Jump to content
mat_lewq

Gdzie można dostać SAT Kurier?

Recommended Posts

Od wielu lat zawsze po Nowym Roku opłacam w prenumeracie Sat Kurier i ostatnio Digi-tv.To wygodne i pewne mimo,że S.K. jest dostępny w salonikach.Polecam prenumeratę.

Ja mam takie pytanie czy magazyn SatKurier jest również dystrybuowany zagranicę czy tylko na terenie Polski ?

Za granicę także - ale tylko do prenumeratorów + kilka firm za granicą (m.in. w Czechach) dystrybuuje niewielkie ilości.

Ja w kwestii formalnej-kiedy była wysyłka najnowszego numeru w poznańskie?"Listowy" póki co nie doniósł :(

Nie mamy bezpośredniego wpływu na rozdysponowanie pomiędzy poszczególnymi punktami. Ruch i Kolporter biorą część nakładu i samodzielnie podejmują decyzję co do rozesłania po kraju w zależności od zgłaszanego przez kioskarzy/sprzedawców zapotrzebowania. Najwyżej ktoś mieszkający w Koninie może podpowiedzieć gdzie na 100% SAT Kurier dociera, ja niestety nie mam takich informacji :(

Kiedy był wysyłany pierwszy numer do Poznania i okolic?Myślałem że sobie poczytam przez weekend a tu klapa...

SAT Kurier poszedł do prenumeratorów w czwartek, ogólnie cały numer po Nowym Roku złapał poślizg, wstępnie był plan wypuszczenia do druku wydania 1/2011 jeszcze przed świętami, wtedy byłby w kioskach w okresie między świętami, a Nowym Rokiem, ale pomysł nie wypalił :/

Dziś przyszedł,całe szczęście :). Oprócz gazety i paragonu dołączono .."Zamówienie prenumeraty"..No chyba że na Digi TV

Ten druczek "Zamówienie prenumeraty" to złożona sprawa :P Generalnie jest zalecenie, aby wszyscy, którzy takiego druku nie wypełnili i nie podesłali - podesłali go do redakcji wypełnionego, nie wiem po co, jakaś papierologia. Co gorsze jednak ktoś kto podesłał też mógł dostać, bo się pomieszało przy wysyłkach a dodatkowo nie wiadomo, czy Ci co zamówili przez Internet też powinni :P Jako że nie jestem bezpośrednio zaangażowany w tematy dystrybucyjno-prenumeratowo-wysyłkowe, to spróbuję coś się dowiedzieć i dam jeszcze znać po co to ;)

Ja natomiast zakupiłem najnowszy numer Satkuriera w (jedynym) empiku w Bochni na terenie Galerii Rondo. Przy okazji potwierdzam że Satkurier jest we wszystkich kioskach w tej galerii.

Przez pewien czasu Satkurier jak i konkurencyjny TV Sat Magazyn były dostępne w mojej miejscowości zamieszkania w kiosku Ruchu ale z nikłej szansy zakupu sprzedawczyni zrezygnowała z ich dystrybucji.

A przy okazji czy we wszystkich APS Cyfrowego Polsatu zniknęła możliwość zakupu Satkuriera bo z tego co ja widziałem w Bochni tak jest i to chyba od niedawna bo jeszcze pół roku temu go tam kupowałem a numer archiwalny z pół roku wcześniej dostałem za darmo.

Ogólnie we wszystkich APS'ach Cyfrowego Polsatu nie było SAT Kuriera - dystrybucja to indywidualna decyzja poszczególnych punktów - jak ktoś chce, to od 5 sztuk w górę, są zniżki ;)

Ja dziś dostałem swój egzemplarz, oczywiście wymiętolony przez pocztę.

Ten druczek "Zamówienie prenumeraty" to złożona sprawa :P Generalnie jest zalecenie, aby wszyscy, którzy takiego druku nie wypełnili i nie podesłali - podesłali go do redakcji wypełnionego, nie wiem po co, jakaś papierologia. Co gorsze jednak ktoś kto podesłał też mógł dostać, bo się pomieszało przy wysyłkach a dodatkowo nie wiadomo, czy Ci co zamówili przez Internet też powinni :P Jako że nie jestem bezpośrednio zaangażowany w tematy dystrybucyjno-prenumeratowo-wysyłkowe, to spróbuję coś się dowiedzieć i dam jeszcze znać po co to ;)

Już wywaliłem ten świstek...

Kiedyś dwa numery były w sklepie w mojej miejscowości, ale wycofali, bo pewnie sprzedaż była słaba :/

czy Ci co zamówili przez Internet też powinni

Ok,mogę podesłać ale nie chciałbym otrzymywać podwójnie.Kupowałem w Hollex poprzez konto które tam posiadam.

Już wyjaśniłem o co biega ;)

Kwitki są mile widziane tylko jeśli ktoś:

- nie złożył zamówienia przez Internet, tylko telefonicznie lub puścił sam przelew

- nie przysłał takiej karteczki wcześniej

- jest nowym abonentem lub miał przerwę w prenumeracie

Jeśli ktoś spełnia wszystkie trzy warunki, to kwitek by się przydał, bo nie mamy żadnego fizycznego potwierdzenia zamówienia, czyli papierologia. Pozostali kwitkami przejmować się nie muszą i jeśli dostali z 1/2011, to można wyrzucić ;)

@markar - z tego wynika, że w Twoim przypadku kwitek zbędny - dzięki za prenumerowanie ;)

Ogólnie we wszystkich APS'ach Cyfrowego Polsatu nie było SAT Kuriera - dystrybucja to indywidualna decyzja poszczególnych punktów - jak ktoś chce, to od 5 sztuk w górę, są zniżki ;)

Swoim czasem jeden z APS'ów Cyfrowego Polsatu sprzedawał Satkuriera (a archiwalny dostałem nawet za darmo) ale od pewnego czasu niestety zrezygnował. Obecnie Satkurier jak i jego konkurencja jest w Bochni w Empiku Galerii Rondo oraz w jeszcze jednym będącym tam kiosku. Szukam go tam zawsze w okolicach pism filmowych i tv guidów.