Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpisałem przecież na Twoje PW, ma być imienne i nie starsze niż 3 miesiące.

 

@lucass jeśli otrzymuję fakturę w formie elektronicznej i płacę za nią przez internet to wystarczy wydrukować fakturę, czy również potwierdzenie dokonania przelewu? A co do TNK, czy potwierdzenie przelewu z mojego rachunku bankowego z tytułu doładowania karty wystarczy?

 

Czy wiadomo w ogóle do kiedy obowiązywać będzie ta oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostepny jest tylko dekoder HD3000, opisane jest na stronie CP w zakładce "Promocje", pozycja "Masz platformę satelitarną i jesteś fanem sportu? ", oferta dostępna tylko i wyłącznie wybranych punktach sprzedaży, punkty tez znajdują sie na tej stronie.

 

Też jestem zainteresowany tym pakietem, ale nie moge doczytać się na jak długo są te umowy promocyjne?,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy Samsungi HD dostępne są jeszcze w APS? Jeśli tak, to czy można ten tuner dostać z Pakietem Mini HD lub Rodzinnym HD? Tuner z Pakietem Mini HD to na własność czy na udostępnienie? Pytam ponieważ wyczytałem, że po zakończeniu umowy można oglądać kilka kanałów za darmo i na zawsze. To jak to teraz jest z cenami? Pakiet Mini HD i Rodzinny HD mają taka samą cenę, czyli 14,90 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucass mam pytanie odnośnie promocji związanej z pakietem "Rodzinny HD" bardzo proszę o odpowiedź, za co z góry dzięki.

Na stronie CP dotyczącej w.w. promocji jest opis: "Pakiet Rodzinny HD - 42 kanały, w tym 6 na wyłączność. Jedyne 14,90 zł/mies.!"

zaintrygował mnie szczególnie ten fragment "w tym 6 na wyłączność" Oczywistą rzeczą jest że kanały sportowe Polsatu są na wyłączność, ale to dwie stacje. Jako trzecia zapewne jest na wyłączność stacja Food Network(popraw jeśli jestem w błędzie), a więc mamy trzy kanały.

I tu pojawia się zaskoczenie(choć pozytywne zaskoczenie)-pozostałe trzy kanały na wyłączność to paczka Viasatów?

Jeśli tak to napisz proszę czy ta wyłączność na Viasaty jest tylko chwilowa czy kooperacja Polsatu z MTG to współpraca na dłuższą metę zapewniająca CP wyłączność na dystrybucję tych kanałów drogą satelitarną na długi czas?

Osobiście chciałbym by trzy kanały Viasat były na wyłączność w CP bo dzięki nim ich oferta jest niepowtarzalna, Cyfra ma paczkę kanałów z +w nazwie(Ale kino,Planette, Domo itd.) niedostępnych nigdzie indziej i to ją wyróżnia.

Nawiasem mówiąc to kiedy Viasaty pojawiły się w CP zdecydowałem się na opuszczenie n i przejście do słoneczka, nie zawiodłem się, kanały(zwłaszcza History, ale również i Nature) to obecnie najlepsze kanały tego typu dostępne w Polsce.

Link do strony CP: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... olsatem.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast poczytać to łatwiej zapytać prawda? Dla jasności.

 

Umowa na 29 m-cy:

 

Rodzinny HD (abo 24,90 zł.) z możliwością zejścia do Mini HD (abo 14,90 zł/m-c) - 6 m-cy gratis Rodzinnego HD

 

dekoder: HD na własność za 1 zł. lub udostępnienie z aktywacją 1 zł.

 

Umowa na 18 m-cy (oferta dla osób, które przedstawią opłacony rachunek innej telewizji nie starszy niż 3 m-ce):

 

Rodzinny HD (abo 14,90 zł.) - 1 m-c gratis

 

dekoder: HD na udostępnienie z aktywacją 1 zł.

 

Umowa na 15 m-cy

 

Rodzinny HD (abo 24,90 zł.) z możliwością zejścia do Mini HD (abo 14,90 zł/m-c) - 3 m-ce gratis Rodzinnego HD

 

dekoder: SD na własność za 1 zł. lub HD na własność za 99 zł.

 

Dostępność dekoderów w powyższych ofertach:

 

HD2000/HD3000 - tylko własność

HD5000/HD6000 - tylko udostępnienie

Samsung H370 - tylko własność

Echostar 7100/7200/420 - tylko udostępnienie

 

jasne?

