Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 lat minęło, jak się patrzy na te wszystkie tytuły, to robi wrażenie:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_program%C3%B3w_TVN

Wiele z tych programów miałem okazję obejrzeć, ulubiony program Szymon Majewski Show, ulubiony serial - kilka ich było Odwróceni, Usta Usta, Brzydula....

W ostatnich latach już niewiele ich produkcji oglądam: Agent-Gwiazdy, czasem Azja Express.

Dzisiaj na urodziny na pewno obejrzę ich truskawkę na torcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj TVN obchodzi 20 urodziny. Z tej okazji pojawiły się dzisiaj ident oraz jingle reklamowe z lat 1997-2001.

Pierwsza oprawa trwała trwała do 2002, nie 01.

 

Właściwie jest tylko ident reklamowy. Autopromocja i cała reszta są już normalnie. A szkoda.

Nie ma czegoś takiego jak ident reklamowy. Jest dżingiel reklamowy.

 

Wiem, że pokazali ident z jojo.

Szkoda, że nie pokazali dżingli "tvn poleca" z żarówkami i taśmą filmową.

Jeszcze szkoda, że nie pokazali dżingli z drugiej i trzeciej oprawy, ale może ją pokażą np. jutro.

Edytowane przez Kacper3100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jest tylko ident reklamowy. Autopromocja i cała reszta są już normalnie. A szkoda.

Są emitowane jingle z lat 97-02, był nawet puszczony ident z bąbelkami (bańkami?), którego nigdy wcześniej nie widziałem Edytowane przez SzYcHa_2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda bardzo rzadko oglądam ''Fakty'', ale dzisiejsze wydanie mnie zaskoczyło - stara czołówka z lat 1997-2004, archiwalne materiały (szkoda że nie pokazali wpadki Durczoka ze stołem), no i do tego bardzo ciekawe pożegnanie - pokazanie ekipy ''Faktów'' przy stole realizacyjnym.

 

Co ciekawe, poleciały także po ''Faktach'' zapowiedzi programowe w stylu oprawy z lat 1997-2002 (nawet pojawił się ident z taśmą filmową).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, jeden z moich domowników "zgrywał" TVN z analogowej Wizji tv, lub cyfry+ na telewizję naziemną, nie mam pojęcia, jakimi urządzeniami to dokonał, taka ciekawostka.

Z dawnego TVN'u najbardziej kojarzę Big Brothera, Siłaczy, pierwszą edycję Milionerów, oraz Usterkę. Kiedyś to były bardzo popularne programy.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...