Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie. Właściwie nie oglądam już nic z programów rozrywkowych na TVNie tylko wszystko na Playerze na telewizorze. Często wcześniej niż w tv, bez reklam. Promocje są często i można nawet za rok zapłacić 80 zł za pakiet bez reklam. Wychodzi ponad 6 zeta za miesiąc. Taniej chyba się już nie da.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Golbi84 napisał:

Tak płacenie za coś co jest za free w TV jest dla Ciebie normalne jeszcze w czasach nagrywarek i dysków przenośnych. Za 5 zł pozycje na Player mają reklamy miałem przez chwile i oglądałem LAB

Tylko że tu mówisz o czymś, co było i tak emitowane dość szybko w telewizji, natomiast chodzi tu bardziej o produkcje oryginalne Playera, która swoją premierę mają o wiele wcześniej na stronie niż w internecie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Sorek21 napisał:

Podoba mi się polityka TVN odnośnie nowych  seriali. Zamiast dać premierę na głównej antenie z reklamami to oni dają płatnie w player.Typowy Polak jednak nie będzie płacił za coś co jest za darmo więc pobiera  sobie z sieci za free i ogląda bez reklam. 


Masz trochę błędne i krzywdzące skojarzenie odnośnie „typowego Polaka”. Serwisy streamingowe mają się chyba względnie dobrze, kilka nowych ma jeszcze wejść do Polski. Świadczy to o tym, że widzowie coraz częściej wybierają płatne subskrypcje. 
 

Zjawisko pobierania z sieci za free występuje wszędzie i nie powinno być utożsamiane tylko z jedną narodowością. 
Pracowalem kilka lat w Niderlandach. W latach emisji „Gry o tron” nikt z moich holenderskich kolegów nie miał pakietu premium „Ziggo”, który posiadał treści HBO… Oglądali alternatywnie. 
 

Przepraszam za offtopic.

 

Jezeli chodzi o TVN… Jak co roku serwują zgrane pozycje. Na szczęście są czasem dobre polskie seriale, ale nie wszystkie. 
Szadź2 jest całkiem dobrym serialem. 

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żadna strata moim zdaniem.

 

Jego programu od dłuższego czasu nie dało się oglądać. Zapraszał jakichś dziwnych ludzi lub znanych tylko dla jakiejś garstki. Tradycyjnie [beep]ował, mało ciekawych tematów, brak możliwości dojścia do głosu.

 

Kiedyś na YT były stare odcinki, jeszcze z czasów Polsatu. Tam to inna sprawa. Ciekawiej tego się słuchało. A i czasami był jeden gość na cały program, np. świetny Marek Kondrat.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirk napisał:

A już się cieszyłem, że jednego mniej w TVN. Nie wiem czemu, ale nie cierpię tego gościa i jego dowcipów. Sztuczne jak pałąk od wiadra.:grin: Przypomina mi kolegę z dzieciństwa. Też próbował być śmieszny na siłę. Kiedyś Go zaprosiłem na urodzinową imprezę, to połowę gości mi po obrażał, a druga połowa wyszła, bo nie mogła znieść jego dowcipów. Tak samo jest z tą „wielką gwiazdą” TVN-u.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kirk napisał:

Moim zdaniem po tym dywaniku u Miszczaka może jednak być coś na rzeczy. Osobiście też wolałbym aby samozwańczy "król TVN-u" wreszcie abydykował gdyż jego program jest jeszcze bardziej nudny niż "Kuchenne Rewolucje" Gesslerowej. Podejrzewam że gdyby nie język używany w show Wojewódzkiego to TVN chętnie wałkowałby ten program w paśmie dziennym. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jesteś pewien że TVN powinien płacić? Bo z dalszej części artykułu czytamy:

Cytat

O komentarz w sprawie sporu o tantiemy zwróciliśmy się także do TVN. - TVN prawidłowo wykonał wszystkie zobowiązania wynikające z umów zawartych w związku z programami „W-11” i „Detektywi”. Ustalenie tego komu i w jakiej wysokości należy się wynagrodzenie tantiemowe pozostaje w gestii organizacji zbiorowego zarządzania, a nie nadawcy. Pomiędzy Panem Sebastianem Wątrobą i ZASP od kilku lat toczy się w tym zakresie skomplikowany spór sądowy i kwestia ta nie została przesądzona

Nie znam się na tej sprawie kompletnie, ale każda strona przedstawia swoje racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem artykuł informacyjnie,że jest spór pomiędzy osobami grającymi w "W-11-wydział śledczy" i "Detektywi" , a TVN i ZASP. Nie jestem osobą, która będzie rozst[beep]ć kto ma rację, kto jej nie ma. Inne stacje jednak płacą jak wynika z artykułu na wirtualnych mediach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tacy "aktorzy" powinni dostać uzgodnioną stawkę za wykonaną pracę- w tym przypadku za odegranie roli w charakterze aktora na zasadzie umowy o dzieło, jeśli zobowiązanie producenta wobec usługodawcy zostało wykonane, wynagrodzenie zostało przekazane to wszelkie późniejsze roszczenia powinny być już bezzasadne.

 

Dam żartobliwy przykład- "fachowiec" za stówę wbił mi gwóźdź w ścianę bo chciałem powiesić portret teściowej, gwóźdź wbity, stówa skasowana, teściowa... wisi :mrgreen:

Minął czas, obrazy na ścianie się zmieniały, ale... teściowa dzwoni że przyjeżdża- więc ja (kochający zięć ;)) znów wieszam teściową(no... tylko jej portret na gwoździu) i mam "fachowcowi" odpalić %-ową tantiemę za to że znów użyłem "jego" gwoździa :?: przecież gwóźdź jest mój, ja za jego wbicie zapłaciłem- tak samo jak producent za każdy odcinek serialu, który ktoś na czyjeś(właściciela) zlecenie wyprodukował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...