Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, ze kiedy wlacze dekoder przez kilka sekund widze program i zaraz sie pojawia blad 09, karte wyciagnalem i wlozylem spowrotem i wyczyscilem styki, przywròcilem ròwniez ustawienia fabryczne i nic. Moja zona oplacila abonament do lutego, ale od dwòch miesiecy pojawia sie ten problem :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam takie pytanko

 

Mam zestaw mini moj problem jest taki

 

jak wiadomo programy sa tam tak ulozone ze ................ mnie strzela chodzi o to czy jest szansa zeby ulozyc je sobie jeden po drugim znaczy zeby nie wystepowalo cos takiego jak przerwa np miedzy polsatem sport a polsatem sport news itd

jest tam kilkanscie programow ale rozrzuconych jak obornik na polu jesienia

nie zalezy mi zeby to bylo od nr 1 bo wiem ze to jest niemozliwe moze byc od nr 200 czy 500 bez roznicy wazne aby byly jeden po drugim

 

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wielokrotnych dzialan ciagle jestem w pozycji przegranej

 

robilem dokladnie tak jak bylo podane ale mimo to nie dalem odnalezc wszystkich kanalow np tvp 1 czy zwykle polsaty

 

a moze mozna zrobic tak ze pomijam nieaktywne kanaly a zaznaczam w ulubionych tylko to co jest dostepne(moj pilot jest delikatnie wytarty i nie bardzo sie orientuje)

 

chodzi mi o to ze nie mam w pakiecie polsatu sport extra to nie chce go widziec itp itd

 

dziekuje i pozdrawiam

 

 

a tak ogolnie to dopiero teraz sie zorientowalem ze mam umowe na ten zabytkowy dekoder ale bez literki A (nie zwracalem uwagi na to wczesniej bo mialem wiekszy pakiet i wszystkie programy swiecily) a mam oczywiscie w posiadaniu 717 A i teraz tak czy mozna cos z tym fantem zrobic? poprosic o wymiane oczywiscie bezplatna

 

po drugie moja przygoda z polsatem trwa od 2008 r mialem umowe na 18 miesiecy pozniej obnizylem swoj pakiet na mini za 9.90 pln pozniej zapomnialem o tym dekoderze i nie byl uzywany przez jakis rok az teraz zostal podlaczony jako drugi dekoder domowy i teraz co sie okazuje ze mam pakiet mini hd ale nie posiadam dekodera hd wiec po co mi to?

 

mial ktos taka sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze nie mam w pakiecie polsatu sport extra to nie chce go widziec itp itd

 

Logiczne, prawda ? Jakoś technicy CP nie zdołali jak dotąd wpaść na ten pomysł żeby zrobić listę programów bez dziur...

 

po drugie moja przygoda z polsatem trwa od 2008 r mialem umowe na 18 miesiecy pozniej obnizylem swoj pakiet na mini za 9.90 pln pozniej zapomnialem o tym dekoderze i nie byl uzywany przez jakis rok az teraz zostal podlaczony jako drugi dekoder domowy i teraz co sie okazuje ze mam pakiet mini hd ale nie posiadam dekodera hd wiec po co mi to?

 

A mógłbyś pisać ZDANIAMI ?

 

mial ktos taka sytuacje?

 

Każdy, kto miał pakiet Mini, ponieważ ten pakiet już nie istnieje a wszyscy abonenci zostali o tym powiadomieni listownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, więc jakby co proszę temat przenieść do innego działu. Posiadam dekoder taki jak w temacie. Opłaciłem sobie PrePaid, CP potwierdziło wpłynięcie środków i niby włączenie kanałów (MiniHD). Było to w zeszłym tygodniu. I teraz tak, kanały FTA świacą, a na pozostałych jest napis "Brak sygnału". Napisałem do CP, zrobili ponowne nadanie uprawnień i nadal ciemność. Sprawdziłem instalację, podpianłem dekoder u sąsiada i nadal nic. Co może być tego przyczyną? Dodam, że w sierpniu też opłaciłem Mini i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem ułożyć sobie namiastkę swojej listy ulubionych na Echostarze 717A. Czyli od numeru 201. Niestety nie mogę wyszukać m.in. takich kanałów jak TVP Polonia, TVP Kultura, TV Puls. Podaję ścieżkę:

Menu

2-Konfiguracja, OK

1-Instalacja programów, OK

Sprawdź sygnał, OK, (kilka sekund trzeba poczekać)

(Sat 1 HOTBIRD, Tryb szuk. wszystkie) TP00, OK

2 Częstotliwość: OK, 11487, OK

3 Polaryzacja: OK, H, OK

4 Symbol rate: OK, 27500, OK'

Dodaj więcej, OK

Wyszukuje tylko 3 kanały: TRACE TV, TVP Info, ?????

Może ktoś sprawdzić czy u niego to samo?! Albo gdzie popełniam błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...