Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa Echostary DSB-717 (nie A). Od niedawna co kilka dni obydwa się "psują". Przestają działać listy kanałów. Dekoder przełącza się na listę domyślną (Cyfrowy Polsat), poza tym po wciśnięciu OK na liście nie widać żadnych kanałów. Pomaga dopiero restart dekodera poprzez odcięcie na moment zasilania.

 

Wygląda to tak, jakby Polsat coś kombinował z firmware. U was też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa Echostary DSB-717 (nie A). Od niedawna co kilka dni obydwa się "psują". Przestają działać listy kanałów. Dekoder przełącza się na listę domyślną (Cyfrowy Polsat), poza tym po wciśnięciu OK na liście nie widać żadnych kanałów. Pomaga dopiero restart dekodera poprzez odcięcie na moment zasilania.

 

Wygląda to tak, jakby Polsat coś kombinował z firmware. U was też tak jest?

 

 

Tak masz rację u mnie też tak się dzieje, pomaga reset wtyczka z prądu i wszystko wraca do normy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, po ostatniej aktualizacji listy przez CP, czytałem w komentarzach, że bardzo brakuje kanału EskaTV. Czy da się go doinstalować na tym tunerze Echostar? Nie wiem czy można to zrobić

 

oczywiście,że tak wchodzisz w menu potem bodajże instalacja kanałów i tam wybierasz częstotliwość 1508 v i obok i szukaj eska wyląduje na gdzieś 500 miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Jak pisałem miesiąc temu w tym samym temacie u mnie jest dokładnie taki sam problem.

Ja mam to samo.Wydaje mi się, żę to wina softu. Poza tym gdy się coś robi w ustawieniach lub listach potrafi strasznie "przymulić". Kiedyś coś takiego także nie miało miejsca. Tunek teraz "nie lubi", gdy się go wyłączy na kanale z astry (czytaj: innym niż hot bird), lub nawet na kanale z listy ulubionych.On chce aby zawsze była lista cyfrowego polsatu! :/

Jeśli macie inne i podobne odczucia z obserwacji swojego tunera, to proszę piszcie tu. Niech sobie polsatowcy nie myślą, że są tacy cacy :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Co się może dziać w dekoderze DSB-717 jak zdarza mu się gdy się go włączy, że nie ma żadnych list ulubionych, pomaga restart z sieci i listy wskakują.

Na jednym z tunerów problem zaczął występować praktycznie codziennie, pomogło cofnięcie go do ustawień fabrycznych i ułożenie list na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...