Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

C+ Raczej nie walkuje, poniewaz wczoraj otrzymalem nowa umowe wraz z regulaminem ktora przedluzylem tydzien temu. (nie spodziewalem sie tego)

Wszystko jasno jest opsiane, rabaty itd.

 

Jak widac, CP lubi dymac troszeczke swoich ''abonentow'', oj oj nieladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@dziabolek7, Strona wczesniej... Ci ludzie ktorzy chca sie zapoznac z umowa, sa wysylani do APSu. Czyli jednak CP nie wysyla umow.

Mi np. wyslali porozumienie w sprawie pakietu HD, dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak masz problemy, to Ci wytłumaczę, Ci ludzie chcą się zapoznać z umową zanim złożą dyspozycję zawarcia umowy/przedłużenia telefonicznie, rozumiesz? Po fakcie dostajesz dokumenty poczta, do podpisania albo potwierdzajace warunki na ktore sie zgodziles, identycznie jak w cyfrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dziękuję za olityczną odpowiedź :D

To może inaczej - czy ulotki, które leżą aktualnie w APS dotyczą "prepaidowca" czy nie?

Słyszałem takie coś - 15 miesięcy, 3 miesiące F+2 za 59,90 a potem za 69,90. Żadne tam 6 miesięcy bez opłat a potem 59,90 przy 29 miesiącach.

Nie wolno wziąć multioferty bez dodatkowego pakietu transferu, a tylko z pakietem, bo "nie ma internetu za darmo" jak to się pan wypowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział wraca pakiet RODZINNY HD, tym razem także dla nowych klientów za 24,90 zł/m-cznie

Więcej tutaj:

https://satkurier.pl/news/78734/nowe-ofe ... sacie.html

 

przy czym z informacji na portalu spam.org wynika że nadal będą sprzedawane tunery SD (aż zal duszę ściska!)

przy umowie 15 m-cznej.

i jeszcze jedno: informacje na temat Pakietu Rodzinnego HD nie będą prezentowane na ulotkach. Oferta będzie przedstawiona każdemu Klientowi, który będzie zainteresowany Pakietem Mini HD - a co to za tajemnica jakaś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus: Pakiet Rodzinny HD już oferował mi CP od jakichś 3 mies. po zalogowaniu się do ICOK jako oferta specjalna. Jednym z jego plusów właśnie miała być zamiana dekodera SD na HD(nie skorzystałem z niej), więc może tak jedynie będzie już w niedalekiej przyszłości przebiegała zamiana dekoderów dla klientów CP, którzy posiadają dekoder SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno: informacje na temat Pakietu Rodzinnego HD nie będą prezentowane na ulotkach. Oferta będzie przedstawiona każdemu Klientowi, który będzie zainteresowany Pakietem Mini HD - a co to za tajemnica jakaś???

To są instrukcje dla przedstawicieli handlowych Cyfrowego Polsatu, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. :) Mówi to też o profesjonalizmie portalu, który to opublikował. :)

Takich tajemnic jest bardzo dużo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mówi to też dużo o inteligencji, a raczej jej braku PH który dostarcza im te informacje. Sam często tu wklejałem komunikaty dla APSów, ale po odpowiedniej edycji, czyli pozbawione informacji dla PH, których przecięty człowiek nie rozumie (jak widać właśnie). Ale skoro już tu jest to wyjaśnię o co chodzi. Nie będzie w ulotkach żeby nie kusiło tych co chcą Familijny wziąć, ale jak ktoś jest zdecydowany na Mini, to mu PH zaproponuje "spod lady" Rodzinny. Oczywiście jeżeli będzie miał to w interesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie jaki dekoder daja do pakietu familijnego ze strony internetowej Polsatu Cyfrowego dostępnej na 15 miesięcy z 3 mies. gratis? Bo widze ze w zamowieniu nie ma mozliwosci wybrac danego modelu? Czy jest to moze dwuglowicowy Sagemcom. Taki by mnie interesowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy czego oczekujemy...ja obecnie w n-ce płacę 59 zł za wszystkie pakiety tematyczne a oglądam z tego ze 20%, tak że nowa umowe szukam jak najmniejsza liczbe kanalow po jak najnizszej cenie....myslalem o MiniHD ale nie ma mozliwosci wziac tam dwuglowicowego dekodera a na tym mi zalezy...co jest mozliwoscia w pakiecie Start w Cyfrze...

 

myslalem ze z Familijnym jest lepiej i moge wybrac dekoder, ale wiazac sie umowa na 29 mies. to jest w dzisiejszych czasach chore wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...