Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa nowe kryminały jesienią w TVN – „Pułapka” oraz „Pod powierzchnią”. Szczegóły.

 

Brzmi ciekawie. Ale patrząc na to jak telewizje typu TVP, Polsat czy TVN obecnie robią seriale, czyli takie puste, kartonowe, ze scenografią jak z IKEI (np. w mieszkaniach), to trochę wątpię że z tego będzie coś naprawdę bardzo dobrego. To już nie taka surowość i naturalność jak kiedyś, jak np. 10 lat temu (patrz Pitbull czy Fala zbrodni). Wszystko musi być teraz takie nowe, ulizane na cycuś glancuś, bogate, wyidealizowane. Co można zobaczyć w nowych Daleko od noszy w porównaniu do pierwszych. A w kryminałach to psuje efekt takiego realizmu. Nawet jeśli historie miałyby być od czapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku, 25 czerwca br. pojawi się wakacyjna ramówka TVN-u, w której m.in. o godz. 12:30 będzie emitowany od poniedziałku do czwartku ''Ślub od pierwszego wejrzenia'', a w piątki ''Druga twarz'' TTV, gdzie również będzie powtarzany w wakacje ''W-11 Wydział Śledczy'' w godzinach 7:00, 7:45, 13:30 oraz 14:15.

 

Także TVN będzie emitować w wakacje premierowe odcinki serialu ''Na Wspólnej''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN kontynuuje złą passę, kolejne programy tracą widzów:

 

- Agent Gwiazdy stracił: 407 tys. widzów (-25%)

- Diagnoza traci 357 tys. widzów (-16%)

- Fakty tracą w kwietniu 483,5 tys. widzów (-17%)

- Druga Szansa straciła 153 tys. widzów (-9%)

 

Do tego dochodzi porażka 3 nowości (Hipnoza, Iron Majdan, Pożar w [beep]u), które niebyły w stanie przebić miliona widzów. Ogólnie w kwietniu oglądalność kanału spadła o 9.69% r/r. Mieli nosa żeby sprzedać się Discovery, ciekawe czy zmienią politykę kanału, kiedyś to był wartościowy kanał, a teraz emitują głównie jakieś marnej jakości "showy telewizyjne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą po raz pierwszy na TVNie obejrzałem film bez ANI JEDNEJ! przerwy reklamowej "Toy Story 3". Oglądałem od samego początku do końca i się zdziwiłem. Dawno nie oglądałem filmu, a tym bardziej na TVN. Może już jakiś czas emitują filmy bez przerw reklamowych? Może zadziałało jakoś przejęcie przez Discovery? Zdarzało się już tak kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w taki sposób to się nie kumuluje, bo łatwo można by było sobie wyobrazić kumulowanie czasu na lepsze pasma przez nieemitowanie reklam wtedy, gdy jest mniejsza widownia.

Co najwyżej można zrobić myk, że się zacznie blok np. o 20:48, wtedy można ciągnąć nawet do 21:12, bo wykorzystuje się dwie pule, jeszcze jest to przeplatane blokami zapowiedzi, bo te się w tych 12 minutach na 60 nie liczą.

 

Natomiast co do tego, że dzisiaj TVN dał film bez reklam: mi się kojarzy, że jakiś czas temu podobnie zrobiono, i to przy filmie nadanym około 22:00.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...