Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam teraz artykuł o nowej promocji CP gdzie pod obrazkiem/folderem reklamowym pisze iż przy wyborze "trafny wybór' premium multiroom jest za 0 zł a na zdjęciu nic nie ma o tym mowy - jest tylko 5-10-15 zł w zależnosci od pakietu. Jak to się ma do rzeczywistości. W jakiej opcji multiroom jest za free??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder do Multiroomu to HD 2000/3000 za 29zł lub HD 5000/6000 za 79zł, jeżeli chodzi o listę ulubionych to w obu przypadkach jest ona taka sama - nieelastyczna. Nie ma możliwości wzięcia innych dekoderów.

 

Przeglądam teraz artykuł o nowej promocji CP gdzie pod obrazkiem/folderem reklamowym pisze iż przy wyborze "trafny wybór' premium multiroom jest za 0 zł a na zdjęciu nic nie ma o tym mowy - jest tylko 5-10-15 zł w zależnosci od pakietu. Jak to się ma do rzeczywistości. W jakiej opcji multiroom jest za free??

W opcji dla wytrwałego Klienta... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak często dochodzą? raz na trzy miesiące? prosze Cię. SagemComa przez neta też można wybrać, bo to jedyny PVR w ofercie, więc nie trzeba z tym iść do APSu.

 

Przez neta możesz zapomnieć o Sagemcomie-przysyłają HD-5000,3000 lub 2000 z zewnętrznym dyskiem DTU-320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy w APS nowy klient może dostać jakąś rozsądną ofertę na dzierżawę modułu CAM? Wg cennika jest to 20 zł. Jest jakiś rabat dla abonentów innych platform? Ewentualnie sprzedaż, ale też w cenie niższej niż standardowa (chyba 200zł)? Zastanawiam się nad pakietem Familijny Max HD/Familijny MAX HD+Sport HD, ale tylko z modułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezygnuję obecnie z Cyfry i chcę przenieść się do Polsatu. mam parę pytań:

interesuje mnie najniższy pakiet za 14,90 i teraz tak:

1) czy antenę mogę zostawić od cyfry i na niej podłączyć dekoder polsatu ?

2) do wyboru są dekodery 'cyfrowe' i 'HD' więc rozumiem że tylkon a tych drugich odbiorę np TVP1 HD, TVP 2 Hd itd. ?

3) dekodery są TYLKO na własność, czy jest możliwość dzierżawy jakiegoś ?

4) jeśli bym jednak wziął antenę od nich to jaki to koszt ? (bo nie mogłem znaleźć info na stronie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko do wydzierżawienia ?

jak wchodzę w wybór pakietu i klikam ten mini HD za 14,90 to w następnym kroku mam do wyboru dekoder cyfrowy za złotówkę, albo dekoder HD za 99zł.

to jak do wydzierżawienia ?

 

nie robi że antena jest mała ? nie będzie z HD problemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzuję:

- umowa na 29 m-cy - dekoder HD na własność - 1 zł. lub na udostępnienie - aktywacja 1 zł.

- umowa na 15 m-cy - dekoder HD na własność - 99zł.

 

Uwaga!

 

Od dzisiaj jest dostępna oferta dla osób innych płatnych telewizji (do podpisania umowy potrzebny jes opłacony rachunek przy podpisaniu umowy)

 

Pakiet Rodzinny HD , umowa na 18 m-cy, 1 m-c gratis, a później opłata 14,90 zł. i dekoder HD na udostępnienie za 1 zł. ;)

 

Jeśli antena jest dobrze ustawiona to z odbiorem kanałów HD nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...