Skocz do zawartości

Sprzedaż platformy N coraz bliżej !


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy zobaczymy LM i filmy w C+?

Mam nadzieję że nigdy.

i czekam na rozwój i nie chciałbym odchodzić do CP, ale jak przesadzą z ceną to odejdę. Chociaż liczę, że zostanę z Turbaczem i dokupię sobie paczkę Canal+
:)

Ja tak samo mam n ale będę zmuszony odejść bo w czymś takim jak kure... drogiej syfrze być nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje was tylko cena, czy też zawartość programowa ?

Bo ja wolę zapłacić więcej i mieć to co ja chcę oglądać, co z tego ze w Polsacie jest taniej, jak ich oferta nie ma czym mnie do nich przyciągnąć.

Oczywiście każdy ma inny pogląd i szanuje jego wybór.

 

Co będzie, to będzie. Świat się nie skończy, a może........ :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje was tylko cena, czy też zawartość programowa ?

 

CENA.

 

A to dlatego że mam obecnie w N wszystko oprócz premium i jestem z tego bardzo zadowolony. Ponad 20 kanałów HD w cenie abonamentu, dekoder bez dodatkowych chorych psychicznie opłat (haraczu) miesięcznych. Nie interesuje mnie Canal+ w którym nic nie ma ciekawego dla mnie. Interesują mnie podstawowe programy + tematyczne, fajnie że też HD. Dla mnie 48 zł to raj za to co mam w N. Niech ten TWÓR po ewentualnej fuzji podniesie mi abo o choćby dychę i wprowadzi haracz za dekoder czy też zabierze nboxa to powiem mu :censored: ...laj!!!! Wolę cyfrową kablówkę a wybór mam z pośród dwóch operatorów :jupi: Nie będę z [beep]ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) co z tego ze w Polsacie jest taniej, jak ich oferta nie ma czym mnie do nich przyciągnąć.

I tu trafiłeś w sedno. Mnie Polsat również nie interesuje ze względu na ofertę, a chętnie to TNK HD dołożył bym właśnie cyfrę prepaid (35 kanałów dodatkowo, a większość trafia w gusta domowników). Ale teraz trzeba będzie poczekać na rozwój sytuacji bo może się okazać że będzie to zbyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje was tylko cena, czy też zawartość programowa ?Bo ja wolę zapłacić więcej i mieć to co ja chcę oglądać, co z tego ze w Polsacie jest taniej, jak ich oferta nie ma czym mnie do nich przyciągnąć.

Oczywiście każdy ma inny pogląd i szanuje jego wybór.

 

Co będzie, to będzie. Świat się nie skończy, a może........ :lol2:

Stosunek jakości do ceny - zarówno w Polsacie jak i w C+ jest dla mnie niższy niż w N. Dlatego mam tę a nie inną platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje was tylko cena, czy też zawartość programowa ?

Bo ja wolę zapłacić więcej i mieć to co ja chcę oglądać...

:

 

Gdby to co implikujesz mialo znaczenie bylibysmy w cyfrze i mieli pakiet start, albo w polsacie z "mini....cos tam". Wiec chyba nie do konca, interesuje nas najnizsza cene za najwieksza roznorodnosc bez rozdrabniania i doplacania za zwykle kanaly. Tu cyfra SSIE podobnie jak CP. Wiec nie dziwota ze perpektywa przejecia jest niemila, bo polityka cyfry lekko mowiac jest do bani z centusiowaniem za zwykle kanaly, czy tam zwykle HD, a co tu mowic o PREMIUM! Wiec by odpowiedziec na twoje pytanie, to co jest w n-ce za tyle jak jest to ideal, place najmniej za najwiecej, Cyfra to na bank odbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, wkrótce będą lawinowo topnieć szeregi abonentów najniższych pakietów Polsatu w miarę odpalanie kolejnych multipleksów.

Karty rozdaje wyłącznie Pan Zygmunt Solorz.

Po fuzji wycofa im paczkę POLSAT i połączone platformy zostaną zmarginalizowane.

Główny Polsat i TV4 będą bo taki wymóg stawia ustawa cyfryzacyjna, a reszta to niszowe kanały, których odpowiedniki, IMHO lepsze, TVN i Cyfra już mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

68 stron tematu w którym na starcie było znane zakończenie.Nkę przejmuje Cyfra,której najbardziej zależało na tym i dopieła swego.Marka N znika z rynku.

 

Teraz Polsat aby nawiązać walkę może wojować tylko jednym- CENĄ.

np pakiet premium przez całą umowę za 50zł i ludzie idą i biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://spam.org/index.php?readmore=20621

npremium w Cyfrze, Canal+ w N :)

Ale niestety zgodnie z czarnym scenariuszem pakiet npremium pozostanie jako oddzielna marka do czasu zakończenia podpisanych już kontraktów przez N. Czyli aż do 2015, 2016 czy jakoś tak. Będzie 3 opcje premium w Cyferce :( Koszty fuzji muszą sobie powetować, choć z drugiej strony może dzięki temu nie za dużo podniosą cenę podstawowych pakietów i dotychczasowych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janunio ja bym się bardziej bał beki z Polsatu gdyby nowy twór wycofał kanały TVN z Cyfrowego Polsatu :lol2:

 

Wtedy Pan Solorz mógłby się.. no wiesz co zrobić. TVN, TVN 24, TVN turbo, TVN Style, TVN 7? Chyba jednak więcej znaczą niż Polsatowa papka.

 

Niby TVN i TVN 7 masz w DVB-T, ale to samo tyczy się Polsatu (Polsat, Polsat Sport News, TV4, TV6) - więc argument żaden.

 

W każdym razie lepiej porzućmy spiskowe teorie - bo wychodzą coraz bardziej absurdalne wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie podniosa cen w n-ce to udostepnienie canal w n-ce to petla na szyje dla cyfry :P W koncu wielu cyfrowcow jadem pryskalo z argumentacja ze n-ka sssie bo nie ma cudnego pakietu canal i nie ma co ogladac. Przy takim obrocie sprawy jesli canal nie bedzie drozszy niz u cyfry n-kowcy beda mieli lepiej od tych zazdrosnikow :P Ale oni o tym pewnie wiedza, stawiam na cene 40zl za pakiet canal w n-ce inaczej im ludzie beda chcieli pouciekac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...