Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę odnośnie oferty CP dla abonentów innych operatorów.

 

Interesuje mnie pakiet Premium oraz IplaMIX i Multiroom HD (oba dekodery HD bez funkcji PVR).

 

Co mogę maksymalnie uzyskać jeśli chodzi o:

 

- cenę abonamentu

- liczbę darmowych miesięcy

- koszt aktywacji, opłatę za Multiroom

- cenę dekoderów (kupno czy wynajem?)

- czas trwania umowy,

 

ps. Które dekodery z oferty CP będą najlepsze pod względem stabilności działania (muszą posiadać możliwość ułożenia własnej listy ulubionych programów)?

 

Z góry dziękuję za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, oferta jest stała i nic więcej gratis nie dostaniesz. Ewentualnie HBO Cinemax HD/Ipla/HBO GO/Rozrywka HD jeśli weźmiesz na czas nieokreślony to 1 miesiąc gratis będą i trzeba zrezygnować przed upływem pierwszego okresu rozliczeniowego.

 

@musiolek masz wszystko na poprzednich stronach, ceny pakietów takie jak na stronie (Premium + ipla MIX za 99,90z zł.), ale dla przypomnienia.

 

Umowa na 29 m-cy - 6 m-cy gra

Umowa na 15 m-cy - 3 m-ce gratis.

 

Aktywacja dekoderów : PVR 49 zł. + 5zł. czynszu miesięcznie, zwykły HD 1 zł., a dekoder dodatkowy 1zł. (HD2000/HD3000) lub 79 zł. (HD5000/HD6000) i jako dodatkowy może być tylko sprzęt produkcji CPT. Dekoder PVR to Sagemcom, a HD to te produkcji CPT lub Echostary lub Samsungi w zależności od dostępności w APS. O każdym masz temat na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy dekoderach bez PVR multiroom będzie bez opłat za najem, a jeśli wyłączę HBO GO to za pakiet Premium + IplaMIX całkowita opłata miesięczna wyniesie 89,90zł?

 

A możesz mi jeszcze podać dokładne modele tych dekoderów HD od Echostara i Samsunga oraz dokładną nazwę oferty wprowadzaną do systemu przy podpisywaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pamięć kodów ofert nie znam. Napisałem, że Premium + ipla MIX to 99,90 zł., nie ma już Premium za 89, 90 zł. ponieważ obowiązkowo trzeba zachować właśnie iplę lub HBO GO za 10 zł., a co do multiroomu to z rachunkiem od innego operatora jest on bez miesięcznych opłat. Nawet jak beirzez PVR to multiroom jest bez opłat, ale płacisz czynsz za PVR, nie myl tych dwóch pojęć. Echostar 400, 7200, Samsung 370, ale z dostępnością może być ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lwasikowski

Do tego pakietu otrzymujesz dekoder hd za 1zł i masz możliwość dokupienia dedykowanego dysku twardego na własność w cenie 250zł.

e to lipa zupełna. Co by im szkodziło w tym pakiecie za 5 zł mies. dać możliwość wzięcia PVR Sagemcoma. Mam nadzieję na jakieś jeszcze lepsze promocje końcem miesiąca. Może będą chcieli przyciągnąć klientów w związku z wejściem nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...