Skocz do zawartości

Sprzedaż platformy N coraz bliżej !


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy zdają sobie sprawę, że będzie drożej.. Pod względem programowym na pewno będzie lepiej. Bo co 1 pudło pod TV, to nie 2.. A komu nie będzie pasowało to pójdzie do kablówki albo platformy Orange. Przynajmniej ja tak zrobię jeśli ceny byłyby nie do zaakceptowania.

 

2 pudła pod TV, to zawsze 2 PVR, Dla mnie jeden to za mało :D

 

Co do nPremium w Cyfrze, to podobno dla abo Canal+ ma być bezpłatnie.

 

I vice versa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam o ile to prawda z kanałem premium od N czyli npremium i jeżeli ma być dodatkowo płatny to już nas zrobili w h...

Gdy prawa filmowe do tych wytwórni były w cyfrze to płacicliśmy ok.30 złotych. Teraz będziemy bulić 30 zł plus za npremium czyli za to samo zapłacimy sporo drożej. No chyba, że w n będzie za free i w cyrze za free w co nie wierzę. Zaś LM. mamy w nsport. Tak czy siak dojenie się zaczęło :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podziwiam niektóre teorie spiskowe na forum eN:

 

Zobacz post

Scenariusz nr 1001 pt. jak wydymać żabojada zeby.GIF :

 

Vivendi obejmuje mniejszościowy pakiet w ITI. Walne udziałowców ITI podejmuje decyzję o sprzedaży posiadanych przez ITI akcji TVN SA dla np TimeWarnera, Vivendi jako mniejszościowy nie może nic zrobić....lol.gifhahaha.giflol.gif

 

 

chyba, że to ten podmiot ma być podmiotem wiodącym zeby.GIF

 

Czy naprawdę myślicie, że Canal+ Cyfrowy/Vivendi do rozmów podstawiło jednego przykładowego n00ba z forum w dodatku z kategorią niepełnosprawną żeby było dofinansowanie z Unii? Czy raczej w tych negocjacjach bierze udział sztab ludzi i operują pewnymi gwarancjami? Bo z dywagacji wygląda to tak jakby Ci siedzący przy stole byli w ciemię bici, a całe forum było jakimś centrum funduszu inwestycyjnego :smile: Podejrzewam, że wszystkie opcje wzdłuż i wszerz zostały prześwietlone i prędzej TVN zostanie na lodzie i sprzeda platformę za grosze niż Cyfra wyląduje jako mniejszościowiec.

 

Ciekawe kiedy jakiś kolejny oficjalny komunikat. Znając życie pewnie znowu będzie na przekór wszystkiemu co się pisze. :D

 

Edit: a jeśli żart to ok :lol: zwracam honor.

 

Bo tam czytałem, że niektórzy z tym Time Warnerem to na serio dalej wierzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a potem znajdą się tacy jak jakiś @cigane

 

Czyli , że nie wszystko stracone ...ten post od Tomka i stopka nOlsbita , dają nadzieję że to może w końcu Nka wydyma Cyfrę...chyba warto czekać na dalszy rozwój wypadków...jeszcze będzie się działo

 

i jest wiecej niż żenada, zresztą jak się zajrzy na tamto forum to jest jakiś cyrk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PizzojadRozumiem szok, "już był w Warnerze, już witał się z gąską",

Radzę przeczytać ten wierszyk do końca, bo tam się znajduje morał, a większość w tym tacy dziennikarze jak Miecugow posługują się tym cytatem nie rozumiejąc co tak naprawdę autor miał na myśli. Wspomniany cytat wyrwany z kontekstu ma się nijak do morału, który jest na końcu a nie na początku. Z tego co pamiętam to ten wiersz analizowaliśmy w podstawówce, jeszcze ośmioklasowej, więc chyba nie jest zbyt skomplikowany w interpretacji.

Kilka postów wcześniej cytowałem ten wierszyk:

viewtopic.php?p=539028#p539028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komu nie będzie pasowało to pójdzie do kablówki albo platformy Orange. Przynajmniej ja tak zrobię jeśli ceny byłyby nie do zaakceptowania.

