Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.08.2021 o 10:44, Pawop napisał:
 
 

Piszesz głupoty. To nie jest firma krzak. Było to już tłumaczone.

Prawo nie powinno działać wstecz. Nowe regulacje powinny dotyczyć nowych podmiotów.


 

LexTVN nie będzie działał wstecz. Nikt nie będzie musiał sprzedawać wstecznie, tylko w obecnym momencie.

W dniu 14.08.2021 o 15:08, wislok napisał:
 
 

Ale czy Discovery będzie karane za to, ze miala 100 proc. Udziałów, musialaby dostosować sie do nowych przepisów. To nie jest prawo działające wstecz. Tak samo jak stacje, które nadawały bez koncesji nie mogły tego robić dalej po wprowadzeniu prawa, które mówiło o tym, ze aby nadawać trzeba takową posiadac, a idac logiką @dvbtowiec czy @Sebek00 te stacje, ktore juz powstaly i nadawały powinny nadal moc to czynić bez uzyskania koncesji. 

Dokładnie tak. Naziemną Polonię1 nawet zamykały oddziały policji czy wojska.

W dniu 14.08.2021 o 15:47, dvbtowiec napisał:
 
 

Przecież koncesje już mają. 

Prze ustawę nakazuje się wywłaszczyć właściciela koncesji. 

Nie wskazałeś przykładu stanowionego prawa, gdzie ustawą wywłaszczyło się na świecie właściciela. 

Pimiń Rosję i Węgry. 

Naziemne stacje z sieci Polonia1 itp. koncesji naziemnych nie uzyskały, a już przecież nadawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ipo napisał:

Ślub od pierwszego wejrzenia znowu na TVN-ie głównym? Zupełnie nie rozumiem tych roszad. Na TVN 7 jest to hit, wiem że aktualnie kręcą już 7 sezon, a tu takie coś.

Szczerze mówiąc mnie też zaskoczył ten ruch bo spodziewałem się tego programu na antenie głównego TVN ale raczej w formie promocyjnej pilotażówki i emisji docelowej w Siódemce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 07:04, Kiler napisał:

@kfm877: ..... Jedyne co ich jeszcze jako tako broni to piątkowe i sobotnie pasmo filmowe.

Piątkowe może jeszcze tak, ale sobota to same romansidła 🤢

Moim zdaniem to już nie ten sam TVN co kiedyś. Z resztą jak można być dobrą TV skoro wałkuje się w kółko jedne i te same formaty. Ludzie oczekują premier, czegoś nowego, świeżego - szczególnie, że oglądają tonę reklam serwowanych na antenie. Talenty, kucharze, śpiewacy, modnisie, remonty, paradokumenty (jakie by nie były) - to już się przejadło. Twarze Wojewódzkiego, Gessler, Szelągowskiej, jurrorów z talent i moda show są już przeterminowane - nie mogę na nie patrzyć. Niestety nie mają pomysłu na ramówkę, nie potrafią przyciągnąć widza. Dodatkowo profilowane pod siebie Fakty TVN. Moim zdaniem lecą w dół.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kfm877 napisał:

...Ludzie oczekują premier, czegoś nowego, świeżego - szczególnie, że oglądają tonę reklam serwowanych na antenie. Talenty, kucharze, śpiewacy, modnisie, remonty, paradokumenty (jakie by nie były) - to już się przejadło. Twarze Wojewódzkiego, Gessler, Szelągowskiej, jurrorów z talent i moda show są już przeterminowane - nie mogę na nie patrzyć. Niestety nie mają pomysłu na ramówkę, nie potrafią przyciągnąć widza.

Ja od TVN oczekuje sportu i nie zawyżania  programów typu "Maja w ogrodzie" i skończenie wałkowania po nocach tego samego programu przez 20 lat. Ja 2 lata temu lubiłem oglądać TVN Turbo bo mieli super programy i NTL Radomsko też na dawne programy TVN Turbo obecnie rzadko oglądam TVN Turbo.

TVN wymaga zmian w ramówce i przestania wałkowania np "Ukrytej prawdy".

