Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat TVN z całej wielkiej trójcy chyba najlepiej realizuje swoje kanały, już pomijając zakłamanie i propagandę TVP to oni w ogóle nie potrafią zarządzać swoją kasą (poza redakcją sportową), produkują ciągle jakieś śmieci lub śmieciowe kanały, a potem krzyczą o kasę z abonamentu, bo nagle budżet wyparował. Polsat tak samo produkuje masę śmieci (programy i kanały bez pomysłu), ale tam to przynajmniej się na tym dorabiają. Szkoda może trochę, że TVN nie pokazuje żadnych transmisji sportowych, w sumie skoro na współpracy z nc+ pokazują skróty z LM, to mogliby np. pokazać jeden mecz LM na głównym TVN (nawet ten sam, który jest w najmniej premium kanale, czyli nSport+). Taki pstryczek w nos dla Polsatu i TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do realizacji programów typu "Kuchenne Rewolucje" , "Azja Express", "Mam talent" , "Projekt Lady" , "Ślub od pierwszego wejrzenia" itp. Mnie po prostu tego typu produkcje nie interesują i ich nie oglądam. Jak w sumie właśnie większość produkcji TVN skierowana raczej do kobiecej widowni.  W sumie móglbym oglądać "MasterChefa". 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, TVN był lepszy jakieś 10 lat temu. Teraz jedynie co oglądam tam to ''Diagnoza'', ''Druga Szansa'', ''Milionerzy'' i ''Kuchenne Rewolucje''. Więcej TVN nie ma nic do zaprezentowania, no czasem jakiś ciekawy film puszczą. 

 

Akurat TVN z całej wielkiej trójcy chyba najlepiej realizuje swoje kanały, już pomijając zakłamanie i propagandę TVP to oni w ogóle nie potrafią zarządzać swoją kasą (poza redakcją sportową), produkują ciągle jakieś śmieci lub śmieciowe kanały, a potem krzyczą o kasę z abonamentu, bo nagle budżet wyparował. Polsat tak samo produkuje masę śmieci (programy i kanały bez pomysłu), ale tam to przynajmniej się na tym dorabiają. Szkoda może trochę, że TVN nie pokazuje żadnych transmisji sportowych, w sumie skoro na współpracy z nc+ pokazują skróty z LM, to mogliby np. pokazać jeden mecz LM na głównym TVN (nawet ten sam, który jest w najmniej premium kanale, czyli nSport+). Taki pstryczek w nos dla Polsatu i TVP.

No tak ''Ukryta Prawda'', czy ''Szkoła'' to są rzeczywiście najlepiej realizowane produkcje. Zgadzam się z tym, że TVN umie realizować swoje tematyczne kanały.  A może nie mają praw/licencji do pokazywania meczów w TVN? Temat TVP przemilczę, bo to nie ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do realizacji programów typu "Kuchenne Rewolucje" , "Azja Express", "Mam talent" , "Projekt Lady" , "Ślub od pierwszego wejrzenia" itp. Mnie po prostu tego typu produkcje nie interesują i ich nie oglądam. Jak w sumie właśnie większość produkcji TVN skierowana raczej do kobiecej widowni.  W sumie móglbym oglądać "MasterChefa". 

Mnie też tego typu programy nie interesują.

Ja chcę  dobry film serial i program informacyjny.

Od  zdjęcia Szymon Majewski Show nie ma dobrego programu rozrywkowego.

Ciao Darwin to była kicha

Milionerów, 36,6 też nie oglądam.

Ewa Drzyzga powinna wrócić do Rozmów w toku.

Mniej paradokumentów   to było by fajniej.

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, TVN był lepszy jakieś 10 lat temu. Teraz jedynie co oglądam tam to ''Diagnoza'', ''Druga Szansa'', ''Milionerzy'' i ''Kuchenne Rewolucje''. 

 

To i tak dobrze. Ja jedynie oglądam "Mam Talent" i "Milionerzy". Dla mnie TVN był ciekawy na początku lat 2000, gdy startowały takie programy, jak "Big Brother" (sam próbowałem się tam dostać), "Chwila Prawdy", czy "Zwariowana Forsa" jeszcze z końca lat 90-tych. No i przede wszystkim filmy były ciekawsze. A dziś bajka goni bajkę. Jak nie "Władca Pierścieni" to "Harry Potter", a jak nie HP to inne twory komiksowe. I tak dookoła Wojtek. :mrgreen:  Dzisiaj TVN praktycznie dla mnie nie istnieje, poza tymi wyjątkami, co wymieniłem.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat TVN z całej wielkiej trójcy chyba najlepiej realizuje swoje kanały, już pomijając zakłamanie i propagandę TVP to oni w ogóle nie potrafią zarządzać swoją kasą (poza redakcją sportową), produkują ciągle jakieś śmieci lub śmieciowe kanały, a potem krzyczą o kasę z abonamentu, bo nagle budżet wyparował. Polsat tak samo produkuje masę śmieci (programy i kanały bez pomysłu), ale tam to przynajmniej się na tym dorabiają. Szkoda może trochę, że TVN nie pokazuje żadnych transmisji sportowych, w sumie skoro na współpracy z nc+ pokazują skróty z LM, to mogliby np. pokazać jeden mecz LM na głównym TVN (nawet ten sam, który jest w najmniej premium kanale, czyli nSport+). Taki pstryczek w nos dla Polsatu i TVP.

