Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie tyczy tylko MTV czy VH1. W USA nawet na głównym History lecą reality i ostatnio seriale fabularne (Vikings - polecam), a dokumenty dopiero na H2. U nas pewnie niedługo to samo zrobią ;).
Że niby na polskim History to lecą dokumenty? Teraz to Budowniczowie Ameryki mają premierę po długim czasie posuchy, a reszta to już tylko Gwiazdy lombardu, Wojny magazynowe i s-ka, ewentualnie Starożytni kosmici albo programy o UFO jakiś czas temu, czyli też niekoniecznie programy historyczne takie, jakich więcej było kiedyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julita nie lubisz takich artystów jak LL Cool J, R Kelly, Puff Daddy itp? Nie oglądałem ostatniego FC z hip hopem, ale jak było parę miesięcy temu to fajna czarna klasyka leciała rodem z lat 90-tych. Hip Hop z lat 90- tych to właśnie byli artyści ci po powyżej napisałem, czy nawet Mary J. Blige, En Vogue, Salt N Pepa, Mase, Brandy, Monica, Busta Rhymesi wielu innych. Nie jakaś tam Nicki Minaj, bo uważam, że ona i jej muzyka jest straszna i nie wiem co to za gatunek tak na prawdę (chyba sh#t pop).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julita nie lubisz takich artystów jak LL Cool J, R Kelly, Puff Daddy itp?

 

Ano nie przepadam, nie słucham, nie rozumiem :) Takie moje święte prawo. Ale mówię tu głównie o takim stuprocentowym hip hopie. Jakoś nie uważam, żeby 'Hey Ya' Outkastu było idealnym przykładem tego gatunku.

 

Nie mówię, że rap/hip hop jest "zły". Szanuję tę muzykę i jej wykonawców, jednak ta poetyka i środki wyrazu są mi całkowicie obce. Inna wrażliwość, o ile można to tak nazwać.

 

Tak czy inaczej, dobrze że Vh1 raz na jakiś czas daje i taki FC. Na pewno wiele osób obejrzało go z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się wypowiedzieć o paśmie "Rock Your Baby".

Uważam, że to pasmo nie jest tworzone z myślą o dzieciach, tylko puszczają tam animowane bądź "głupkowate" teledyski.

No powiedzcie, czy DAFT PUNK "One More Time" albo OUTKAST "Sorry Miss Jackson" są teledyskami, które powinny się znaleść w w/w paśmie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop, ale chcę sprostować

Nie jakaś tam Nicki Minaj, bo uważam, że ona i jej muzyka jest straszna i nie wiem co to za gatunek tak na prawdę (chyba sh#t pop).

 

Powołując się na wikipedię - hip hop, R&B, pop, dance. Warto posłuchać jej piosenek, ponieważ są one bardzo różne, a te rapowane nie stają się hitami. Tyle OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, jeśli chodzi o 'Rock Your Baby', to masz rację. Nie wszystkie teledyski, które są kolorowe lub pokazują zwierzątka, nadają się dla maluchów. Pamiętam, że niektóre mamy były oburzone doborem klipów i niestosownymi reklamami w trakcie programu. Zrobiły niezły raban na dawnej stronie Vh1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze omijałem to pasmo ale ostatnio jedząc śniadanie przed wyjściem do szkoły "skakałem" po kanałach i właśnie zaczęła lecieć w/w piosenka "One More Time" więc zostawiłem bo lubię ten utwór, ale zdziwiło mnie to, że w tym paśmie puszczają taki teledysk.

Potem poleciał właśnie Outkast i Katy Perry z piosenką "California Gurls" - no tutaj to się uśmiałem, taki klip w takim paśmie ? Bez komentarza. :D

 

Ale chciałem też powiedzieć coś o paśmie "Aerobic". Otóż to polepszyło się tam trochę. To znaczy playlista jest pół na pół. Połowa klipów to te pasujące do opisu czyli ATB, David Guetta, Madonna, Dr. Alban, Stardust itd ale druga połowa to kawałki z VH1 Hits, a wyjątkowo często lecą tam utwory Asaf Avidan & The Mojos i Enej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Aerobic m.in. kawałek "AVICII feat. NICKY ROMERO - I Could Be The One" i teledysk był bez cenzury. :D

Swoją drogą ciekawe dlaczego VH1 nie puszcza go w VH1 Hits czy Music For The Masses. Przecież piosenka tryumfuje w POPliście RMF FM i w Liśćie Przebojów Radia Zet...

I jak na moje ucho to dopiero przy tym utworze słychać jaką VH1 ma beznadziejną jakość dźwięku. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila do MTV z takim oto zapytaniem:

Witam.

Chciałbym spytać dlaczego w programach VH1 Hits, VH1 Music i Music For The Masses nie ma teledysków z lat 80' i 90'? Lecą same nowe piosenki z 2012 i 2013 roku. Pamiętam, że gdy było jeszcze w Polsce dostępne VH1 European to w w/w magazynach leciały teledyski z lat 80' i 90.

Pozdrawiam.

 

A oto odpowiedź:

Vh1 Hits, Vh1 Music i Music For The Masses to pasma z najlepszymi teledyskami i największymi hitami ostatnich 2-3 lat. W taki sposób są konstruowane – selekcja wszystkiego co najlepsze w dzisiejszej muzyce (nawiązujemy tym samym do pełnej nazwy stacji Vh1 – Video Hits One – największe przeboje).
Nie znaczy to, że lata 80’te i 90’te są w jakikolwiek sposób zaniedbane! W ramówce Vh1 znajdziesz pasma dedykowane tylko i wyłącznie tym czasom:

Smells Like 90’s – emitowane od niedzieli do czwartku o 23:00
90’s revolution – czwartek 21:00 oraz piątek 14:00
Wild 80’s – środa 21:00 oraz czwartek 14:00

Poza tym nasze codzienne Top 10 to właściwie przegląd największych gwiazd lat 90-tych i 80-tych (Guns’n’Roses, Nirvana, Pet Shop Boys, New Order i cała masa innych). Klipy z tych dekad pojawiają się praktycznie w każdym bloku na kanale Vh1 – poczynając od Greatest Hits, Wczoraj i dziś, Monografia, Evolution Of na tematycznych Final Countdown i weekendach specjalnych kończąc. Tylko w tym tygodniu mamy Top 10 R.E.M. oraz weekend z Michaelem Jacksonem(20-21 kwietnia), a w Monografii w niedzielę wieczorem pojawi się Sting & The Police.

Wiemy co dobre i kochamy zarówno 80s jak i 90s!

Pozdrawiamy
MTV & Vh1 crew

 

Co o tym myślicie? Czyli nic sie nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...