Skocz do zawartości

Sprzedaż platformy N coraz bliżej !


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ujednolicenia sprzętowego prędko nie będzie, to są przecież setki tysięcy dekoderów, myślę, że parowania kart z dekoderami też nie. Ja się boję tylko jednego - osławieni programiści Cyfry mogą zepsuć całkiem niezły dekoder n-ki. Pamiętam ich kolejne poprawki na Pace i aż mi skóra cierpnie na myśl, że to samo może być na nboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niektórzy się zapłaczą... Mnie się taka opcja podoba, Cyfra na turbodekoderach... miodzio.

Pozostaje tylko taka refleksja, że nigdy nie można być niczego pewnym do końca, okazało się że guru n-kowego forum Elendil, to tylko kolejny fantasta.

n_fanboje dostaną teraz rozwolnienia :jupi::lol2:

Taka opcja(połączenie n z Cyfrą), , była kreowana przez trolla/"finasistę",jako "koniec Świata" :lol2::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak C+ jak i nka nie ma swoich programistów. Programiści zatrudnieni w ADB piszą (modyfikują) soft na zlecenie nki.

Nie ma znaczenia czy to programiści Cyfry czy inni wynajęci, znaczenie ma to, że partolą straszliwie swoją robotę. Cała nadzieja w tym, że to nie oni będą zajmować się nboxami. I że to oprogramowanie dekoderów Cyfry będzie równać do nboxów a nie odwrotnie.

 

Neptun, tak jak jestem przeciwny fanbojom n-ki tak samo wnerwia mnie to samo w drugą stronę. Nie podgrzewaj więc niepotrzebnie atmosfery. To jest tylko telewizja, nie ma się co zabijać z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem przekonany, że nie będzie fuzji Cyfry+ z N. W przeciwnym razie N nie tworzyłaby od grudnia kanałów nPremium HD i nPremium 2 HD. Nawet jeśli N trafi do Vivendi, to obie platformy będą funkcjonowały odddzielnie, ale kasa będzie trafiała do jednego worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem przekonany, że nie będzie fuzji Cyfry+ z N. W przeciwnym razie N nie tworzyłaby od grudnia kanałów nPremium HD i nPremium 2 HD. Nawet jeśli N trafi do Vivendi, to obie platformy będą funkcjonowały odddzielnie, ale kasa będzie trafiała do jednego worka.

I będą konkurowały same ze sobą? Kto tak prowadzi biznes? To, że n-ka wprowadza nowe kanały czy reorganizuje stare, nie ma tu znaczenia. Przecież platforma cały czas istnieje, ma nakreślony jakiś tam plan rozwoju i ludzi odpowiedzialnych za jego wykonanie, którzy robią swoje. Zmiana właściciela nie ma tu nic do rzeczy, bo on może coś zmienić dopiero po przejęciu firmy. Fuzja to nie jest kwestia jednego czy dwóch miesięcy, to musi potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze do fuzji może stanąć UOKiK i "odwlec" to w czasie (sprawę z UPC i Aster odwlekał ile się dało a zakup prze Solorza Plusa potraktował "łagodnie")

A zupełnie nic nie stoi na przeszkodzie aby do obecnych pakietów C+ "dodać" np. 2 nowo stworzone (z obecnie istniejących w N). :wink:

Mam tylko nadzieję, że jeżeli nastąpi podwyżka abonamentu to będzie ona niewielka. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście też uważam, że póki co będzie możliwość włączenia w Cyfrze kanałów NPremium i być może NSport plus pewnie doda Cyfra pozostałe kanały typu TVN Style i Turbo w HD, a N będzie miała dostęp do Canal+ i pozostałych pozycji produkcji. Może też w obu platformach będą te same kanały tematyczne. Sam jestem ciekaw jak się to wszystko potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że obstawiałeś, bo kilka tygodni temu jeszcze nikt nie wiedział, w grze było ciągle dwóch graczy. Miałeś 50% szans, trafiłeś, więc masz satysfakcję.

 

Ujmę to tak, od kilku tygodni pisałem co może się stać i wiele osób teraz wie iż miałem rację (głównie na PW temat omawiany). Dlatego nie pisz mi, że w coś trafiłem, bo jak się ma dojścia to temat można znać od tzw. podszewki:) O NGC HD w N czy TVN HD w C+ też pisałem wiedząc na 100%. - a inni jeszcze spali. Także dajcie już spokój z tym strzelaniem.

 

Swoją drogą nie trzeba było być specjalnie rozeznanym w temcie by wiedzieć jak to się zakończy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że chcesz uchodzić za najlepiej poinformowanego użytkownika internetu w tej sprawie, ale fakty są takie, że Twoje informacje nie miały większej wartości od tych przekazywanych przez Elendila. A że podmioty były tylko dwa, więc i wyboru dużego przy obstawianiu nie było, któryś z Was musiał mieć rację.

Poza tym, skoro od kilku tygodni już wiedziałeś na pewno, to po co zamieszczałeś na swoim portalu wpisy np. o takim tytule "Vivendi wycofało się z zakupu TVN?" a w nim:

 

"Warto jednak dodać iż plany tworzenia nowych kanałów HD i dodatkowo wprowadzenie (15 grudnia 2011 roku) do oferty N kanałów N Premium 1 i N Premium 2 może dawać podstawy do stwierdzenia iż TVN SA wraz z N należy już do Time Warner."

