Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że TVN rozpoczął powtórkowe emisje seriali paradokumentalnych, takich jak "Szkoła", "Szpital", "Ukryta prawda", a także chyba powtórki teleturnieju "Milionerzy".

Co ciekawe, tym razem nie ma w ogóle emisji powtórkowych ostatniego sezonu serialu "19+". Ciekawe, dlaczego? W przypadku poprzedniego sezonu, emisje powtórkowe tego serialu były.

Serial "Na Wspólnej", tradycyjnie już chyba, jest nadal kontynuowany. Brak jest emisji powtórkowej poprzednich odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że będzie kolejny sezon serialu "19+" to jest pewne, bo w ostatnim odcinku obecnego sezonu został pokazany skrót kolejnego odcinka, a więc już w nowym sezonie.

Dziwi mnie jednak tylko brak emisji powtórkowej obecnego sezonu tego serialu, tym bardziej, że w przypadku poprzedniego sezonu powtórki były i emitowane są teraz też powtórki innych seriali. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie w wakacje będzie też powtarzany na TVN-ie ''W-11 Wydział Śledczy''.

 

To, że będzie kolejny sezon serialu "19+" to jest pewne, bo w ostatnim odcinku obecnego sezonu został pokazany skrót kolejnego odcinka, a więc już w nowym sezonie.

''M jak Miłość'' też tak robi, że w swoich ''Kulisach'' przed wakacyjną przerwą pokazuje skrót kolejnego odcinka, który zostanie wyemitowany dopiero we wrześniu.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedział się portal naEKRANIE.pl, TVN planuje nakręcić II sezon Odwróconych, a zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku. W roli głównej powróci sam Robert Więckiewicz, który wcielał się w "Blachę" z gangu pruszkowskiego.

 

 

 

Zauważyłem, że TVN rozpoczął powtórkowe emisje seriali paradokumentalnych, takich jak "Szkoła", "Szpital", "Ukryta prawda", a także chyba powtórki teleturnieju "Milionerzy".

 

Serial "Na Wspólnej", tradycyjnie już chyba, jest nadal kontynuowany. Brak jest emisji powtórkowej poprzednich odcinków.

Nic zaskakującego jeśli chodzi o powtórki Milionerów czy premierowe odcinki Na wspólnej. TVN już od jakoś dwóch lat jakoś prowadzi sezon wakacyjny. Na wspólnej było chyba pierwszą produkcją, która to zapoczątkowała. Później było to bodajże Projekt Lady.

 

Okres wakacyjny i stąd powtórki, chociaż też mnie zastanawia 19+. Wiem, że od września 3 sezon na pewno będzie, w sumie czekam na niego…

A na co tutaj takiego czekać? Kolejny niepotrzebny i bzdurny paradoukument o niczym. Ale no cóż, co kto lubi… ;)

 

Dziwi mnie jednak tylko brak emisji powtórkowej obecnego sezonu tego serialu, tym bardziej, że w przypadku poprzedniego sezonu powtórki były i emitowane są teraz też powtórki innych seriali.

A co z Playerem? Tam nie ma tego czegoś do obejrzenia czy usługa jest wykastrowana w jakimś stopniu także z własnych seriali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Playerem? Tam nie ma tego czegoś do obejrzenia czy usługa jest wykastrowana w jakimś stopniu także z własnych seriali?

 

Player to mnie akurat zbytnio nie interesuje. Generalnie ja nie korzystam z tego tworu. Zdecydowanie wolę TVN w tradycyjnej, "telewizyjnej" formie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedział się portal naEKRANIE.pl, TVN planuje nakręcić II sezon Odwróconych, a zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku. W roli głównej powróci sam Robert Więckiewicz, który wcielał się w "Blachę" z gangu pruszkowskiego.

