Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnienie dla osób chcących przejść z C+ lub n ;)

 

Promocje trafny wybór (po okazaniu rachunku nie starszego niż 3 miesiące za TV od poprzedniego usługodawcy. Minimum pakiet familijny max HD za 49,90 zł.

 

Umowa na 29 m-cy - 6 m-cy gratis

 

Umowa na 15 m-cy - 3 m-ce gratis

 

Multiroom gratis przez cały okres umowy.

 

Aktywacja dekodera głównego :

 

PVR Sagemcom - 49 zł. + 5 zł. czynszu ( przy umowie na 29 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd/sport hd, a przy przy umowie na 15 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd + sport hd)

HD z dyskiem zewnętrznym - 49zł.

HD - 1zł.

 

AKtywacja dekodera dodatkowego:

przy familijnym max hd - 29zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

przy wyższym niż familijnym max hd - 1zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za tak szybką odpowiedź, interesuje mnie jeszcze jedno. Jak jest teraz z dostępnością modułów CI w APS lub przy zamówieniu przez www. Pytam, bo tylko taka opcję rozważam przy zawarciu umowy - otrzymanie modułu CI jako głównego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, ostatnie pytanie na dzisiaj. Posiadam juz moduł CP razem z kartą - raczej z tych starszych - CI (bez plusa) z oferty prepaidowej. Około 2ch tygodni temu dzwoniłem na infolinię aby odblokować mi dostęp do panelu abonenta (coś w tym stylu) - bo zmienił się sposób logowania. W trakcie rozmowy uzyskałem info, że aby aktywować ten mój moduł do nowej umowy przez infolinię - to należy czekać na kuriera, podpisać umowę, odesłać i znowu czekać. Czyli potrwa to parę dni.

 

Czy w APSie można też zawrzeć nową umowę na posiadany taki sprzęt i załatwić aktywację "od ręki" ? Czy lepiej brać umowę z nowym modułem, tj. CI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnienie dla osób chcących przejść z C+ lub n ;)

 

Promocje trafny wybór (po okazaniu rachunku nie starszego niż 3 miesiące za TV od poprzedniego usługodawcy. Minimum pakiet familijny max HD za 49,90 zł.

 

Umowa na 29 m-cy - 6 m-cy gratis

 

Umowa na 15 m-cy - 3 m-ce gratis

 

Multiroom gratis przez cały okres umowy.

 

Aktywacja dekodera głównego :

 

PVR Sagemcom - 49 zł. + 5 zł. czynszu ( przy umowie na 29 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd/sport hd, a przy przy umowie na 15 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd + sport hd)

HD z dyskiem zewnętrznym - 49zł.

HD - 1zł.

 

AKtywacja dekodera dodatkowego:

przy familijnym max hd - 29zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

przy wyższym niż familijnym max hd - 1zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

 

 

do kiedy ta promocja obowiazuje?

 

 

 

a czy można podpisac np. dzis umowe ale żeby obowiazywała powiedzmy od 1 czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kiedyś miałem CP, ale to było dawno, teraz zastanawiam się na co wymienić N, po tym co zaproponowała NC+. Na stronie internetowej CP podczas wyboru oferty, HBO pojawia się tylko i wyłącznie w pakiecie Premium. Czy da się dokupić te programy w mniejszym zestawie? Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnienie dla osób chcących przejść z C+ lub n ;)

 

Promocje trafny wybór (po okazaniu rachunku nie starszego niż 3 miesiące za TV od poprzedniego usługodawcy. Minimum pakiet familijny max HD za 49,90 zł.

 

Jak to jest? Rachunku czy rachunku + dowodu wpłaty? Pytam, bo właśnie spotkałem się dzisiaj z tym problemem w punkcie CP.

 

Tłumaczę, że płacę przez ICA C+ kartą płatniczą i nie mam potwierdzenia takiej wpłaty do czasu wygenerowania przez system nowej faktury z nową kwotą do zapłaty. Nie działa, APS CP i infolinia CP żądają dowodu wpłaty.

 

Wpłaty są księgowane przez C+ z kilkudniowym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...