Skocz do zawartości

Sprzedaż platformy N coraz bliżej !


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz Polsat aby nawiązać walkę może wojować tylko jednym- CENĄ.

np pakiet premium przez całą umowę za 50zł i ludzie idą i biorą.

Chociaż by kosztował 20 zł to ja tego czegoś co się nazywa platformą na pewno nie wezmę. Od lat jestem wierny tylko dwóm platformom Cyfra+ i N. Dla mnie liczy się jakość a nie cena. A skoro Cyfra "łyknie" N-kę (trochę szkoda) to pozostanę już tylko przy Cyfrze+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przypuszczam że każdy znajdzie w połączonej ofercie coś dla siebie...nie sądzę aby ceny drastycznie wzrosły szczególnie że telewizja naziemna idzie do przodu..... drastyczny wzrost cen wykorzystałyby sieci kablowe odbierając sporo klientów platformom cyfrowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://spam.org/index.php?readmore=20621

npremium w Cyfrze, Canal+ w N :)

Ale niestety zgodnie z czarnym scenariuszem pakiet npremium pozostanie jako oddzielna marka do czasu zakończenia podpisanych już kontraktów przez N. Czyli aż do 2015, 2016 czy jakoś tak. Będzie 3 opcje premium w Cyferce :( Koszty fuzji muszą sobie powetować, choć z drugiej strony może dzięki temu nie za dużo podniosą cenę podstawowych pakietów i dotychczasowych opcji.

Czyli będzie tak jak przypuszczałem wzcześniej: nPremium jako opcja w C+. Ciekawe za ile?

Jak będzie natomiast z pozostałymi kanałami własnymi i dostępnymi do tej pory tylko na jednej z platform tj. Planete, Domo, Kuchnia, Ale Kino, Discovery Historia, Wojna i Pokój oraz kanałami innych producentów: FOX, Discovery HD i inne. Czy będą też jako opcje czy wejdą w skład dotychczasowych pakietów?

Czy będą nadal funkcjonowały dwie marki N i Cyfra zarządzane przez jedną firmę ze wspólnym pionem sprzedaży i obsługi klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-ka na cyfre nie zamieni sie jak widac przez najblizsze 2-3 lata
Czyli będzie tak jak przypuszczałem wzcześniej: nPremium jako opcja w C+. Ciekawe za ile?

A gdzie ty to widzisz?

 

Błaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagam. Nie bierzcie plotek za prawde ;)

 

Jeszcze umowy z TVN nie ma, a już co niektórzyy widzą Canal+ w "n", a nPremium w Cyfrze+. Heheheheheheheh.

Pytanie tylko po co Canal+ miałby utrzymywać konkurenta w postaci nPremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie będzie już konkurent tylko maszynka do robienia kolejnych pieniędzy ;)

PS. O zachowaniu npremium do czasu wygaśnięcia umów dotychczas przez nią zawartych może przewidywać umowa sprzedaży, która w części dotyczącej N jest już ponoć prawie sfinalizowana, ma być w listopadzie i stąd przed świętami bardzo prawdopodobna wymiana oferty aby pozyskać dodatkowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. O zachowaniu npremium do czasu wygaśnięcia umów dotychczas przez nią zawartych może przewidywać umowa sprzedaży, która w części dotyczącej N jest już ponoć prawie sfinalizowana, ma być w listopadzie i stąd przed świętami bardzo prawdopodobna wymiana oferty aby pozyskać dodatkowych klientów.

 

Według prasy do 2016/2017 roku ma zostać sprzedany większościowy pakiet GRUPY TVN.

Z kolei w pierwszej kolejności (pakiet mniejszościowy) ma zostać sprzedana ITI NEOVISION, która wchodzi w skład Grupy TVN i jest operatorem telewizji "n" oraz nadawcą: nSport, nFilm / nPremium, MGM HD oraz Wojna i Pokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze iż N Premium może zmienić nazwę po wejściu do Cyfry+, ale nie zostanie zlikwidowany do czasu wygaśnięcia umów z wytwórniami. Ciekawe jak to będzie:) W sumie wszystko teraz gorące aż parzy:) Ale miło iż w jednym tunerze będą kanały C+ i N:) ...