 

Amen! :beer: Nigdy nie będę płacił więcej Cyfrze niż teraz płacę N. Nigdy nie zapłacę im haraczu za dekoder a tym bardziej za dekoderek od nich. Nigdy nie zapłacę dodatkowo za HD. Wolę już być w cyfrowej kablówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże....

Co niektórych mocno poniosło. To tylko telewizja a nie całe życie. Ten wątek zaczyna przypominać forum onetu. Dno i dwa metry mułu. Niech moderatorzy zrobią z tym porządek. A rodzice niech przypilnują dzieciaki zeby nie wypiswywały inwektyw na forum tylko wzięły się za coś bardziej pożytecznego wszak dziś Hallowen to można i po domach pochodzić z prośbą o cukierka.

 

Natomiast co do cen to jakoś nie wychodzi mi na to, żeby Cyfra była obecnie droższa od enki. Za full pakiet w N trzeba zapłacić 149 PLN a w Cyfrze 127 (129) pln. Tak wynika z aktualnych ofert dostępnych na stronach obu operatorów. Poza tym dla tych, którzy narzekają na "haracz" za dekoder w C+ mam wiadomość: Cyfra w przeciwieństwie do N nikogo nie zmusza do korzystania ze swoich dekoderów. Każdy abonent może korzystać z własnego sprzętu i robić z nim co tylko zechce. Może sobie kupić sprzęt, który jest lepszy od turbodekoderów ale może też kupic sobie badziewny tunerek za kilka złotych. To jest wolność wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe spojrzenie pod katem full premium, ktore ma ilu....10-20%? Jesli tyle. Moze tak porownaj pod katem minimum i co w nce jest za 59zl a co w cyfrze za 63zl(optimum + HD). Juz jest drozej za mniej, pvr mimo wstepnej oplaty aktywacyjnej "n" jest i tak taniej jak sie porowna do haraczu 15zl/ms x 19m-cy. Z kolejna umowa w n-ce juz tego nie ma a w cyfrze dalej haracz sie bedzie placilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dla tych, którzy narzekają na "haracz" za dekoder w C+ mam wiadomość: Cyfra w przeciwieństwie do N nikogo nie zmusza do korzystania ze swoich dekoderów. Każdy abonent może korzystać z własnego sprzętu i robić z nim co tylko zechce. Może sobie kupić sprzęt, który jest lepszy od turbodekoderów ale może też kupic sobie badziewny tunerek za kilka złotych. To jest wolność wyboru.

Więc sobie korzystaj. Ja nie widze zalet. Zepsuł mi się dekoder? Pojechałem do punktu N i wróciłem z nowym. Korzystam na nim z VOD i nagrywam na nim z drugiego przez multiroom, mam rewelacyjne EPG, wypożyczam filmy z VOD, aktywuję pakiety, sprawdzam saldo, tego nie zrobię na niezależnym dekoderze. Nie wchodzę natomiast do działu Cyfry i nie uzmysławiam wszystkim jacy to są nieszczęśliwi że nie są w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @EL Prezesso. Siłą "Cyfry" (i częściowo też "Cyfrowego Polsatu", bo on też oferuje czy oferował zestawy z modułem "CI") jest właśnie możliwość korzystania z oferty na WŁASNYM sprzęcie, a nie zmuszanie ludzi do korzystania z "jedynie słusznych" "Nboxów" i "jedynie słusznej" listy kanałów !

 

Powtarzam, dla mnie magnesem i siłą telewizji satelitarnej i powodem dla którego w ogóle się nią zainteresowałem była/jest wolność doboru odbieranych kanałów, a ten kto myśli inaczej powinien się raczej zastanowić nad "kablówką", a nie zawracać sobie głowy telewizją satelitarną, oczywiście poza sytuacją kiedy nie ma żadnej "kablówki" w zasięgu.

 

Mam tylko nadzieję, że "Cyfra" nie przejmie od "Nki" "parowania" kart itp., ale myślę, że w "Cyfrze" zdają sobie z tego sprawę, że jeśli by to zrobili "strzeliliby sobie w kolano".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny trol, zostań sobie chłopie w tej Cyfrze i Polsacie jak ci tam tak dobrze. Wolność to by była gdyby się płaciło za kanały "a'la carte" a nie rzeźbiło jakieś bezsensowne listy.

