Jump to content
mat_lewq

Gdzie można dostać SAT Kurier?

Recommended Posts

Sat Kurier znajdziesz w kiosku który znajduje się obok pl. Andrzeja czyli za dworcem, chyba też w salonie prasowym przy wyjściu na pl. Oddziału Młodzieży Powstańczej (kiedyś tam kupiłem). Bez problemów znajdziesz też w kioskach zlokalizowanych przy przystankach autobusowych na ulicy Mickiewicza :wink:

Dziękuję za podpowiedzi, gdzie można kupić Satkuriera w Katowicach. Mam nadzieję, że kupno tego czasopisma będzie łatwiejsze po otwarciu Galerii Katowickiej :)

Czy pojawił sie już nowy wrześniowy numer Sat Kuriera, bo dziś byłem w dwóch Empikach i nadal tylko numer lipiec-sierpień jest dostępny.

Sat Kurier znajdziesz w kiosku który znajduje się obok pl. Andrzeja czyli za dworcem, chyba też w salonie prasowym przy wyjściu na pl. Oddziału Młodzieży Powstańczej (kiedyś tam kupiłem). Bez problemów znajdziesz też w kioskach zlokalizowanych przy przystankach autobusowych na ulicy Mickiewicza :wink:

To teraz się pochwalę, tym co ostatnio wymyśliłem. Jako że prawie codziennie jestem w Katowicach, a w centrum nie ma żadnego Empiku, to wpadłem na pomysł wyjazdu do Silesia City Center. Satkuriera można tam oczywiście bez problemu dostać. Dojazd jest bezproblemowy: pod samą galerię handlową dojeżdżają z Rynku tramwaje linii 6 i 19 (kursują co kilka minut). To taka podpowiedź dla chcących łatwo dostać Satkuriera w Katowicach :)

Wczoraj przyszedł do Żar w kiosku w Kauflandzie, swoją drogą aktualne wydanie bardzo mi się podoba ;)

Ja natomiast mam inną sprawę, kolega się zastanawia, czy Satkuriera można dostać w jego miejscu zamieszkania (Rajcza, woj. Śląskie). Wiesz może coś o tym, @Mr. Orbita ;)?

@szymon9904 - niestety nie wiem, sytuacja z dystrybucją jest taka, że my tylko dajemy część nakładu do Ruchu i Kolportera (i chyba Inmedio, przynajmniej do niedawna, nie mam pewności, czy nadal - nie siedzę w temacie dystrybucji), a oni dalej decydują gdzie to rozdysponują, nie mamy na to wpływu :( Zwykle dają tam, gdzie się sprzedaje, w mniejszych miejscowościach może być problem z dostępnością, ale czasami da się dogadać (kioski, bo w przypadku stoisk z gazetami w marketach nie bardzo), żeby ściągali jeden numer, gdy Twój kolega zapewni, że będzie co miesiąc kupować ;)

Prenumerata powinna już być, teoretycznie to nawet powinna być jeszcze we wtorek...

Guest Anonymous

Gdzie można zamówić prenumeratę? Szukam sprawdzonych źródeł :)

Będzie jeden numer czyli styczeń-luty i pojawi się na początku lutego.

Raczej wydaje mi się , że nowy SATKurier pojawi się jeszcze w styczniu , nie dopiero w lutym . W końcu nowy nr SK ma mieć podpisane styczeń-luty , a nie luty .

Czy możemy się spodziewać oficjalnego stanowiska w sprawie zmniejszenia wydań Sat Kuriera?

Przepraszam za brak odpowiedzi, ale byłem nieobecny przez ostatni tydzień. SAT Kurier wyszedł 31 stycznia, ale to był piątek i magazyn mógł nie dotrzeć do wszystkich kiosków - od najbliższego tygodnia już powinien być. Stanowisko w tej sprawie inne niż to, co napisałem na forum się nie pojawi.

i chyba Inmedio

Ja właśnie ostatnio tam kupuję.

A tak z innej beczki. To jak to będzie wyglądało w tym roku (bo informacja na ten temat wyciekła mi to trochę między palcami)? Lipiec - sierpień również razem? I na ten rok to tyle "związków", czy jeszcze coś łączymy?

Jestem wkurzony!!!! :evil: Jest już środa (05.02.2014), w piątek ponoć zostały wysłane SK 1-2, a w Krośnie nie można żadną miarą dostać tego numeru!!! Ani w Empik'u, ani w InMedio, ani w żadnym inny saloniku prasowym!!! Ile można rozsyłać do punktów z centrali?!? :crazy:

Dobra w poniedziałek nie ma (OK weekend itd), wtorek - rozumiem, ale w środę!!!! Cztery dni rozsyłki??? :>

A - zapomniałem dodać, iż nawet bez perspektyw na czwartek!!! Nikt nic nie wie, :doh: zwrotki nawet nie poszły (na półkach wciąż leżą grudniowe numery)!!! :censored: idzie dostać!!! :facepalm:

:( No niedobrze... Dowiem się jutro, czy mamy jakieś możliwości nacisku w tej sprawie. Generalnie dystrybucja wygląda tak, że nakład jest dzielony jeszcze na poziomie drukarni. My dostajemy do redakcji część przeznaczoną do wysyłki prenumerat, co robimy we własnym zakresie. Ta część przyszła do nas w piątek 31 stycznia i wyszła tego samego dnia do abonentów Pocztą Polską (niektórzy dostali już w poniedziałek, chociaż szybkość zależy od działania PP na danym obszarze - prędkości dostarczania bywają różne w różnych miejscach...). Teoretycznie więc także dystrybutorzy prasy powinni dostać swoją część nakładu jeszcze w piątek i faktycznie o ile poniedziałek da się jakoś wytłumaczyć, to dziś już SK powinien być dostępny w kioskach.