) na początku ten pakiet był dostępny tylko i wyłącznie dla przedłużających umowę (odpowiednik dawnego pakietu Mini Max). Pojawił się dopiero w ofercie dla nowych klientów przy dodatkowych osobnych promocjach.

 

Nie tylko ten pakiet, jak się okazuje jest uznaniowy, bo mimo tego, że CP reklamuje na swoim portalu usługę o nazwie: "Miesięczny Katalog Filmów VOD"", która podobno ma zagwarantować za 20 PLN, dostęp do kanałów VoD od numeru 161 do 165 przez cały miesiąc, to jak się okazuje, zupełnie się do tego nie przyznaje i mówiąc kolokwialnie, każe swoim pracownikom palić głupa, gdy ktoś o to zapyta.

 

Uwielbiam teorie spiskowe <3

Pakiet rodzinny nie jest pakietem "uznaniowym" po prostu jest dostępny tylko w APS tak jak niektóre promocje są tylko dostepne przez stronę.

Proszę to info na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... olsatem.cp

 

Co do sVOD on jest tylko dostepny przy pełnym pakiecie Premium GO (nie ma możliwości dokupienia go do np. fmax). Nie sądze żeby polsat "kazał" pracownikom kłamać na temat... najwyżej trafiłeś na niedoinformowanego pracownika.

Jedyne osoby które mogą go zamówić wg regulaminu to takie wyjątki jak ja :P czyli nie przedłużyły umowy po wielkiej rewolucji programowej w listopadzie.

Wtedy ten pakiet można było uruchamiać na czas nieokreślony za 20zł :brawo: (sory za mały offtop ale musiałam odpowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@SummerCruisin, możesz sobie snuć wywody jakie tylko przyjdą Ci do głowy, ale to i tak nie zmienia faktu, że produkt o nazwie: "Miesięczny Katalog Filmów VOD", jest reklamowany na stronie: http://www.cyfrowypolsat.pl/vod/tv/mies ... ilmow-vod/ , bez żadnych ograniczeń.

 

Mówi się jedynie o tym, że na ów produkt, zawiera się z CP odrębną umowę, którą można zawrzeć tak przez B.O.K., jak i przez APS-y, przy której okres wypowiedzenia wynosi jeden miesiąc.

 

Nie powiadaj więc byle czego, bo to nawet nie przystoi.

 

Kto więc zawierzy tej reklamie na portalu CP, odejdzie z kwitkiem, ale od razu z tym kwitkiem powinien iść do rzecznika konsumentów, bo reklama nie ma prawa być kłamliwa.

 

Masz jednak rację w jednym, że wspomniany produkt, dodawany jest jako bonus przez trzy miesiące do pakietu Premium, więc funkcjonuje i to jak najbardziej i to nie tylko dla starych klientów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to prawda, że pakietu nie ma w rozpisce. To co się ukazuje po kliknięciu na Mini HD to właśnie Rodzinny HD. Dodatkowe kanały są włączane/wyłączane w ramce po prawej ("pokaż kanały w prezencie").

 

Nie wątpliwie oferta 43 kanałów za 14,90 jest kusząca, ale mało kto o niej wie. No chyba, że regularnie, wręcz nałogowo przegląda satkurier.pl :D

Jest też na ulotkach w APS, przynajmniej w moim, co było mi bardzo pomocne przy przekonywaniu pani sprzedającej, że mają taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich! I stało się :read: od tygodnia jestem w Cyfrowym Polsacie (promocja dla przechdzących z innych platform) - pakiet Rodzinny HD, umowa na 18 miesiecy, dekoder HD5000.

Jak na razie wszystko śmiga ok , a sam dekoder na którym wszyscy na forum wieszają psy to w porównaniu do Sagemcom HD DSI83/DSI87 (miałem w cyfrze oba) demon prędkości! To dla mnie prawdziwy szok bo myśałem, że właśnie z dekoderem będzie straszna kicha, a tu taka niespodzianka hehe - obraz b.dobry, pilot działa podobnie do sagemcoma. Mam jednak pewien problem - po podpisaniu umowy świecilo prawie wszytkie kanały z oferty familijny MAX HD - ale chyba 2-3 kanaly , które sa w rodzinnymHD nie, a dzisiaj niespodzianka - zgasly mi wszystkie programy (na ekranie informacja o braku kanalów w abonamencie). Po ponowieniu sygnalu kanały są ale znowu inaczej - część z Rodzinnego HD + część kanałów z Familijnego Max HD - mnie to nawet odpowiada bo mam więcej w HD, a nawet HBO ale tak się zastanawiam jak długo one bedą. Ponawiać sygnału nie bedę, ale nie wiem jak to wyglada w polsacie - wysyłaja uprawnienia co miesiąc z listą kanałów czy tylko dostęp do karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...