Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No zgadzam się że to żenada roku z tą Hipnozą. Śmieją się niewiadomo z czego, widać że mają ludzi za totalnych idiotów. Najpierw ten Pożar w [beep]u a teraz to. Mam nadzieję że po wejściu Discovery takie programy nie będą miały racji bytu. Tacy pseudo prezesi typu Miszczak pójdą na zasłużoną emeryturę.

Edytowane przez exmartino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem- dla mnie ten program z celebrytami stylizowanymi na 30 lat starszych i udawanie,że oni są dojrzalsi o te 30 lat czy ten program gdzie 30 kobiet będzie walczyć o jednego faceta to masakryczne żenady czy ten reality-show "Wyjdź za mnie". Nawet Krzyżaniak skkytykował nowe formaty stacji komercyjnych. Tych dwóch programów nie widziałem więc nie oceniam, szukają czegoś nowego, na coś ambitniejszego nie postawią bo słupki spadną. Już chyba talent-show było znośniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej mieliśmy pomniejszą w Milionerach z typkiem (umysł ścisły podobno), który dziubek w kapturze (z Dnia świra) pomylił z robieniem selfie :lol2:

Akurat to nie jest wina TVNu że uczestnik nie znał odpowiedzi na pytanie związane z "Dniem świra". To tak jakby obwiniać TVP za to, że w "1 z 10" ludzie czasem nie wiedzą pewnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po prostu chodzi o to, iż o ile faktycznie za "Fabrykę Patriotów" czy też "Hipnozę" jest odpowiedzialna stacja, to już za poziom wiedzy uczestników w teleturnieju stacja nie odpowiada, dlatego nie wstawiałbym tego do jednego worka.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje to jedno, a jak ktoś zakwalifikowany poradzi sobie w programie to już inna sprawa, i to dotyczy każdego teleturnieju.Poza tym ta odpowiedzialność jest w eliminacjach głównie pod względem przygotowania pytań i przeprowadzenia selekcji. Nie jest winą telewizji że ktoś czegoś nie wie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek ''Hipnozy'' oglądało 1.6 mln, przegrywając z ''Kocham Cię Polsko'' (2mln). W gr. 16-49 zanotowała trochę lepsze wyniki ok. 600 tys. widownię. Duża strata z porównaniem ''Mam Talent''.

 

A to odpowiedź TVN-u, na temat programu:

 

Wiem, że było dużo negatywnych komentarzy. Cóż, każdy ma swój pomysł na sobotni wieczór - jedni się bawią oglądając bezpretensjonalny program rozrywkowy, inni wyluzowują się, publikując bluzgi w sieciTych pierwszych na szczęście było dużo więcej 

- Wyniki oglądalności były co najmniej dobre, zwłaszcza wśród młodszych widzów - mówi nam Czaja. Dodaje on, że nie ma powodu, żeby rozważać zmianę pory emisji czy jakieś poważne zmiany w samym programie. TVN zaplanował wiosną emisję 10 odcinków "Hipnozy" i wszystkie zostały już nagrane.
źródło: Buissner Insider.
Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka O nas na stronie tvn.pl już zaktualizowana, jeśli chodzi o informacje o właścicielu. Szkoda tylko, że strony Food Network i Travel Channel wciąż nie są ujednolicone pod styl pozostałych dla kanałów Grupy TVN.

 

 

.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...