Skocz do zawartości

Gdzie można dostać SAT Kurier?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Cieszę się, że się podoba, po chłodnym przyjęciu poprzedniego wydawnictwa się trochę bałem co to będzie ;) Przypominam, że mimo wszystko jest to jednak zbiór tekstów, rozszerzony o nowe treści, ale jednak pewne rzeczy się dublują. Po prostu taka idea za tym stoi, żeby zebrać jak najwięcej na dany temat - i kwestii nowych i tych, które już poruszaliśmy. Szkoda, że nie udało się do tego dorzucić jeszcze tekstu, który poleci w SK 6/2013 - zapowiadam coś fajnego o DVB-T w najbliższym wydaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niestety nie, gdyż jest to autonomiczna decyzja poszczególnych salonów. My tylko wydzielamy część nakładu do Ruchu i Kolportera, a oni już rozdzielają to według własnego uznania/zapotrzebowania w poszczególnych miejscach... W przypadku problemu z dostaniem można próbować prosić w kiosku o ściągnięcie - nie wiem jak to wygląda teraz, ale jeśli nic się nie zmieniło, to kioskarze jeśli mieli gwarancję stałego klienta, to dało się dogadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert Kiosk Ruchu jest, ale nie wiem czy tam mają SATKuriera.

To sprawdź, a jak nie ma, to spytaj się sprzedawcy o możliwość jego zamówienia - kiedyś w taki sposób wynegocjowałem TV-SAT Magazyn :)

Tak jak @sonik79 napisałjest też możliwość zamówienia prenumeraty przez www.hollex.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonik79 A to ile płaci się za prenumeratę i jakie gratisy lub zniżki są w związku z tym?

W sumie z rok temu była promocja na dekoder n-ki(nbox biały chyba za 149 czy 199zł) + prenumerata i wychodziło to w dość przystępnej cenie. Może przy nc+ Mix coś się pojawi przy okazji prenumeraty rocznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno jest dostać SatKuriera w Katowicach, chodzi mi o okolice dworca. Na samym dworcu są 4 saloniki prasowe, ale gazetę można dostać tylko w jednym Ruchu. Też nie zawsze. Dojeżdżam do Katowic na studia pociągiem, więc możliwość kupienia Satkuriera na dworcu byłaby pomocna. Kiedyś kupowałem go w Empiku na Skargi, ale go zburzyli :(

Mam nadzieję, że w nowej Galerii Katowickiej będzie można łatwo zaopatrzyć się w Wasze czasopismo (chociaż tam także nie będzie Empiku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...