Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w umowie na Rodzinny mam wyraźnie napisane ze:

 

Możliwość aktywowania usług dodatkowych - NIE

 

Według mnie nie można dobierać dodatkowych pakietów

Jak bylem w APS-ie Pani powiedziała mi ciekawa rzecz ze moj dekoder Mini mogę wymienić na jakiś inny dekoder niekoniecznie Mini - Samsung lub Echostar, to prawdziwa rewolucja bo kiedyś pakiet Mini był połączony z dekoderem Mini i tylko na to wymieniali.

 

Nie dopytałem się a może ktoś z Was mi powie:

 

Mini mogę wymienić na inny dekoder tylko kiedy całkiem mi padnie lub wygaśnie mi umowa i będę chciał podpisać nowa, czy mogę iść w kazdej chwili i zdać ten wynalazek i wziasc sobie dekoder innej firmy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wymianę gwarancyjną, chciała podpisać to mówiła Ci tak żeby Cię zachęcić. Jak padnie Ci Mini, to w pierwszej kolejności wymieniają na Mini/M100 chyba, że nie ma takich na stanie, to na inny dekoder SD. Szansa, że trafisz na Samsunga lub Echostara jest mała, obecnie wysprzedają te sprzęty (po odnowieniu) do Mini HD za 1zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz kończy mi się umowa na Mini HD ale na dekoder Echostar DSB-717. Chciałbym przedłużyć tą umowę na Rodzinny HD ale na inny dekoder, który mam w pre-paid. Czy tak można? Czy jedynie mogę Rodzinny HD wziąć na ten dekoder Echostar?

Sory ale dalej wałkuję temat przejścia na Rodzinny HD. Mianowicie byłem w APS i chciałem przedłużyć kończącą się na dekoderze Echostar DSB-717 i przejść na Rodzinny HD ale na dekoder Samsung DSB-H370G. Pani powiedziała, że nie ma takiej opcji, jedynie mogę wziąć nowy dekoder HD-5000.

 

Nie chcę przedłużać umowy na dekoder SD, ponieważ w każdym teraz pakiecie w CP są kanały w HD.

 

Dodam, że dekoder Samsung obecnie używam jako pre-paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie dwa pomysły:

1. poczekać aż pakiet podstawowy Rodzinny HD będzie dostępny dla wszystkich (i wtedy nowa umowa na Samsunga)

2. podpisać teraz taką umowę na Samsunga, którą da się po okresie promocyjnym przedłużyć na Rodzinny HD

 

W obecnym systemie światowym nie ma opcji podmiany dekodera na swój, więc tamtą umowę i tak musisz wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo nic na ten temat. Ale z tego co czytam, to masz Samsuga w pre-paid? Czyli powinna być możliwość podpisania na niego umowy na Pakiet Rodzinny HD. Umowy na takie dekodery są traktowane w systemie właśnie jako przedłużeniówki. Idź do APSu niech sprawdzą, innego APSu niż byłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. Czy jeżeli mam umowę do grudnia przyszłego roku na Familijny HD - Mini HD (z dekoderem SD), to czy byłaby możliwość (12 mies przed końcem umowy), podmienić dekoder SD na HD, z umową Familijny HD - Rodzinny HD (bo niby jest to wyższy pakiet)?

Za odpowiedź z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt."Szanowny Panie

 

W odpowiedzi na poniższe zgłoszenie proponujemy podpisanie umowy na Pakiet Rodzinny HD na okres 36 miesięcy. W ramach promocji zawarcia umowy otrzyma Pan dostęp do odbioru Pakietu Rodzinnego HD przez okres 6 miesięcy w cenie 14,90 zł. Ponadto informuję, że minimalny obowiązek to Pakiet Mini HD (14,90 zł/mies.). Zmiana na ww. pakiet będzie możliwa w dowolnym momencie umowy (ze skutkiem najwcześniej po okresie promocyjnym).

Jeżeli jest Pan zainteresowany otrzymaniem ww. oferty prosimy o maila zwrotnego z aktualnym adresem do korespondencji. Nadmieniam, że otrzymaną umowę należy podpisać i odesłać na adres Cyfrowego Polsatu."

 

Masz rację dziabolek7, umowy na dekoder w pre-paid są traktowane jako przedłużeniowe.

 

A powiedz mi jest taka opcja Familijny HD z możliwością zejścia do Rodzinny HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...