 

Nie mogą pokazać jednego meczu LM w otwartej TV, ponieważ otwarty pakiet już posiada TVP, a wedle restrykcji UEFA, otwarta stacja może pokazać tylko 1 mecz w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN nie raz już mówił,że emisją sportu nie jest zainteresowany,że swój kanał profiluje dla innego odbiorcy. Ponadto emisja LM to kłopot, bo ona emitowana jest raz na 2-3 tygodnie, wymusza to zmiany w ramówce,a niekorzystne jest  nieregularna emisja tych programów rozrywkowych. Ciągła dyskusja o tym nie ma sensu, sportu w TVN nie będzie tak samo jak nie oczekujemy go w ESKA TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej był to program ze skrótami spotkań LM. Bo jest jeszcze inny program , który nazywa się dokładnie Magazyn Ligi Mistrzów. Wolałem TVN z okolic 2000 r. "Maraton Uśmiechu", "Dzieciaki z Klasą", " Usterka" , "Pod Napięciem", "Nie do wiary" . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN po prostu nie chce emitować sportu na swoich kanałach. Koniec, kropka. 

 

I bardzo dobrze! Mało wam kanałów sportowych? TVN to zupełnie inny profil stacji, przeznaczony dla zupełnie innych widzów, niż "maniacy" sportu. Ci ostatni mają już do swojej dyspozycji pokaźną gamę kanałów sportowych.

TVN nie jest przeznaczony dla sportu. I mam nadzieję, że też nigdy nie będzie. No, chyba, że kiedyś w przyszłości powstanie oddzielny kanał, np. TVN Sport to wówczas co innego. :roll: Ale to już nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze "Jak łyse konie", "Miasteczko" "Moja krew", "Kto was tak urządził", "Oko za oko", "Droga do gwiazd" z śp. Wodeckim... Jeszcze u ścisłych początków TVNu można by wymieniać "To było grane", które to show świetnie prowadziła Kayah, "Gotuj z Kuroniem" i "Mini Playback Show". Przy tych trzech programach fajnie się spędzało przedszkolne czasy. Szkoda, że ten kanał nie będzie już u mnie budzić takiej fascynacji jak choćby 15 lat temu. Ale to chyba dotyczy niemal każdej większej stacji TV w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze! Mało wam kanałów sportowych? TVN to zupełnie inny profil stacji, przeznaczony dla zupełnie innych widzów, niż "maniacy" sportu. Ci ostatni mają już do swojej dyspozycji pokaźną gamę kanałów sportowych.

TVN nie jest przeznaczony dla sportu. I mam nadzieję, że też nigdy nie będzie. No, chyba, że kiedyś w przyszłości powstanie oddzielny kanał, np. TVN Sport to wówczas co innego. :roll: Ale to już nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

W NTC nie mamy ani jednego kanału sportowego. Więc mi jako widzowi NTC brakuje sportu.  Stacja ogólnotematyczna podobnie jak TVP1 czy Polsat mogła by emitować także sport.  W przeszłości był tam sport- gale bokserskie, zawody strongmenów , mecze piłkarskie. Może kiedyś przyjdzie tam ktoś bardziej ogarnięty i zrobi stacje dla wszystkich.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, dobry TVN to wspominam głównie z sentymentu - ''Mamy Cię!'', ''Szymon Majewski Show'', ''Teraz My!'', ''Chwila Prawdy'', ''Ale Plama'' i wiele innych programów. A co do sportu, to TVN pokazywał też swego czasu Puchar Polski (na jednym z meczów to nawet doszło do zadymy).

 

Co ciekawe, kiedyś TVN też produkował filmy dokumentalne, których nie pokazuje w swojej ramówce i są pewnie zakurzone w archiwach - a są to m.in. ''Generał'' o generale Władysławie Sikorskim, ''Wielkie ucieczki'' czy ''Trzej Kumple'' (chociaż ''Trzech Kumpli'' do TVP wykupiła od TVN-u).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...