Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oni tak naprawdę… WTF?! :crazy: Ciekawe czy w samym filmie też został ocenzurowany…

 

Nie ma to jak zniszczyć człowieka poprzez pomówienia wyciągając jakieś brudy sprzed lat. Teraz sobie ci wszyscy wielce pokrzywdzeni poprzypominali sprawy sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu lat. Ale jak robili przez to kariery, to było wszyscy pięknie cacy. Hipokryci i żałosny holiłud. W tej całej sprawie jestem za Kevinem, niż za tymi 5-minutowcami szukających sensacji na wymuszonym współczuciu.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tak naprawdę… WTF?! :crazy: Ciekawe czy w samym filmie też został ocenzurowany…

 

Nie ma to jak zniszczyć człowieka poprzez pomówienia wyciągając jakieś brudy sprzed lat. Teraz sobie ci wszyscy wielce pokrzywdzeni poprzypominali sprawy sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu lat. Ale jak robili przez to kariery, to było wszyscy pięknie cacy. Hipokryci i żałosny holiłud. W tej całej sprawie jestem za Kevinem, niż za tymi 5-minutowcami szukających sensacji na wymuszonym współczuciu.

 

No TVN trochę poleciał z tą reklamą.

Emil, Kevin Spacey molestował jakiegoś kolesia na planie House Of Cards, wiec nie jest to jakaś stara sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wpadł na taki "genialny" pomysł. Ja szanuję Kevina Spaceya, jest (a raczej już był) fenomenalnym aktorem. Jeżeli wytną go również z filmu, to ta komedia wiele straci. A może teraz "wytną" go z filmu "Siedem", lub nie będą emitować filmu "American Beauty", gdzie grał kolesia, który podkochiwał się w koleżance córki :lol2:. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy HBO nie ocenzuruje go w filmie "Baby Driver" od Sony :lol2: Zobaczę, czy Activision nie wgrało aktualizację, w której usunięto Kevina z gry "Call of Duty: Advanced Warfare".

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego filmu go na pewno nie wytną. Wyciąć można z filmu przed premierą, tak jak to zrobił Ridley Scott z filmem „Wszystkie pieniądze świata”.

Tutaj co najwyżej nałożą czarny pasek i głos zmienią modulatorem (ale też jakoś specjalnie tego nie widzę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przewidywaniami TVN ma słomy zapał do wspierania kultury. W tym roku nie będzie transmisji z rozdania Europejskich Nagród Filmowych. Jeśli rozdają w Berlinie i nie prowadzi Maciej Stuhr, to po co dawać ponownie transmisję na głównej antenie? A tak się chwalili rok temu, że prawa do transmisji "podkradli" TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...