Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi mi o przeniesienie z Listy Podstawowej, ale o ponowne wyszukanie wszystkich kanałów, zapisanie ich do Listy Inne i dopiero wtedy przeniesienie ich do Listy Ulubione. A z niektórymi kanałami są problemy żeby w ogóle je wyszukać...

Ustawiłem już sobie 14 kanałów od 201 do 214 (201 - TVP1, 202 - TVP2, 203 - TVN itd.), a 215 ma być TVP Polonia, tylko nie mogę go wyszukać.

Czy możliwe jest na tym dekoderze sprawdzenie parametrów każdego kanału (częstotliwość, symbol rate, polaryzacja)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mam problem z Echostarem. Nie mogę na nim odbierać kanałów z transponderów CP (z wyjątkiem 12284 H 27500) oraz TVN-u z 11393. Na Astrze większości kanałów też nie ma. Byłem APS i nic mi nie doradzili. Jak go naprawić?

Sprawdź jaki masz sygnał ( czy w ogóle masz ) na tych transponderach . Wejdź w menu i sprawdź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

I tak nie masz szans odbioru Canal + na tym dekoderze ,to jest dekoder Cyfrowego Polsatu ,więc albo korzystasz z usług tego operatora albo z oferty kanałów FTA ,przy czym aby w ogóle ten dekoder działał karta kodowa musi się znajdować w slocie - to był mój pierwszy dekoder ,nigdy nie było z nim kłopotu mam go do dziś .Najbardziej w nim mi się podoba ,że oba eurozłącza są aktywne - dla przykładu dekodery "enki"ADB tego nie potrafią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak to jest bez sensu ,nawet gdyby udało się przepchać przez Echostara cały sygnał to i tak nie uda się odebrać kanałów HD ,przecież to jest dekoder sd , jeżeli chcesz odbierać dwie platformy to lepiej kupić jakiegoś Fergusona i wtedy masz wszystkie programy bez kombinowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem na szybko testy. Zamiast DSB717 wpiąłem beczkę i TV bez problemu wyszukał wszystkie interesujące mnie transpondery. Po przepięciu konwerter -> DSB717 -> IF -> TV (DVBS) uaktywniają się losowe transpondery. Czyli wniosek z tego taki, że DSB cały czas trzyma napięcie w kierunku konwertera i na IF jest to co aktualnie wymusi na konwerterze DSB.

 

Sprawa wyjaśniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...