My wybraliśmy platformę gdzie nie ma "wolności" i nam z tym dobrze a wy się jaracie że nas Vivendi "wyzwoli"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do cen to jakoś nie wychodzi mi na to, żeby Cyfra była obecnie droższa od enki. Za full pakiet w N trzeba zapłacić 149 PLN a w Cyfrze 127 (129) pln.

 

Popatrz lepiej na najpopularniejsze abonamenty rzędu ~50 - 60 zł a nie na najdroższe które posiada 10 % abonentów. Porównaj sobie pakiety Cyfry w cenach 50-60 a N w cenach 48-59 w zależności od promocji. ZOBACZ!!!! pakiet Polsatu Familijny HD za ~40 zł gdzie jest tam po prostu :censored:

 

Wolność to by była gdyby się płaciło za kanały "a'la carte" a nie rzeźbiło jakieś bezsensowne listy.

 

Tak chciała niedoszła platforma TVP ale umarła przed narodzeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ale:

- Gdy ktoś korzysta z innych platform niż N? Rozumiem, że dla większości ta oferta jest wystarczająca, ale niektórzy potrzebują dodatkowych kanałów i co wtedy mają robić? Budowanie piramidy pod telewizorem jest bez sensu. Przełączanie między dekoderami chyba też. A prąd swoją drogą. Teraz mogę przełączać się między Canal+ Sport HD, Polsatem Sport, RTL HD i Al Jazeerami Sport jednym pilotem (nie chwalę się, naprawdę często oglądam te kanały)

- EPG to tylko dodatek, który pomaga w oglądaniu telewizji. To samo aktywacja pakietów, sprawdzanie salda - jest to jeszcze mniej istotne niż EPG, bo przydaje się "raz na ruski rok", bo mało osób codziennie żongluje pakietami i nie wie jakich rachunków się spodziewać,

- gdy ktoś nie korzysta z VOD (np. ja), to też nie dostrzeże zalet nBoxa - jednak dla korzystających z wypożyczalni jest nieoceniony,

 

Za to niezależny dekoder pozwala na zgrywanie nagranych materiałów na dysk, ew. nagranie ich, obróbkę. Nie utracimy także nagrań w przypadku uszkodzenia dekodera, bo nie są zaszyforwane. Poza tym w wielu niezależnych dekoderach można odtwarzać wszelakie multimedia lub wręcz korzystać z DLNA (drogo) i elegancko przenosić treści między komputerem a dekoderem.

 

Multirooma eNki też bym nie chciał, bo mimo interaktywnych bajerów, dwie indywidualne karty są rozwiązaniem kłopotliwym (część osób dzieli abo na pół), ale za to dają niedoścignioną swobodę. Poza tym też jak kolega wyżej napisał - obsługa splitterów - bez dodatkowych dopłat można rozdzielić TV na więcej niż dwa telewizory (istotne bardziej w domach niż w mieszkaniach).

 

Ja rozumiem, że rośnie pokolenie Apple, które lubi jak "wszystko robi się za nich" naciskając na jeden guzik + jakiś modnisiowy design, ale część osób woli oldskulową obsługę, ustawianie, kombinowanie, personalizację, a nie mainstream. Nikomu nie narzucam swojego zdania, ale sam sobie też nie dam pewnych rzeczy wmówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do cen to jakoś nie wychodzi mi na to, żeby Cyfra była obecnie droższa od enki. Za full pakiet w N trzeba zapłacić 149 PLN a w Cyfrze 127 (129) pln. Tak wynika z aktualnych ofert dostępnych na stronach obu operatorów.

 

Prawda, ale zamazałeś obraz całości. W Full N za 149 zł masz dodatkowo: MR, 2 serwisy VOD, kanały dla dorosłych + VOD dla dorosłych i brak opłaty za dekoder, którą musisz w C+ doliczyć (jeśli chcesz PVR'a). Drożej ale więcej innych rzeczy poza ofertą "kanałową".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...