 

@ Iceberg, nie mam pojęcia na jak długo są na wyłączność w CP, na wiosnę te kanały mają być uruchomione pod nazwą Polsat Viasat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 18 m-cy (oferta dla osób, które przedstawią opłacony rachunek innej telewizji nie starszy niż 3 m-ce):

 

Rodzinny HD (abo 14,90 zł.) - 1 m-c gratis

 

dekoder: HD na udostępnienie z aktywacją 1 zł.

 

 

HD2000/HD3000 - tylko własność

HD5000/HD6000 - tylko udostępnienie

Samsung H370 - tylko własność

Echostar 7100/7200/420 - tylko udostępnienie

 

Widzę że jesteś dobrze zorientowany w temacie dlatego mam kilka pytań odnośnie tej oferty na 18 m-cy pakietu Rodzinny HD a mianowicie:

1. Czy podpisując umowę na ten pakiet mogę lub będę mógł dobierać opcje dodatkowe typu Sport, Film itd...?;

2. Czy będę mógł dokupić od razu lub w późniejszym terminie umowy opcje HD Polsatów Sport i Extra?;

3. Czy okres na jaki podpisuję umowę na ten pakiet to tylko i wyłącznie 18 m-cy nie ma krótszych?;

4. Czy dekoder na udostępnienie/użyczenie będę musiał sam we własnym zakresie na swój koszt wysyłać do centrali jeżeli nie przedłużę umowy po okresie minimalnym umowy?;

5. Czy jest możliwość zwrócenie tego dekodera w którymkolwiek punkcie CP?;

6. Do tej promocji którą wymieniłeś na stronie oferowany na udostępnienie jest jedynie HD3000 mam rozumieć że mam możliwość wyboru dla siebie pomiędzy tymi modelami co wymieniłeś ty na udostępnienie czy tylko i wyłącznie HD3000?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie można, opcje dodatkowe można dobierać dopiero do pakietu Familijny Max HD.

2. Nie można, patrz wyżej.

3. Umowa tylko na 18 m-cy.

4. Zwrot dekodera na swój koszt bezpośrednio do CP, chyba że w tym czasie coś zmieni się w procedurach, ale wątpię.

5. Dobre pytanie i tu zaskoczę bo jest taka możliwość, można zdać dekoder w punkcie CP na Łubinowej 4a w Warszawie ;)

6. Dostępne są dekodery, które wymieniłem na udostępnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie

2.Nie

3.18 miesięcy

4.Tak

5.nie

6. musisz się dopytać.

 

A jeszcze 2 pytania czy w ramach tej promocji dostanę bon na zakup vod/ppv (mam na myśli tą promocję: http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/obrazki/rozne/regulamin_filmowy_bon_plus_22112012.pdf z tego co czytałem na ich stronie do tego pakietu do portmonetki abonent otrzymuje 10 zł na zakup filmów w VOD/PPV ? Jeżeli tak to czy te kwoty z miesiąca na miesiąc się sumują czy muszę je wykorzystać w danym miesiącu przyznania bonusu?

Drugie czy podpisując umowę teraz to ten 1 darmowy miesiąc liczy się od dziś czy od pełnego miesiąca?

 

 

 

P.S.Czyli prawie wszystko na nie :cry: bardzo duży minus dla operatora że nie ma takich możliwości wtedy zarobili by większą kasę a nie ograniczają się tylko do tego 14,90 :) bo inne pakiety droższe mnie nie interesują a tak to dobrałbym sobie jakąs opcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpisalem umowe na Pakiet Rodzinny HD (24 miesiace) w tym 6 miesiecy Familijny HD po cenie Rodzinnego.

Przy podpisaniu umowy sympatyczny pan w biurze mowil ze bede mial HBO, Cinemaxy, sportowe itp nawet sie ucieszylem, po wlaczeniu dekodera w domu mialem aktywne kanaly przez 4 dni

Dzis rano wlaczam dekoder i nie mam dostepu do kanalow z pakietow dodatkowych.

Czyli co dali mi dostep do pakietow dodatkowych na kilka dni? Czy to jakis problem techniczny i mam do nich dzwonic?

 

Mam prawo do tych kanalow przez okres promocji czy nie? Pakiet Familijny mi swieci bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...