Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla Ciebie propozycję jeśli chciałbyś skorzystać z oferty Cyfrowego Polsatu i mieć dekoder z dwoma głowicami. Zdecyduje się na umowę z dekoderem HD. Cyfrowy Polsat jako dekoder HD traktuje również moduły CAM. Bierzesz moduł CAM od Cyfrowego Polsatu i zakupujesz do tego swój wymarzony dekoder z dwoma głowicami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Jeśli i tak mam zapłacić kupując dekoder dwuglowicowy na własną rękę, to po co mam jeszcze płacić za pakiet MiniHD skoro na tym dekoderze mógłbym oglądać DVB-T i FTA które mi w zupełności wystarczą. Albo wchodzić w kupno dekodera i nie płacić już za telewizję miesięcznie albo płacić ale z wypożyczonym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak. Szukam pakietu jak najtańszego z małą liczbą kanałów. Niemniej wiem że Mini HD nie wchodzi w grę dekoder dwugłowicowy dlatego też byłbym skłonny zapłacić te do 40 zł za Familijny, lecz sądziłem że dostanę Sagemcoma w umowie na 15 miesięcy. A jeśli ma być to umowa na 29 mies. to nie ma sensu dopłacać do tych 39 zł za Familijny skoro Cyfra daje pakiet Start za 24 czy 29 zł z dekoderem który mi odpowiada i to jeszcze na 12 czy 18 miesięcy z opcją 6 mies. gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 29 miechów(w tym 6 gratis)-dekoder Sagemcom ESI-88-podlączony do konwertera Twin-nagrywanie planowane,jak i z reki bez problemowo.Nagrywanie 2 różnych kanałów-również bezproblemowe.Tak więc na chwilę obecną bez najmniejszych zastrzeżeń :jupi:

Acha- i mają w bardzo dobrej cenie(tak mi się wydaje)-zestaw antena+konwerter za 28 PLN(konwerter single)

p.s.ciekawe czy tylko dla nowych klientów czy dla kogoś z "ulicy" też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm odważny jesteś spisać umowę na tak długi czas z dekoderem na który raczej narzekają ludzie w dłuższej perspektywie..... chociaż nie przeczę jest to chyba najsensowniejsza oferta w cenie do 40 zł z wszystkich platform biorąc pod uwagę pakiet i dekoder dwugłowicowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...