Opłaci im się trzymać to nPremium ? Mam nadzieję że nie będzie tak,że na nPremium będzie lecieć liga mistrzów z dotychczasowymi komentatorami a najlepszy zespół komentatorów w Polsce będzie ,,siedział i zawiał je w te sreberka"

No ale pewnie żabojady będą chcieli zarabiać na dwóch opcjach dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie naiwny optymizm abonentów Cyfry.

Z tego co wiem to zarówno Doscovery Showcase już dawno nie jest na wyłączność w N, jak też wiele innych kanałów na które liczą też już nie jest albo nigdy nie było na wyłączność w N. W tej chwili, wszyscy oni zakładają że fuzja Cyfry i N jest już przesądzona. Może i mają rację, tak czy inaczej zastanawia skąd bierze się ich nadzieja że cyfra doda (bez dopłat!!!) kanały których wcześniej nie dodawała pomimo tego że były one dostępne u jej głównego konkurenta który ma teraz zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pizzojad

 

Co poradzisz na to , że spora część podnieca się jak murzyn blaszką tą fuzją ?

Żaden z nich nie zdaje sobie sobie sprawy z konsekwencji takiego ruchu.

Oni myślą że ceny im zostaną takie same w cyfrze a będą mieli wszystkie kanały z N. Na pewno cyfra+ da im LM free hehehehehehehe , a to jeden z przykładów tylko. pośmiejemy się z nich jak będzie po fuzji

Dla nich nie liczy się , że koniec realnej konkurencji oznacza m.in. koniec promocji takie jakie znają z ostatnich powiedzmy 2,3 lat , podwyżki cen jak tylko wygaśnie im kontrakt.

Większość z nich pewnie nie pamięta fuzji z Wizją i co było potem.

Cóż tacy też muszą być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizzojad, Ty jesteś tym gościem, który kilkanaście stron temu w tym wątku wieszczył "walkę o przetrwanie Cyfry"?

 

:wink:

 

Rozumiem szok, "już był w Warnerze, już witał się z gąską", ale nie ma się co gniewać.

 

Wszyscy zdają sobie sprawę, że będzie drożej.. Pod względem programowym na pewno będzie lepiej. Bo co 1 pudło pod TV, to nie 2.. A komu nie będzie pasowało to pójdzie do kablówki albo platformy Orange. Przynajmniej ja tak zrobię jeśli ceny byłyby nie do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli to będzie tak, że abonenci pakietu "Canal+" będą mieli kanały "nPremium" gratis, to o jakim "dojeniu" itp. my tu dyskutujemy???

 

Trzeba też moim zdaniem wziąźć pod uwagę, że kanały "nPremium" chcą zostawić też dlatego, że po tym jak im dojdą prawa do "LM" i "LE", to nie zmieszczą wszystkich transmisji nawet na tylu "Canalach+" ile teraz jest :D .

 

Co do "Discovery Historia" to gdyby ten kanał nie znalazł się teraz w "Cyfrze", to według mnie znaczyłoby to, że samemu "Discovery" nie zależy na jego utrzymaniu i dąży do jego likwidacji, a to byłby WIELKI błąd !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli to będzie tak, że abonenci pakietu "Canal+" będą mieli kanały "nPremium" gratis, to o jakim "dojeniu" itp. my tu dyskutujemy???

A skąd wiesz że tak będzie? Może wcale nie będzie tak i trzeba będzie bulić za obie opcje premium. Ewentualnie zrobią jakieś promocje tak jak w Nce przy HdA gdzie nFilm i HBO są w cenie abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zdają sobie sprawę, że będzie drożej.. Pod względem programowym na pewno będzie lepiej. Bo co 1 pudło pod TV, to nie 2.. A komu nie będzie pasowało to pójdzie do kablówki albo platformy Orange. Przynajmniej ja tak zrobię jeśli ceny byłyby nie do zaakceptowania.

 

2 pudła pod TV, to zawsze 2 PVR, Dla mnie jeden to za mało :D

 

Co do nPremium w Cyfrze, to podobno dla abo Canal+ ma być bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...