Edytowane przez Mateusz2006
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Festival-u Wygrał Dawid Kwiatkowski trochę podkarpacki z względu na Pectus-a,Roksana Węgiel oraz Arka Kłusowskiego dla mnie każdy artysta bez zarzótów wyszedł świetnie lecz liczył się gust.Na festivalu bywało polityczne przez że u nich nie będzię reusumpcja i bywało bucznie oraz prezydent sopotu zachęcał do walki za TVN,aby przez nastepne lata odbywał się sopot.

Moje domysły są takie teraz TVN24 naj później gdy ustawa wejdzie w życie lub próby odbywać się będą we wrześniu.4 Stacje ty TVN,TVN7,TTV,Metro będą po połowie sprzedawane.Ponieważ wątpię aby dopóściły te siedziby czarnym rynku holenderskim gdzie istnieje samowolka  a ludzi tam ciężko pracujących traktują niewolników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieli zrobić w środku tygodnia bo w weekend nie mieli by szans na taką widownie. A dla widzów lepsze coś na żywo niż oglądanie powtórek, stąd ten wynik.
Sopot był dobry kiedyś, to był festiwal piosenki międzynarodowej. Gościliśmy wtedy gwiazdy, które były w danym czasie na topie. Teraz TVN to spiepssssszył i zrobił polską papkę nie z artystami a celebrytami.
A wmieszanie wątków politycznych do imprezy muzycznej to moim zdaniem dramat. To tak samo denerwujące jak wplątywanie tych treści na imprezach sportowych czy w kościele.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kfm877 napisał:

Musieli zrobić w środku tygodnia bo w weekend nie mieli by szans na taką widownie. A dla widzów lepsze coś na żywo niż oglądanie powtórek, stąd ten wynik.
Sopot był dobry kiedyś, to był festiwal piosenki międzynarodowej. Gościliśmy wtedy gwiazdy, które były w danym czasie na topie. Teraz TVN to spiepssssszył i zrobił polską papkę nie z artystami a celebrytami.
A wmieszanie wątków politycznych do imprezy muzycznej to moim zdaniem dramat. To tak samo denerwujące jak wplątywanie tych treści na imprezach sportowych czy w kościele.

Nie nie, to TVP s[beep]yła. W ostatnich latach kiedy festiwal był w ich rękach gwiazdami były Kare Ryan czy In-Grid. Dokladnie to pamiętam. Kasy na wielkie gwiazdy już dawno nie było więc zapraszali gwiazdki które pojawiały się u nas w podrzędnych dyskotekach na występach gościnnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy się dziwią że w sutuacji bezprecendensowego ataku na TVN, stacja głośno o tym mówi i uświadamia widzów. A co mają grzecznie milczeć i czekać jak ich wywłaszczą? :)

To politycy zmusili TVN do takich zachowań. Trzeba informować. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W większości są to seriale kręcone dla Playera więc gdzie mają się pojawiać? Tak jest choćby ze "Skazaną". Owszem "Receptura" ma premierę dziś na Playerze, a za tydzień na głównej antenie TVN, ale to przecież norma. Tak jest z większością programów na Playerze.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sorek21 napisał:

Podoba mi się polityka TVN odnośnie nowych  seriali. Zamiast dać premierę na głównej antenie z reklamami to oni dają płatnie w player.Typowy Polak jednak nie będzie płacił za coś co jest za darmo więc pobiera  sobie z sieci za free i ogląda bez reklam. 

To jest bardzo dobra polityka.  W player mogę zobaczyć każdy serial bez reklam, bez cenzury w przekleństwach. Nie pamiętam kiedy oglądałem cokolwiek w TVN. Tylko idioci kradną treści z internetu gdy mogą je mieć za mniej niż 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pawelgor napisał:

To jest bardzo dobra polityka.  W player mogę zobaczyć każdy serial bez reklam, bez cenzury w przekleństwach. 

Tak płacenie za coś co jest za free w TV jest dla Ciebie normalne jeszcze w czasach nagrywarek i dysków przenośnych. Za 5 zł pozycje na Player mają reklamy miałem przez chwile i oglądałem LAB

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...