Godzinę temu oglądałem drugi odcinek serialu "Kobiety Mafii" i od razu skojarzyli mi się "Odwróceni". Pomyślałem,że powinni nakręcić nowy sezon, bo to był chyba najlepszy ich serial ever. Wchodzę na forum, a tu bach. Właśnie taki news chciałem przeczytać.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku II sezonu najlepszy byłby prequel. Dlaczego? Długo nie trzeba szukać przyczyn. Krzysztof Globisz przeszedł przez udar/wylew i nie wiadomo czy chciałby, jak i też czy byłby w stanie zagrać. Natomiast inny świetny aktor, Maciej Kozłowski, odszedł 8 lat temu (!). Natomiast z drugiej strony byłaby to też okazja do powrotu Natalii Rybickiej do jakiejś większej produkcji.

 

Ale patrząc na to jak sztucznie, kartonowo i nienaturalnie są obecnie kręcone różne seriale czy filmy, to wątpię aby i tutaj utrzymało to klimat. Przykład może kiepski, ale produkcje Vegi to właśnie pokazują. Nie chodzi mi o sam scenariusz czy grę wybranych osób, ale samą realizację tego. Wystarczy cofnąć się właśnie o takie 10 lat. Włączyć sobie PitBulla, Falę zbrodni (za cliffhanger powinni dostać karę!), itp. Od razu widać pewien realizm. A to tyczy się wielu gatunków seriali w telewizji. Jednak od lat męczą nas smętnymi obyczajówkami, więc powrót do kryminałów na serio jest dość niepewny. Polsatowskie Na krawędzi wyszło całkiem nieźle, ale to jest serial na raz. Po kolejnych razach już dostrzega się pewne niedociągnięcia czy zgrzyty w realizacji. Inne seriale można po latach wciąż obejrzeć, jak wspomniany pierwszy PitBull.

 

Wszystko zależy ile pieniędzy przeznaczą na ludzi oraz firmę producencką. Pozostaje poczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lipcowej ramówki TVN znika paradokument ''Szpital'' - zostanie on zastąpiony programem TTV ''SOS Ekipy w akcji'', który zamieni się miejscami z ''Ukrytą prawdą'' o godz. 17:00 (''Ukryta prawda'' trafi na godz. 18:00).


Także w niedziele, 15 lipca br. o godz. 11:00 będzie emitowany program HGTV ''Dorota inspiruje''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnienia to chyba nie jedyny problem TVN'u po przejęciu, teraz żądają pieniędzy za udostępnienie materiałów, no cóż teraz każdy grosz się liczy. :lol2:

 

Małopolska policja ujawniła, że poprosiła jedną ze stacji telewizyjnych o udostępnienie oryginału materiału, pokazującego wybryki pirata drogowego bez zamazanych numerów rejestracyjnych. Film został nagrany kamerką samochodową przez jednego z widzów. Ale po oficjalnym zwróceniu się do telewizji funkcjonariuszy zamurowało. Stacja zażądała bowiem za to... 470 złotych. Jak ustalił portal Niezalezna.pl - chodzi o telewizję TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały kosztują, myślicie, ze ten który poleciał z nagraniem do TV to chciał to zrobić dobroczynnie? Może on akurat tak zrobił, a może był jednym z tych którzy chcieli kasy za Newsa/materiały od TV. ;) ile jest takich osób, którzy mają "ekskluzywne prywatne nagrania", których nie ma w TV, a bardzo chciała by mieć na wyłączność i chcą za to kasy od TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli jak rozumiem jeśli ten pirat drogowy kogoś zabije to ta osoba która zażądała kasy pójdzie do więzienia za współudział w morderstwie ? Albo jeśli zabije kogoś z jej rodziny to weźmie winę na siebie ? Są pewne granicy, są pewne rzeczy które wpływają na nasze bezpieczeństwo i takie każda stacja powinna udostępniać władzą bez wahania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy serial TVN Pod Przykryciem, już od października w TVN. Zagrają m.in: Bartłomiej Topa i Alicja Bachleda-Curuś. 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/serial-pod-powierzchnia-zagra-alicja-bachleda-curus-rezyserem-borys-lankosz-obsada

Moim zdaniem, opis serialu zalatuje trochę paradokumentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...