 

Prawda jest więc taka, że wiedziałeś tyle co inni zainteresowani tą sprawą - nic. Tylko przypuszczenia, spekulacje, domysły. Nie rób więc z siebie wszystko wiedzącego, bo nawet Twój portal, pokazuje, że nic nie wiedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się z Tobą sprzeczał, a temat tego newsa już wyjaśniłem. W każdym razie kto jest blisko redakcji wie iż ja to wiedziałem znacznie wcześniej. Zresztą to co napisała DGP ja podałem już dzień wcześniej ludziom z naszej redakcji. Nie wszystko muszę i mogę pisać. Pamiętaj iż przy okazji newsa o NGC HD w N chcieli zwolnić człowieka z pracy (powiązanego z N Sport), dlatego nie wszystko może być w 100% napisane jakbym chciał. Fakt jest jeden, w chwili gdy N przejmowała wytwórnie od C+ też pisałem iż nie jest to tragedia bo wrócą one wkrótce do C+ i niby wtedy już nie wiedziałem co będzie:)? Temat był ustawiony od początku, a jak się ma dojścia do informacji, to nie trzeba specjalnie długo szukać. Zauważ iż Planete HD i Ale Kino HD też się sprawdziły, a do tego doszły pozostałe stacje C+ w HD. Dlatego nie muszę się sprzeczać, każdy wierzy w to co chce.

 

W sumie możemy zostać przy stwierdzeniu iż strzelałem, a info mam od hydraulika, ważne iż jest jak pisałem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelU1981, tylko ja to się ma do TVN Style HD i TVN Turbo HD, które będą na wyłączność w N, a także do powstania nPremium HD oraz nPremium 2 HD w grudniu br. Co będzie z dalszą współpracą N & TP SA/Orange ?. W końcu kanały (jak np. kanały MTV Dance czy Chello Zone) dostępne na platformie TP SA/Orange miały wzbogacić ofertę N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się z Tobą sprzeczał, a temat tego newsa już wyjaśniłem. W każdym razie kto jest blisko redakcji wie iż ja to wiedziałem znacznie wcześniej. Zresztą to co napisała DGP ja podałem już dzień wcześniej ludziom z naszej redakcji. Nie wszystko muszę i mogę pisać. Pamiętaj iż przy okazji newsa o NGC HD w N chcieli zwolnić człowieka z pracy (powiązanego z N Sport), dlatego nie wszystko może być w 100% napisane jakbym chciał. Fakt jest jeden, w chwili gdy N przejmowała wytwórnie od C+ też pisałem iż nie jest to tragedia bo wrócą one wkrótce do C+ i niby wtedy już nie wiedziałem co będzie:)? Temat był ustawiony od początku, a jak się ma dojścia do informacji, to nie trzeba specjalnie długo szukać. Zauważ iż Planete HD i Ale Kino HD też się sprawdziły, a do tego doszły pozostałe stacje C+ w HD. Dlatego nie muszę się sprzeczać, każdy wierzy w to co chce.

 

W sumie możemy zostać przy stwierdzeniu iż strzelałem, a info mam od hydraulika, ważne iż jest jak pisałem:P

 

Ale nie rozumiem, po co podajesz listę informacji podanych przez Ciebie, które się sprawdziły. Rozumiem, że po to żeby się uwiarygodnić. Tyle, że ja nie twierdzę, że jesteś niewiarygodny, to że zaglądam na Twój portal też o tym świadczy. Po prostu twierdzę, że akurat w tym wypadku nikt do końca nic nie wiedział. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają nadzieję że npremium i nsport będą jako opcje w Cyfrze. Ja mam nadzieję że tak NIE BĘDZIE i zlikwidują te kanały a zawartośc właczą do Canal+. Po jaką ch... mnożyc opcje premium i płacic osobno i przez to drożej? I tak juz Canal+ i HBO mamy osobno, co w innych krajach jest razem jako jedna opcja premium i wychodzi przez to taniej. Ale znając C+ kto wie czy nie utworzą trzeciej opcji premium.

@PawelU, a co wróbelki ćwierkają? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę temat tak. Nie mam pojęcia co będzie z TVN Style HD, TVN Turbo HD i N Premium 1/2. Wiadomo natomiast iż do połączenia ofert pewnie nie dojdzie od razu. Już pisałem iż C+ Cyfrowy zapowiada (nieoficjlanie) iż do takiego połączenia może dochodzić stopniowo nawet przez 12 miesięcy. A do tego jeszcze UOKIK. A co do współpracy z Orange/TPSA to pewnie zostanie ona jak do tej pory, tylko poszerzy się oferta o kanały C+ (muszą gonić CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jaką ch... mnożyc opcje premium i płacic osobno i przez to drożej?

 

jak to po jaką? niech klient buli skoro jest okazja go wydoić :lol2: jeżeli ktoś liczy, że po ewentualnym połączeniu ofert C+ udostępni materiały premium enki w Canalu za taką samą cenę to się chyba wczoraj urodził :crazy: Canal+ się skupi na ligach, serialach polskich i produkcjach niszowych, kino komercyjne i lm w npremium a reszta w HBO. i za samo premium 100zł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...