Skocz do zawartości

Gdzie można dostać SAT Kurier?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zwykle kupuję prasę i czasopisma w sklepikach Inmedio. Satkuriera tam nie uświadczysz. zapytałem, czy nie mogą sprowadzać. pani powiedziała, że to góra decyduje, jakie pisma oni dostają i sama nic nie może. zatem zwracam się z propozycją, żeby góra Satkuriera zainteresowała pismem górę Inmedio. może to coś da :-)

 

--

sunmoon

 

Niestety na chwilę obecną nie ma szans na współpracę z Inmedio - nie możemy nic zdziałać w tej sprawie :( Pozostaje albo prenumerata, albo pojedyncze numery w salonach Ruchu i Empiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

EMPIK to pelna kultura ale za to zero orientacji. Niestety na zdjecia u nich czekalem zamiast tygodnia miesiac bo im sie cos mylilo ciagle :shock: Moze to samo maja z SK. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dlaczego w marketach INTERMARCHE nie ma magazynu SK ???? A w kioskach jest a w Inter Marche nie ma? Dlaczego? Chciałbym, aby się w tym markecie ten wspaniały magazyn znalazł! :D:wink: Ktoś, kto się zajmuje rozprowadzaniem tego magazynu niech weźmie moją wiadomość pod uwagę lub niech ktoś wpłynie na to, proszę :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - wszystko zależy od kierownika placówki. Choć Kolporter ma SAT Kuriera to widać nie cieszy się on zainteresowaniem w Intermarche i nie ściągają go. Jedynie można na nich wpłynąć, jeśli będzie zainteresowanie - wtedy stwierdzą, że możnaby zamówić, bo uda się sprzedać i SK się pojawii tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie do Mr. Orbity. Mianowicie: Teraz z pism dot. TV satelitarnej i kablowej czytam To & Owo (bo ma najlepszy program) i TV-Sat magazyn. Co w Satkurierze jest takiego, czego nie ma w innych pismach? Uważam bowiem, że 8 zł za miesięcznik to trochę za dużo i muszę wiedzieć czy mi się to opłaci. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oferujemy już próbnych numerów. Najprościej zapoznać się z magazynem w jakimś saloniku prasowym - przejrzeć i zobaczyć, czy jest tam coś interesującego.

 

W SAT Kurierze są dostępne pełne drukowane tabele kanałów TV Sat, także z kodowanymi, w każdym numerze pojawia się jeden/kilka testów nowych odbiorników cyfrowych, czasami jakieś extra teksty, jak o feedhuntingu z 5/2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko ładnie, pięknie, tylko w Lubsku to go za Chiny ludowe nie dostanę. Bo już szukałem. Jak już to trzeba by było jechać do Żar (25 km) lub Zielonej Góry (50 km) :cry: Jak pojadę i kupię to na forum na pewno dam znać 8)

 

update:

No więc jestem... W moim przypadku przysłowie "pod latarnią najciemniej" sprawdza się. Pisałem, że w Lubsku Satkuriera nie dostanę. A jednak! Zapytałem w kiosku, gdzie mam prenumeratę Wyborczej czy jest Satkurier. I był :shock: To od razu wziąłem. I co? Zaskoczenie. Trzeba przyznać, że Satkurier to najlepszy magazyn satelitarny na rynku. Naprawdę. Będę na pewno go kupował!!!

Pozdrawiam 8)8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

SAT KURIER w szerszej dystrybucji. Od lutego do sieci supermarketów "Topaz" dostępnych na mazowszu i podlasiu zawita miesiecznik SAT KURIER, dotychczas oprócz prenumeraty w moim mieście magazyn można było zamówić tylko w jednym kiosku Ruch na całe miasto, ostatnio pisałem do supermarketu "Topaz" i powiedziano mi ,że w moim mieście SAT KURIER pojawi się już od lutego w oddziale sklepu, będzie dostarczany przez Kolportera, kto mieszka na mazowszu i podlasiu moze sprawdzić czy w innych oddziałach bedzie SAT KURIER - jeżeli nie ma możliwości zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to bardzo :) Dodam także, że wiele zależy od podejścia sprzedawcy/kioskarza - właściwie zawsze może sprowadzić co chce z "centrali" (od Ruchu lub Kolportera), ale musi chcieć to zamówić. Niedawno jeden z naszych stałych klientów opisywał jak w małej wsi udało mu się wymusić ściąganie jednego egzemplarza SAT Kuriera dla siebie ;) Czyli dać się musi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...