Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wczoraj im e-maila z pytaniem czy jest możliwość przywrócenia starego oprogramowania (odpowiedzi się domyślam)

ale ich odpowiedz jest mi niezbędna do dalszych kroków....

Pozdrawiam.

Dzisiaj doczekałem się odpowiedzi...

Witam

Dziękuję za poniższe zgłoszenie.

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat nie przewiduje możliwości powrotu do poprzedniej wersji oprogramowania.

------------------------------------------------

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732  REGON 670925160 kapitał zakładowy 10.733.000 zł w pełni wpłacony


>Witam,
>
>Mam pytanie odnośnie aktualizacji oprogramowania w tunerze Echostar 717.
>
>Kilka dni temu w/w tuner pobrał automatycznie nowe oprogramowanie i tu 
>moje pytanie czy istnieje możliwość przywrócenia poprzedniego oprogramowania.

>Pozdrawiam

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy w tym dekoderze można dowolnie układać listę ulubionych programów i przeszukiwać dowolne transpondery i dodawać kanały? Czy dekoder obsługuje DISEQC 1.0 tzn. czy można podłączyć do niego 4 dowolne satelity i wyszukiwać z nich kanały? Czy kupno dwuletniego tunera to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ci ładnie podziękować za ten link.Wszędzie tego szukałem.Wreszcie mogę ustawić sobie liste kanałów od 201 kanału.Teraz mam tak :201-tvp1, 202-tvp2,203-Polsat itd. według mojego uznania.Jeszcze raz piękne dzięki..Szkoda że nie mieszkasz w Podlaskiem,gdzieś koło Siemiatycz bo miałbyś u mnie browara..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm czyli dekoder robimy w konia :D tylko jedno ale.. zostawiłem na razie na próbę TVP1 no i mam go na 501 pozycji i za [beep]ę nie mogę przenieść do ulubionych (poz. 201-303?). Kiedyś miałem opcje przesuń i przenieś, a dziś patrzę i tylko jedna jest, która umożliwia przesuwanie w obrębie danej listy (propozycje, ulubione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy doszło do jakiejś ingerencji C****wego Polsatu w ten dekoder? Pod listą kanałów (po wciśnięciu OK) jest legenda (np. kłódka - kanał kodowany itp.) a dekoder stał się niesamowicie zamulonym śmieciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Aha. Czyli z niezłego (jak na cenę) dekodera zrobili śmieć. Kiedyś można było używać go do oglądania kanałów, szukania, sortowania, a nawet szukania feedów a teraz conajwyżej można nim pier***nąć o ścianę. A ja już myślałem o pakiecie MiniMax w pre-paid. Skoro jednak zni[beep]i dekoder, to 15 złotych nie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ci ładnie podziękować za ten link.Wszędzie tego szukałem.Wreszcie mogę ustawić sobie liste kanałów od 201 kanału.Teraz mam tak :201-tvp1, 202-tvp2,203-Polsat itd. według mojego uznania.Jeszcze raz piękne dzięki..Szkoda że nie mieszkasz w Podlaskiem,gdzieś koło Siemiatycz bo miałbyś u mnie browara..

 

Na prawdę nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
sprawdzcie w instrukcji czy przypadkiem producent nie zastrzega sobie prawa do zmiany oprogramowania na sprzęcie.

 

Tak, 4 strona instrukcji obsługi. Tam jest oświadczenie producenta o prawie zmiany oprogramowania bez wcześniejszego powiadamiania użytkownika. Pisałem o tym już tutaj: viewtopic.php?f=7&t=10697&start=885#p432634

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie dekoder stanowi twoją własność ale producent może tobie narzucać i zmieniać oprogramowanie. W tym obecnym oprogramowaniu brakuje mi informacji na pasku z jakiej satelity nadawany jest kanał. W tworzeniu list kanałów brakuje podglądu gdy chcesz ustawiać kanał czy ten kanał odbiera. W poprzednim oprogramowaniu po najechaniu na kanał obraz się włączał jeżeli kanał był dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumian! ;)

 

Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, a mam następujący problem: Jestem abonentem CP i od niedawna przycisk wyciszenia (MUTE) na oryginalnym pilocie Echostar DSB-717 nie wycisza dźwięku a przyciski VOL +/VOL- nie powodują zmiany głośności. Na ekranie wyświetlają się grafiki (zmiany głośności i przekreśloneg głośniczka), ale głośność się nie zmienia.

 

Czy to jakiś problem z oprogramowaniem czy sprzętowy? Miał ktoś z czymś podobnym do czynienia i wie jak to naprawić?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...